Erkek arkadaşımın görüşmemi istemediği bir kız arkadaşım vardı. Yardımınıza ihtiyacım var

Erkek arkadaşımın görüşmemi istemediği bi kız arkadaşım vardı. Bende kabul edip sözler vermiştim hemde çok söz vermiştim. Geçen gün bi yalan söylemem sonucu ayrılmıştık ve bir gün boyunca hiç ses çıkmadı. Ve bir gün onun için böle durumlarda çok uzun bi süre. Bende aramadım. Bir günün sonunda beni aradı. Çok güzel konusuyoduk. Şöyeledikleri için özür diliyodu çok güzeldi ben o arkadaşımla görüştümü soledim.kıyamet ptu bunu ihanet olarak algılıyo. Zatan güvenemiyodu şimdi hiç güvenemem yanlış yaptın diyo. Dün gece konuştuk braz kafasında bitirdiğini söylüyo. Sizce kenarar çekip beklemelimiyim yoksa kendimi anlatmaya çalışmalımıyım ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşının tavrıda biraz ukalalık.. yani.. nevar bunda bişekilde görüşmüşsün...bunun için surat yapma veya bağırıp çağırma yapanların kişiliği oturmamıştır bence.. daha henüz senin arkadaşın sözlün değil, nişanlısı değilsin karısı hiç değil.. ee ona halt etmek düşer.. şimdi küçük bişeyi abartıp alevlendiriyorsa.. korkarım yarın evlenme gibi bir hata yaparsan.. kimbilir sana neler yapmaz diye şöyle bir hayal et..fazla üzerine varma.. üzerine gittikçe kendini bişey zanneder.. ipini salıver gitsin.. nacizhane fikrim bu...:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bekle sonra anlatırsın. ama ilişkin bitsin istemiyorsan belirli periyodlarla israrına devam etmelisin.

gerekirse 3 kere belli aralıklarla bu konudaki gerçek düşüncelerini açıklamak için çabala.

Farklı zamanlarda olsun ama sabah öğle akşam değil.

3-5 gün geçsin.

İkna olacaktır diye düşünüyrum.

0|0
    0|0
    • Bu olayi atlatabilirsek guveninij kazanabilirmiyim sizce ?

• kazanabilirsin ama kolay değil. çok dikkatli ve çok sabirli olmalısın. krediyi tüketmişsin. son hakkını iyi kullan.

• sorun senden kaynaklanıyo anlaşılan güven vermiyo yaptığın davranışlar.çocuğu üzme daha fazla derim.

0|0
    0|0
    • Uzme dereken uzak durmamimi soyluyorsunuz

• Cok tesekkur ederim gercekten cok saolun

• rica ederim

• güvenmiyorsa kendi bilir boşver kendini anlatmaya çalışma o düşünsün sonra kafasına takılan yerleri gelip sorar

0|0
    0|0
    • Eskiden surekli konusurduk bugun sadece bikere konustuk ondada ben aradim. Ama bole uzak durarak onu daha cok kaybetmekten korkuyorum. Bole uzak durup beklemem daha dogru dimi

• kesinliklle daha doğru ayrıca kaybetmekten korkma kimse vazgeçilmez değildir.

• senin hayatını çok manipüle etmeye çalışıyor.İleride daha fazla sıkıntı yaşarsın emin ol.

0|0
    0|0
    • Ama bunlari guvenmedigi icin yapmiyormu eger guvenini saglayabilirsem toparlayamazmiyiz

• Normal sartlarda saglanmazmi yani. Nekadar tuhaf bi insan ya

• işte şartlar normal değil,baksana verilen tepkiye.normal biri bunu yapmaz

• aynen akışına bırak derim bende

0|0
    0|0
  • Akışına bırak...

0|0
    0|0
  • zamana bırakmalısın...

0|0
    0|0
  • hayırlı işler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir ilişkide güven çok önemlidir.. güven olmadı mı olmaz.. eğer gerçekten söylediği gibi güvenmiyorsa sana durum vahim bence..

0|0
    0|0
    • Peki guven saglayamazmiyim bisekilde

• O kadar sözün arkasından senin yalan söylemen kötü olmuş.. Şimdi senin ona her söyledğin birşeyde her hangi bir konuda o senn söyledğin gibi değilde tam tersini düşünecek.. acaba öyle mi acaba böyle mi falan falan anladın mı ? Tek çözümü var ilişkiyi eğer bitirmek istemiyorsanız zamana bırakın 1 hafta süre verin görüşmeyin sonra görüşmeye başlayn eğer devam ederseniz sana güvenmesi için tekrar böyle bir olay olması gerkiyor ve senin ona tam tersini ispatlaman gerekiyor

• Kendini anlat.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir psikopatlıktır bu ya.Hükmediyor sna.

0|0
    0|0
    • Eğer kız arkadaşı hayatını etkileyecek ve olumsuz davranışlar içeren biriyse eğer örnek: Orospu gibi. yarın bu kız erkek arkadaşına şükredicek izin vermedği için ;) biraz düşünde konuş amaç burda emir vermek değil bir erkek neden kız arkadaşının bir kızla görüşmesini istemez ki kızdan mı kıskanıcak !

• Kız arkadaşınla görüşmeni neden istemiyomus.

0|0
    0|0
    • Kiz arkadasimin duzgun bi insan oldugunu dusunmuyomus. Ve beb zamaninda gorusmiceme dair sozler verdim.

Yükleniyor...