Liverpool - BJK Maçını Nasıl Buldunuz?

Temsilcimiz Beşiktaş Deplasmanda Liverpool'a Konuk Oldu 86. Dakikaya Kadar 0-0 Giden Maçta Liverpool'un Kazndıgı Penaltıyla 1-0 Galip Gelen Liverpool Takımı Oldu.
Penaltı Öncesi Beşiktaşa Faul Yapılmıştı Ama Hakem Vermedi Devam Ettirdi Siz Ne Düşünüyorsunzu Bu Konuda Verilmeyen Faul'un Devamında Penaltıya Sebepten 1-0 Mağlup Ayrıldık Sizin Görüşünüz Nedir? İstanbul'da Beşiktaşı Nasıl Bir Rövanş Bekliyor?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• İntikam soğuk yenilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş iyi oynadı fark yer diyenler utançlarından yüzleri kızarmıştır penaltı olmasaydı beraberlikte iyiydi ikinci maçta başarılar liverpool eledi mi diğerleri kolaydır

0|0
    0|0
    • Ne Yapsınlar Kafa Tuttugumuz Arsenalden Ve Kümeye Düşmeye Oynuyan Dormunttan Hem Evinde Hem Deplasmanda 4 Yiye Yiye Şaşırdılar Ne Diyeceklerini Ne Yapsınlar..

• bjk yenildi memnun kaldım skordan

1|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 13

• İstanbul da sıkıntılı bir rövanş maçı olacak Beşiktaş için
    ersan yok motta yok.. Miloseviç ve opare de oynayacak durumda değiller sanırım.. sosa çok tutuktu bugün ayrıca.. demba ba girdiği pozisyonda aceleci davrandı kötü bir vuruş yaptı onun dışında o da yoktu.. olcay berbattı.. yine en iyi oynayan töreydi..

0|0
    0|0
  • Çok iyi olmuş sevindim skora :)2 yıl önce Real Madrid bayrağı açıyorlardı bize inat bizim temsilcimiz Liverpool

0|1
    0|1
  • Tur zora girdi ama Trabzonunki kadar olmadığı kesin yinede şans var. Bireysel hatadan yenilen gol skor normal.

0|0
    0|0
  • Öncelikle Liverin hakkını vermek lazım adamlar 90 dakika bizim sağ kanadı resmen Tren etti motta bir o yana bir bu yana döndü durdu penaltı pozisyonundan önce BA ya yapılan Faul vardı hakem es geçti yapacak bir şey var mı yok Olimpiyat maçına şimdiden 70 bin kişi hazır Doğu kuzey güney Tribünlerinin biletleri tükendi sadece batıda bilet kaldı Liverpool asıl cehennemi OLİMPİYATTA yaşıyacak.

0|0
    0|0
  • motta yı acil göndermelerı lazım kanks

0|1
    0|0
  • Olcay yerine kerim frei baslasaydi maca samimi soyluyorum cok farkli kazanirdi besiktas, boylesine bir macta premier lig tecrubesi olan hizli kerim olmaliydi macta ki zaten girdikten sonra her bulustugu topu tehlikeye cevirdi, istanbuldaki macta takimimizin yaninda olacagim, eger olcay yerine kerim, serdar trollu yerine opare oynarsa ki oynar bence iyilesti, besiktas tarih yazar.

0|0
    0|1
  • Olan oldu artık ama ben bjl den böyle oyun beklemiyordum, gerçekten iyiydiler.
    Rövanşta beşiktaş alır götürür.

0|0
    0|0
  • beşiktaşa çok yazık oldu :( maçın hakkı 0-0 dı.
    not: trabzonsporluyum

0|0
    0|0
  • motta sağolsun olan şansımızıda hiç etti

0|0
    0|0
  • Cok fazla aramadım star tv deydi hemen buldum

0|0
    0|0
  • Su gördüm ki Liverpool artik eski Liverpool değil :)

0|0
    0|0
  • ve ben anladımj ki liverpoll takım beşiktaş oyuncu deyil

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Kendi Sahasında yener Diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...