Koşu sporu tavsiye eder misiniz ?

Koşmak sizce nasıl giysem eşofmanları sahilde koşsam faydalı mıdır sizce ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben 11 yaşından beri koşuyorum çok faydalı kilo problemin filan varsa en iyi spor bence koşudur.

0|0
    0|0
    • Yok hiç kilolu değilim aksine atletik. Aslında şundan dolayı sordum hızlı yürüyüş mü daha iyi koşu mu yani koşarsam kendimi boşuna mı yorarım. İkisi arasında kararsız kaldım

• koşu daha iyi bence

Kızlar Ne Diyor 4

• tabikide faydalı.. giy eşofmanlı altına , yanına da bi şişe su al ve cık dısarı. yürüü. :)) terleyesiye kadar.. toksinleri atarsın hemm. çok saglıklı. ;))

0|0
    0|0
  • kumaşı naylon olmasında :/

0|0
    0|0
  • denize kıyısı olan yerlerde koşmak daha faydalıdır

0|0
    0|0
  • hyr kesinlikle diil :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• tabiki faydalı olur.temposuna dikkat et

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. koşu ve yüzme gerçekten çok faydalı sporlar. Kışın yüzebileceksen benim gibi 5 dk olsa vücudun ıslansın derim ama biraz kasar. Koşu kışında olmalı. Devam...

0|0
    0|0
  • ter atmak her zaman faydalıdır zehirli toksin atıkları vücuttan atmak için en ideal yöntem koşu

0|0
    0|0
  • Altta şort ya da kapri falan olursa daha iyi olur. Üst ise artık havalar soğuduğu için üzerinde eşofman üstü ve kapalı olsun. Spor ayakkabı seçiminde sana kalmış

0|0
    0|0
    • :)) Giyimi boşver ben sporu sordum yine de sağol

• Benim okduğum kitapları sen okusan Japonya'ya şogun olursun. Peh!

• nasıl giysem eşofmanları ve cümleninin sonunda ki faydalı mıdır sizce. Bu ikisinden böyle bir korelayon kurabilme başarısı göstermişsin :)). Neyse kardeş ben sana bir şey demiyorum

• yukarı doğru yürümeni tavsiye ederim, gelirken koşarsın

0|0
    0|0
  • KOŞU İYİDİR kondisyonun artar kendini daha dinç hissedersin günde 1 km le başla

0|0
    0|0
  • Olur elbette.

0|0
    0|0
  • koş koş iyidir koşu candır

0|0
    0|0
Yükleniyor...