Kadın sığınma evleri...Kadınlarımızın yüzlerindeki acıyı silelim!

Merhaba, biz internet üzerinden yeni bir kampanya başlattık. Kadın sığınma evlerinde kalan arkadaşlarımızın sırf biraz mutlu olup, morallerini yerine getirebilmek adına kullanmadığınız kıyafet ,makyaj malzemesi hiç olmazsa içten bir mektup bekliyoruz sizden.

Yardımlarınızı esirgemeyin, herşey tek bir amaç için yıllardır şiddetten zarar görmüş kadınlarımızın yüzünde bir gülücük oluşturmak sadece...

Yardımda bulunmak isteyen kişiler bu profilden bana mesaj gönderip bilgi alabilirler...

Güncellemeler:
Merhaba , smoothbeauty.blogspot.com adresinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bn premature bebekler icin ve bedebsel engelliler icin calistim.daha yeni is yerinde bedensel engellilere yardim topladim. bu gibi konulari buradan acsanda pek faydw edecegini sanmiyorum.

coluk cocuk dolu burasi.ama yinede duyqrliligin icin tebrik ediyorum seni.

haftq ici her gun aksam saat 21 gibi bu konuyu acarsan belki fayda gorursun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben her seferinde kadınları bir ev eşyası veya cinsellik gereci olarak gören cahil bireyleri eleştirerek o yaranın irinini siliyorum ama bu toplum düzelmez sister.Neden mi? Çünkü bir cinsiyet cinayeti yapıldı yıllar önce: Kadının itaat etmesi gereken köle olduğu düşüncesini dine aşılamaya alıştılar.Din dedikleri an zaten herkes kedi gibi oluyo ve inanıyor.Şimdilerde ''Kadın deyince: Kocasının namusudur zarı kutsaldır kitapta yazıyor bre dinsiz.'' diyorlar.

Yani kısaca M.K.Atatürk'ün asırlar sonra şahsiyet ve özgürlük hediye ettiği kadınlarımızı tarikatlar ve sahte hacı hocalar tekrar prangalara soktu.İşin acı kısmı bunu da alkışlayanlar yine kadınlardı.Çok üzülüyorum size gerçekten,bu ülkede kadın olmak bir işkence.

0|0
    0|0
  • Alkışlıyorum ...

0|0
    0|0
  • yardım yapmak isteyen kendi göndersin sığınma evlerine buradan gönderecek değiller ya

0|0
    0|0
  • sadece tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Çok duyarlı insanmışsınız..

0|0
    0|0
  • Ortadan verirsen bilgiyi daha iyi olur bence, tebrikler ayrica duyarlilik ve caba icin

0|0
    0|0
  • Bu konuda ilgi alanım çocuklar ve depremzedeler. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...