Erken yaşlanma belirtilerim var. Tavsiyeleriniz neler?

erken yaşlandığımı hissediyorum. çevremdekiler de öyle söylüyor. aynanın karşısına geçtiğimde jason statham tarzı önden açılmış saçlar, alnımın sağında z şeklinde çok belirgin bir damar, gözlerimin altı biraz mor... bu yaşta böyleyse ne yapacam ben? .d

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• önden açılma tarzın o söylediğin amcam gibiyse gayet hoş bence:)

söylediğin diğer şeyler yorgunluk ve duzensiz beslenme emareleri, kendine biraz daha özen gösterirsen bir süre sonra azalırlar...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uykunu iyi almaya çalış göz altı morlukların o şekilde geçer..

Poşet çayı içtikten sonra gözlerine koyabilirsin hem yorgunluğu hem morluğu alır..

Damar çıkan yere buz koy şişliği indirir.

Saçların içinse aktardan bakım yağları al.. Aktar sana önerir ne alman gerektiğini ben bağdem yağı kullanıyorum.

Nemlendiricisiz kalma.

0|1
    0|0
  • Uykusuz kalıyosan olabilir! Pc basında fazla durma derim! Çünkü gözleri mahvediyor pc!

saçlarına çok jöle sürüyosanda olabilir! Bence kendine bir düzen ver ve planlar yap!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olman gerekenden daha fazla kilon olabilir boy-kilo endeksi mi ne diyorlar onu kontrol ettir fazla ise kilo ver vücudu kilo kadar yoran başka bir şey yok herhalde. İçki, sigara varsa bırak. Beslenme ve uykunu çok dikkat etmelisin. Günde hiç içmedim dediğin 1 litre su içmiş olmasın. Streste çok yıpratıyor adamı, stresten olabildiğince uzak dur(zor biliyorum ama). Yatarken yemek yiyorken derhal bitirmelisin bu alışkanlığı.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

..::Saygılarımla::..

0|0
    0|0
  • düzensiz bir yaşam şeklin varsa bunları olması normal.Uyku disensizlikleri,sigara,alkol,gece hayatı,düzenli bir aile ilşkisinin olmayışı gibi sebebler önce psikolojini daha sonra cildini etkiler...uykuna beslenmene dikkat et,düzenli olrak banyo ve traşını ol,güneşte fazla dolanma...güneş ışınlarının da cilt üzerinde olumsuz yan etkileri var...

0|0
    0|0
  • rahatlatmalısın kendini. çok mu zayıfsın? azıcık kilo al spor yap

sakal varsa kes yaşlı gösterir.

bu kadar moralini bozuyorsa yaşlılık ve saçlarda kırlaşma varsa boyat.

0|0
    0|0
    • kilom çok iyi fitim aslında zaten düzenli fitness programım var ama aşırı sinir ve stress var...

• Pekkomik Ablan tam olarak anlatmış..

0|0
    1|1
  • Ağır bir işte çalısıyormusun , yada yiyip içtiklerine dikkat ediyormusun ? Ne koşullarda yaşıyorsun ?

0|0
    0|0
  • Olsun kel erkeklerden hoslanan kizlarda var be kocum onemli olan ruhun genc kalsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...