Fanatik kızlar itici mi beyler?

fanatik kızlar itici mi? ama milletin ilgisini çekmek amaçlı yapanlardan bahsetmiyorum,gerçekten futbola ilgisi olan ve anlayan kızlardan bahsediyorum.

0|0
2|28

En İyi Kız Görüşü

• Çok ateslı dakıkalar gecer maç esnasında, neden itici görsünler ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• çekici bence

0|0
    0|0
  • kötü yaff :((

1|1
    0|0
  • taraftar olursa sorun yok. fanatizm bayan içinde erkek içinde zararlı erkekler gibi ağız dolusu küfür eden bayan taraftarlar oluyo birde çok iğrenç bence yakışmıyo

0|0
    0|0
  • ewet çok

0|0
    0|0
  • evet son derece itici.hiç sevmem öyle futbol manyağı kızları.erkeklerin de futbola bu kadar düşkün olmasını anlamış değilim zaten.ama siyaset bilgisi olan ve karşıma geçip benimle münazaraya girebilekıza her zaman hayran olmuşumdur

0|0
    0|0
  • sana göre tüm yemekleri bilen , pedikür manikür den anlayan , sonra elişi dantel ören erkek ne kadar iticiyse o da o kadar itici

0|0
    1|0
    • spor sadece erkekler için yoktur. eliş,dantel kadın işidir ama. gayet net bence.

• soru hatırladığım kadarıyla spor yapan kızlar değildi.. fanatik kızlardı ? ayrıca futbol erkek oyunudur !fanatiklik ise apayrı bişeydir.. istanbul inönü stadında 20.000 kişi nin içinde bağıran ten tizzz kadın sesi bile o kadar belli oluyor ve insanı rahatsız ediyor ki..

bunun yanında dantel ne kadar kadın işiyse.. futbolda o kadar erkek işidir. gayet bence bence :)

• itici değildirler kız olduguklarını unutmadıkları sürece . Ama gel görki erkekten daha beter olanlar cok itici oluyor... :)

0|0
    0|0
  • Yooo onlar aşk :D ♥

Fenerbahçeliyse, beraber yaşlanabiliriz :D

0|0
    0|0
  • Benim için öyle. Futbolla hiç alakam yoktur ve nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Hiçte itici değiller bir açıdan saygı duyulur tiplerdir kendileri

0|0
    0|0
  • mac seyrederken benımle bağıran, hatta kufur eden bi bayan, hıc de cekıcı ve seksı gelmez, tabı mazoşistler farklı dusunebılır:))

0|0
    0|0
  • erkkler mac yorumlamada argoya kacarlar yoksa itici degil. gol oldugunda sevinmen hic abes degil hatta erkk arkadsnla vakit gecirmen icin iyi bir sebep

0|0
    0|0
  • Çok dikkat etmem bir kızın koyu fenerli olmasına :P Ama fanatikse sapıtanlardan değil maç zevkinden anlayan olmalı.

0|0
    0|0
  • Bayan dediğin biraz oturaklı olacak. fanatik bi kızmı Allah korusun :)

0|0
    0|0
  • Fanatik fenerli bi sevgilim olsun ölürüm ona ben <3

0|0
    0|0
  • itici değil ama "Koyduk mu" diye gezen kızlar var

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ...

0|0
    0|0
  • heleki fenerliyse beraber maçı izlemek süper olurdu

0|0
    0|0
  • bana çok itici gelir

0|0
    0|0
  • tribünde küfürlere eşlik ediyor olabilirler, itici

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • hemde cookk

0|0
    0|0
  • itici değil tabi ki:)

0|0
    0|0
  • yoo neden itici olsun ki aksine çekicide gelebilir

0|0
    0|0
  • Çok itici.

0|0
    0|0
  • bence itici ne o öyle üzerinde forma elinde bayrak statda iki gözü iki çeşme

0|0
    0|0
  • Süpper müthiş ateşli oluyorlar harikalar yaaa...

0|0
    0|0
  • süper oluyor insanın kız arkadaşıyla birlikte maçları izlemesi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• itici olmaz mı ya küfrediyolar olmayan şeyleriyle yok kolum bacağım girsin gibi değişik şekiller yapıyolar hiç hoş değil hemde hiç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...