Komşuyla sorunlar...Ne yapıcaz kızlar bu kadınla biz huzur kalmadı binada

kızlaaaar çok sinirlerim bozuk ya bizim bu alttaki kadınla başımız dertte ya bina dedemin aile binası yani üst katta dedemler altta biz yabancı bi tek o erzurumlu sürekli bizimle uğraşıyor ya kardeşlerim kavga ediyorlar bugün saat 2 gibi filan biri kız biri erkek çocuk yani tartışır susturduk annemle fılan baktım açmış evinin kapısını bas bas bağırıyor bu ne böyle nedir benim sizden çektiğim eviniz başınıza yıkıla ne beddualar ediyor ama çarşaflı birde hoca yani öyle diyor kendine. daha öncede kavga etmiştik teyzem 38 yaşında evde kaldın sen çocuğun olmaz bana bınadan ınerken çok ses çıkarıyormuşum vehbi abi(kocası) beni haşlarmış lafa bak ya kendileri gece 2 3 lere kadar çocukları çığlık atıyor babam ses etmeyin kızım diye susturuyor bizi çarşaflı ama babam bugün işten geldi binada önünü kesiyor çarşafsız karına kızına sahip çık diye kocasını bizim üstümüze salıyor ömer hayyamın bir sözü varya İçin temiz olmadıktan sonra. Hacı hoca olmuşsun, kaç para! çok doğru velhasıl ne yapıcaz kızlar bu kadınla biz huzur kalmadı binada ya

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• :D kadına derdinizi anlatın çekin bi köseye!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şikayet edin savcılığa mahkemeden filan utanmayın bu dünyada hakkını arayacaksın şikayet edin bizi rahatsız ediyor bunlar diye bak bakalım mahkeme kapısını gördükten sonra birdaha ötecekler mi öyle gerzekler.. aynısı başıma geldi ondan yazıyorum.. çatır çatır da kazandım davayı manevi tazminat açmayı düşünüyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...