Kış soğuğunda saç şeklimi en iyi nasıl korurum?

Yağmur yağar, kar yağar, şapka takarız, şal takarız, saç şekli hemen bozulur. En iyi saç ürünü hangisi? Ya da başka nasıl koruyabilirim saçlarımı?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine çok yakışan bir şapka bul, çıkarma sen de. Sonuçta yakıştırılmış bir aksesuar kızlarda çok iyi duruyor, evden çıkarken tak, eve girince çıkar. Böylece saç derdin kalmasın. Saç bu bozulur...

1|1
    1|0
    • Evet şapkaya katılıyorum. Kadınlarda şapka çok hoş duruyor. Hem bin türlü çeşidi var, her gün birini dene. Hayatın şapkalansın.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dışarı çıkmayarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nemli ortamlarda saç şeklimi koruyabilmek için çok yöntem denedim ancak standart ürünlerle bunu sağlamanın imkansız olduğu kanısına vardım. Bence yüksek ısıyla saç şekillendirme ve saç spreyi ikilisinden başka bir şeyle bunu sağlamak mümkün değil.

2|0
    0|0
  • Bırakın rüzgar saçlarımı dağıtsın :) normal bakımın dışında koruma için bir şey yapmıyorum, hatta şapkadan çıkan saçlarımı elimle şöyle bir sallamak bir sürü insan için çekici olabilir.

2|1
    0|0
  • Öyle bi yöntem daha yok dünyada. Yağmura kara fırtınaya karşı falan! ahahaahaha! sen en iyisi evinde otur :P

2|1
    0|0
  • Valla herkese tavsiye ediyorum saç kremi kullanmayın diye biraz elektrikleniyo saç ama hemen geçiveriyor bir de kışın hemen yağlanıyor şapkada falan kremsiz olunca yağlanma yapmıyor şekil daha kalıcı oluyo..

1|0
    1|0
  • Şemsiyenin altına gizlen , tak kapüşonunu hiç bişeycik olmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...