Liverpool besiktas macini makem sahesinde kaybettik?

Liverpool besiktas macini makem sahesinde
kaybettik. Macla alakali yorumlarinizi alabilirmiyim

http://i.hizliresim.com/ORLRJ0.png

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Liverpool gibi bir takıma kendi evinde çok fazla pozisyon vermemek önemliydi. Mottanin mudahalesi penaltiydi ama pozisyon gelisirken balotellinin Veliye tabani vardi. Umutlarimiz tukenmedi. Önumuzde bir mac daha var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hakem bahane edilemez ilk yarıdaki pozisyonu Ba kaçırmamalıydı

0|0
    0|0
  • Ya 75. Dakkaya kadar izledim gol olmadi daha olmaz diye kapattim ya gol olmus :(

0|1
    0|0
  • Maç hiç zevkli değildi

0|1
    0|0
  • pozisyon doğru kararmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hakemlik birşey yok penaltı çok netti ama çokda gereksiz iyi oynamadı iki takımda ama Liverpool gol yememeyi çok istedi kontrollü oynadı istediğinide aldı BA atsa farklı olurdu.

0|0
    0|0
  • Motta brezilyada oynasın. Lastiği patlamış kamyon gibi dalıyo hıyar.

0|2
    0|0
  • Penaltı kararı gayet doğru ve maça etki edecek bir karar verdiğini düşünmüyorum ama inşallah İstanbul'da eler beşiktaş.

0|1
    0|0
  • Hakemle alakası yok güzel yönetti ikinci yarıda sahada yoktunuz demba ba kacırdığı golu atsa farklı olabilirdi ben liverpoolun 1-0 skor avantajından sonra İstanbul'da turu beşiktaşa vereceğini sanmıyorum. Liverpool bir üst tura yükseldi diyebiliriz.

0|1
    0|0
  • Defans kotu bizde aga

0|1
    0|0
  • livelpoolda topa iyi vuramayan özürlüler olmasaydı daha farklı biterdi bu maç tur da çok zor 2-0 bir ingiliz takımını İstanbul'da yenmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...