Yazık oldu Beşiktaş' a?

bence maçın hakkı beraberlikti... penaltı penaltıydı... işte kalite burada ortaya çıkıyor malesef... motta yapılcak işmiydi olm seninki şimdi?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Kalite farkı gram gözükmedi Mottanın bireysel hatası yaktı. İlk yarıdaki Demba Ba nın pozisyonu kaçmamalıydı

0|0
    0|0
    • aynen ya liverpool kalitesizdi ya da bjk kaliteli oynadı orasını ayırt edemiyorum ama gerçekten içimden geçen bjknin turu atlar düşüncesi... artık arsenal vakasından sonra bir ingiliz vakası daha çekilmez yani.. demba ba ya yakışmadı... biraz daha topu sürüp golü atabilirdi..

• Her oyuncu avrupa sahnesinde kendini göstermek ister.
      Milli bilinçle olmasa bile ki zorunda değil zaten kimse ülke sıralaması adına mantıklı düşünmeleri gerek. Beşiktaş ya da trabzon puan toplamazsa yunanistan yetişiyor seneye CL ye ön elemesiz takım yollayamayacağız

• işin aykırı tarafı bunun bilincinde olanlar taraftarlar, olması gerekipte olmayanlarda kulüp yöneticileri ve federasyon... bakalım belki önümüzdeki sene serbest yabancı politikası işe yararda böyle bir durumla karşılaşmayız

Kızlar Ne Diyor 7

• Ümidimizi kaybetmek yok İstanbulu dar edeceğiz onlara.

0|0
    0|0
  • Maç hiç zevkli değildi

0|0
    0|0
    • sen top bir o kalede bir bu kalede istiyonda ondan.. kaleciler jeneriklik kurtarışlar yapsın futbolcular akıl almaz goller kaçırsın :)) ama barcelona-real madrid maçı değil seyrettiğin normaldir yani :)

• bende onu diyorum aslında maçın hakkı beraberlikti... ama birtane bireysel hata ibreyi azda olsa liverpoola çevirdi..

• Aynen öyle

• 0-0 iyi skordu

0|0
    0|0
  • Hakikaten ya motta ne yaptın sen orada.

0|0
    0|0
  • Motta'nin yaptigini dusman dusmana yapmaz
    Bence penalti degildi ayrica asf

0|0
    0|0
    • penaltı başka nasıl olurki? bal gibi penaltı... aynen ben olsam mottayı sınır dışı ederim :) zaten önümüzdeki maç oynayamayacak

• bence beşiktaş burada güzel bir stat seçerse olimpiyat harici heryer olur aslında.. liverpoolu rahat eler.. bişi yok o takımda

• Yazık olmuş Beşiktaş'a

0|0
    0|0
    • İstanbul'da turlar beşiktaş

• Manciniyle Fatih Terim çok karizmatik adamlardı şimdi iyo hocamız yok

• karizmaya bakmıyor ama bu işler.. şuanda hamza hoca var ve prandelliye göre çok iyi gidiyor.. ama onunda eksikleri var tabikide.. inşallah Galatasaray için güzel günler çok yakında

• Moraller bozuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• adamlar 90 dakika çok iyi oynadı mottanın böyle hareketlerine alıştık zaten penaltı ile kaybetmek koydu ama.

0|1
    0|0
  • Çok gereksiz bir penaltı oldu gerçekten anlamak zor.

0|0
    0|0
    • trabzonlu fatih gibi oda gereksiz bir penaltı... arada fark adam 3-0 dan sonra bomboş pozisyonda yaptı... mottanınki yapılacak cinsten değildi.. adam hususi penaltı yapsınlar bana diye bekledi bide ya

• trabzon bu maça kaleci dahil 4 yedekle çıktı zaten.2. maça yedeklerle nasıl kadro kurcak :)

• Kurar kurar :)

• Motta mac boyunca çok kötü oynadi, yaptiği müdahele penalti ama pozisyon öncesinde bence veli ye bir faul vardi. Umutluyuz...

0|0
    0|0
    • sosayı çıkartmayacaktı bence.. olcay değişikliği doğruydu ama kerim çok fazla bişi yapamadı

• Sosa da tutuktu ama oguzhan yerine tolgay dusunulebilirdi.

• tolgayı hiçbilmiyorum ama sosa yine bişiler yapardı diye düşünüyorum... nasıl Galatasaray da wesleyin 90 dk oynaması gerekiyorsa sosada bjk için öyle olmalı

• Kaç kaç bitti

0|0
    0|0
  • Amatörce penaltı yaptılar. Yenilgiyide hakettiler bu yüzden. Yazık mazık olmadı

0|0
    0|0
    • tüm takımın emeğini yapılan bir bireysel hatayla harcaman yanlış... bence 2. maç daha çekişmeli ve güzel olacak.. inancım bjk turu atlar

• Maçı izlerken sıkıldım ALES deneme sınavı çözdüm hocam ne emeği ya. 2 takımda çok sıkıcı oynadı ve bir kaç pozisyon dışında maç ölüydü bence. 2 side kazanmayı gram haketmedi, hata yapan tarafta yenildi. Liverpool'da aynı şekilde yenilseydi yine aynısını derdim.

• üst düzey bir futbol beklemen yanlış... çünkü 2 takımında üst düzey futbolcu sayısı az... tabiki ingilizlerin bize karşı bariz üstünlüğü var ama bizde fiziksel mücadeleyle o kalite farkını kapattık.. ee 2 takımda birbirine boşluk tanımadığı için pozisyon açısından kısır bir maçtı.. ama bence güzeldi.. ben beğendim bjk yi. maçtaki tek hata skora yansıdığı için ben bjk haketmedi diyorum. o hata olmasaydı kimse çıkıp bu maçın hakkı bu takımındı diyemezdi.. hoş şimdide denemez ama neticede galip galiptir.

• Çok çok kötü değil. Beşiktaş ın İstanbul'da eleyeceğini düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Demba ba herşeyi bitirebilirdi ilk yarıda ama kaleci izin vermedi bence hakeden kazandı

0|0
    0|0
    • o pozisyonda acele etti demba ba.. biraz daha sürebilirdi hatta kaleciyi bile geçebilirdi... ama nedense vurmayı seçti... onun dışında bjknin pozisyonu yok... ama liverpoolunda penaltı harici pozisyonu yok... maçın hakkı beraberlikti.. ama beşiktaş bu oynadığının üzerine koyarsa burada turlar

• Beraberlik olaydı iyiydi sağlık olsun

0|0
    0|0
  • Yoksa kaybettikmi

0|0
    0|0
  • Cani Sağolsun BEŞİKTAŞ'imin. :)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0