Sevgilimin makyaj yapmasını istemiyorum, kıskanıyorum

sevgilim pazartesi üniversiteye gidicek ilk kez bende hani ilk gün makyaj yapma vs dicemde makyaj yapmasını istemiyorum ilk gün giderkende saçma geliek size şimdi ama bunu söylesemmi sevgilime...ksıkançlık olduda

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• çok sıkma benc sadece canım aklım sende kalsın istemiorum beni üzecek bişe yapma hanım hanımcık ol de yeter. :) eminim seni dinliycektir.

0|1
    0|0
    • yok zaten çok sıkmak değilde sadece bu yani...yaw söylediğimde zaten makyaj yok ki diyo ama o an yüzünde rimel,ruj ve biraz allık oluyo bunalr makyaj değilmi?

• onlar göremezzzz sen merakta kalmaa. bizdetamam bizdeee :)))

• niye yaw ben görüyosam başka erkekte görür böyel sıraya eğilince falan bi kere bi gördüm abowww bide ben beyaz tenliyim bi kızardım görsen utandımda azcık:-)

Kızlar Ne Diyor 10

• ilk gün yapmasın ikinci gün yapsın yani

bi bitin bi bitinn nolur yaa

0|0
    1|1
    • yaw çünkü ilk gün okul partisi gbi gnel bişey var yani ayrıca arkadaş niye süslenri bi kız?beğenilmek için değilmi evet hiç bana yok böyle rahatım vs demesin yani yemezler ee beğenilmenin amacı nedir yani kime göstericekte beğenilicek üniversitede ilk gün bi insn niye saç baş makyala gider ki yani mantığı yok

• yaw sonraki günler farklı çünkü ertesi gün beni çağırdı ortamı bilicem orda olucam görücem ortamı vs vs vs

• acıdım kıza

• yapsın makyaj.

0|0
    0|0
  • Yapsın nolcak, karışma sen.

0|0
    0|0
    • işte bende diyorum ki yapmasa nolur?...yani tut ki ben rahatsız oluyorum en azından bir süre yapmadan gitsin okula bu çokmu zor?...yada ne kaybeder?

• yaw bide hiç sorma yapmamda demiyo ha önemli olan duygular vs vs diyo hiç öyle tamam aşkım yapmam falan demiyo yani:-)

• Söyle benceee bu kizlarin hosuna gider kiskanilmak. Ha ama uygular mi bilmem benim sevglmde bana diyor ama tam olarak uygulamiyorum :-)

0|0
    0|0
    • yaw söyledim şimdi yani saç makyaj vs gidiceksin dedim senin için tek ben varım ama okulda tek kız ben değilim bunu unutma dedi ya:-S

• Olsun de ben seni kiskaniyorum de zaten seni seviyorsa anlayisla karsilar

• kesn makyaj yapınca çok güzel oluyor ondan kıskanıyorsun

0|0
    0|0
  • makyaj yapınca noluyo?

1|0
    0|0
    • valla sorudada yazdım saçma gelicek diye:-)makyaj yapınca noluyo güzel bi soru bende diyorum ki yapmayınca nolyo?

• teşekür ederim ben gazı aldım gidip kafasını kırarmışım:-)yok mesaj atıcam dicem zaten bide kış geldi ya seve seve kapalı giyicek artık yaw

• slksdakladsja söyleme.

0|1
    0|0
    • ama ne biliyim yaw yani niye yapıcak ki sonuçta makyajı yani yapmasın o günlük en azından benim içim rahat etsin ne kaybeder ki?

• söyleme sen.

• neden makyaj yapmasini istemiyosn :D

0|1
    1|0
    • çünkü düşünüyorum üniverstite ilk gün toplu parti gibi bişey var ee niye makyaj yapıp saç baş yapıp gidicek ki?...:-)

• tabi söyle en azından içinin rahat etmesi için.Abartılı makyaj yapıyo mu ki. zatn seni seviyorsa söylediğinde hoşuna gidecektir kızlar kıskanılmak ister[ ama abartma tabi :D]...

0|0
    0|0
    • söyliyim olmazsa yani yaw abrtıımı bilmemde ruj,rimel,kalem bide allık sürüyo biraz artık abartımı değilmi onu kzıalr bilir...

• aman dikkat et :))))

• bişey olmaz cebimdede biber gazı var ekstradan küçük yeşil bişey:-)

• Seni o gün doğal görmek istiyorum,en güzel halinle görmek istiyorum de.

Ya da cildin az rahat etsin de:))

0|1
    0|0
    • yok ben görmicem o gün işte okulun partisi gibi bişey varmış ben olmıcam yaninda ben olsam isteidği kadar yapsın:-)

• Ne diyeyim senin tercihin,sana yardımcı olduysam sevinirim.

• yaw söyledim şimdi yani saç makyaj vs gidiceksin dedim senin için tek ben varım ama okulda tek kız ben değilim bunu unutma dedi ya:-S

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...