Balotelli 1 Beşiktaş 0 ne düşünüyorsunuz?

Maçı tamamen baktım Liverpool çok daha iyi oynadı çok basit pas hataları yaptı. Beşiktaşın Ba'nın şutu dışında hiç bir pozisyonu yoktu doğru düzgün Liverpool daha net golleri kaçırdı. Lallananın dönen toptan boş kaleye atamaması komedi oldu resmen. Eks aşkım Balotellim ise çok güzel oynadı fiziği, hızı cesareti, tekniği, klası harikaydı. Üstelik Liverpool tamamane as kadro oynamadı bile Sterling filan sonradan girdi Gerrardda yoktu. İstanbul'da Liverpool tur atlar merak etmeyin. Beşiktaşında net penaltısı vardı ancak onların penaltı demeye hakkı yok tarih bu gelir döner intikamını alır senden Bursa maçında haksız penaltı olayı unutulmadı demek ki bu maça nasipmiş :)

Siz ne düşünüyorsunzu maç hakkında?

0|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• balotelsiz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Kizlar futbolla ilgilenmesin diye bosa demiyoruz. Ac ntvspor'u izle, yorumcular senin soylediklerinin ne kadar komik oldugunu tek tek acikliyor. Lallana bos kaleye kacirmadi cunku Cenk kalkip acisini kapatti, mecbur yukari atmak zorunda birakti o da disari cikti. Liverpool'un pozisyonu hic yoktu baska. Uzaktan cekilen suta pozisyon denmez. Cok iyi geldiler ama sonunu hic getiremediler. Ucuz bir penalti olmasa asla da gol atamazlardi. Penalti oncesinde Demba Ba'nin kafayla alacagi topa ayak sokuldu. Dunyanin her yerinde tehlikeli hareket olarak adlandirilir bu hareket. Balotelli Liverpool'da 2. golunu atti, pabucu dama atildi. Balotelli'nin kalan tek hayrani sensin. Gerrard ve Sterling sakatti o yuzden 11'de baslamadilar. Gerrard zaten formasini kaybetmeye basladi bu seneki berbat performansindan dolayi. Bu sebepten oturu sezon sonuna kalmadan baska takimla anlasti ve sezon sonunda baska takimin formasini giymeye baslayacak. Bursa macindaki hareketin de penalti olduguna tum kanallardaki tum spor yorumculari ortak kararda birlesti. Orada adami durtersen profesyonelce duser ve penaltiyi alir, bunda anormal hicbir sey yok. Fernandao'nun cinayet girisimine gozu onunde olmasina ragmen sari kart veren bir hakrm vardi ayni Bursa macinda. Penalti pozisyonu yuzunden herkes unuttu o hareketi. Turk dusmani Turklere inat 2. macta cok farkli bir sonuc alir umarim karakartalim.

1|0
    0|0
    • Hahaha sen taraflı yayın yapan ntvspora mı bakıyorsun yoksa :D Aç yabancı kanallarda spikerler neler diyor ona bak hele :)
      Açıyı geç kapattı ayrıca çektiği yer ile alakası bile yok az daha aşağıdan vursa zaten gol kaleci şut ile alakasız yere uzanıyor.
      Gerrard berbat oynamasından değil Amerikaya gideceği için gelecek sezon transfer olacak anlaşma bile tamam mecbur kalmadıkça ilk 11 e alınmayacak teknik direktör kendi açıkladı aç azcık premier ligi izle yabancı spor habercileri ne diyor.
      Bursa maçına bakalım :)
      https://www.youtube.com/watch?v=sDqY_6b-M8s
      Evet pozisyon bu şimdi sana soruyorum hangi futbolcu top sürerken cam siler gibi o şekilde elini oynatır? ya da şöyle bakalım yandan temas var ancak sert bir müdahale değil ve düşme şansı %0. Tabi tiyatro yapmadığı sürece ! Ayrıca yere atacağı belli kendini el ve ayak hareketlerinden anlaşılıyor :) Hadi onu geçtik madem dediğin gibi penaltı eğer sert bir müdahale olsaydı aniden yere yapışırdı ve elini yere koyacak zamanı olmazdı fakat burada tam tersi :D

• Cok yorgunum ama ben simdi yatsam olur mu? İstedigin zaman yazabilirsin konusuruz yine. Kim bilir senden ogrenecegim seyler bile vardir, keyif aldim seninle tartismaktan. İyi geceler diliyorum cok iyi bak kendine :)

• Liverpool beşiktaştan korkmuş resmen
    oyuna çok korkak başladı ikinci yarının ilk kısımlarında iyi oynadı sadece Liverpool
    ligde oynadığı futbolla bugün oynadığı futbol arasında dağlar kadar fark var
    Beşiktaş ilk yarı oynatmadı liverpool u ama çok az pozisyona girebildi..
    olcay berbattı.. sosa tutuktu.. ikinci maçta ersan ve motta yok.. işi zor beşiktaşın ama futbol bu bakarsın geçer turu..

1|1
    0|0
    • Evet dağlar kadar fark var çünkü. Sterling ilk 11 başlamadı ve bir kaç ilk 11 oyuncuları daha yoktu maçta. Takımın kaptanı ve beyni Gerrard olmaması bile büyük nedendir. Beşiktaş 1 tane net pozisyon yakaladı ilk yarıda Ba'nın şutunu kaleci kurtardı. Fakat Liverpool'un kaçırdıkları çok daha net pozisyonlardı. Liverpool deplasmanda as kadro çıkar bence.

• Seri A biliyorum pek zevkli değil ama Pogbayı izlemek hoşuma gidiyor :) Bizim ülkemizde futbol bilen insan sayısı az. Az yabancı ligleri takip etseler seviye farkı anlaşılcak zaten. La liga da 3 takım zirveye oynuyor. Bundesliga da rekabet yok. Dortmund kümede kalma mücadelesine girdi sürpriz oldu bu sene :D Wolfsburg maçının 5-4 biteceğini hiç tahmin etmezdim vaya çekişmeli gitti o maç 4 gol attı dost hatta :D

• aynen öyle Avrupa kupalarında başarı bekliyolar ama dediğin gibi çok büyük seviye farkı var türk futboluyla diğer takımlar arasında... bizimkiler anca yaradana sığınıp 45 metreden vurup gol atacak da başarı gelecek öyle olmuyor bu işler :D avrupanın canavarlarıyla Barcelona Münih Madrid chelsea gibi takımların olduğu yerde final oynamak yarı final yapmak hayal bence.. aynen pogba ne topçu ya son cesena maçında çok kötü oynadı ama m. united ağlıyo şimdi onu sattığı için.. bundesliga da da dediğin gibi rekabet yok ama stadlar full sürekli atak futbol oynuyolar zevkli oluyo maçlar :)) iki hafta önce almanya üçüncü liginde dynamo Dresden in maçını izledim inanırmısın iğne atsan yere düşmez.. bizim ülkemizde ise passolig getiriyolar bilmem ne yapıyolar seyirci ortalaması çok berbat boş tribünlere oynuyo takımlar nerdeyse.. futbolun yüzde 50si taraftardır bence.. onlar olmayınca çeklmiyor..

• Beşiktaşın penaltisi yok
    liveninki net penalti
    balotelli ne ara saydigin onca seyi yapti bilemedim
    biz bursaya koydukta senin kuyruk acin niye?
    biz olimpiyatta turlar veya turlamayiz sana giren cikan varmi?

1|1
    1|0
    • Maçı izlememişsin. Bursa maçını malum ölen birisi sayesinde torpille kazanıyorsunuz pozisyon bile penaltı değil.
      Benim için sorun var çünkü ben yıllardır Liverpoolluyum 2007 den beri tutuyorum taraftar kartım bile var. Senin gibi internette takılan fanboy değilim. Hatta şöyle sorayım Aydınlıymışsın profilinde yazıyor neden 3 büyüklerden birini tutup fanlık yapıyorsun? Hadi benim fanboy olduğumu iddia etmen için daha güçlü takım tutuyor olmam gerekir senelerdi Liverpool kupa kaldıramıyor ama tutuyorum. Ben senin gibi şehrimin takımını tutmamazlı kyapıpta 3 büyüklerden birini tutmuyorum fanboyluğa girer bu.

• malum ölen birisi dedigin kisi Türk futbolunun en büyük en degerli insanlarindan biridir ki bursa macini izlemeyen malum sensin.. bugunku penalti ile o gunku penalti arasinda ne fark var.. kural diyorki ceza sahasi icinde fiziksel mudahalede bulunmayacaksin.. sizin dediginiz gibi hakem yardimiyla alinmis olacak olsaydi fernandaonun 90 dakkayi tamamlamasi iki ofsayt golumuzun verilmemesini de aciklarsin.. buradan bana taraftarlik dersi vermeye kalkma ben bulundugum sehrin takimini nasil destekledigimi bilmeden aptalca sacma sapan yorumlara takilip kalmazdin.. 2007den beri liverpoollu olabilirsin ama benim buradaki takımımı yargilayamaz yorum yapamaz hatta agzina bile alamassin..

• Liverppol kontrollü oynadı gol yemek istemedi ve istediğinide aldı penaltı net penaltıydı yazık oldu.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş İstanbul'da bu takımı duman eder. Liverpool çok çok iyi değildi. Ayrıca bursa maçındaki penaltı doğru

1|2
    0|1
    • Katılıyorum sana

• Hayır değil. Ayrıca Liverpool as kadro çıkmadı. Gerrard zaten yoktu en önemli oyuncuları. Sterling, Markovic zaten cezalı, Lovren falanda sonradan girdi.

Southampton ile çok önemli maçları var adamların 2 gün sonra takım yormadı kendini İstanbul'da farka gider o maç.

• gerrard oynayamıyor artık, balotelli dediğin adam oyuna girdi bedavadan attı penaltıyı. klasından hiç bahsetme attığı frikiği de gördük. klas hız arıyorsan gökhan töreye bak adamları sıraya dizdi resmen sakho bile çaresiz kaldı zaman zaman ayrıca 1 tane as oyuncu sonradan girdi diye yedek takımla çıktı sayılmıyor

0|1
    0|0
    • Gerrard gayet iyi oynuyor eskisi kadar olmasa bile dünya klasında bir oyuncu hayla. Balotelli'yi izlemediğin belli adamın her atağı tehlike. Ayrıca attığı frikik şut değil ortaydı emre can dı sanırım dokunsaydı gol olacaktı :) Adamları pozisyona soktu habire. 2 oyuncu arasından sıyrılıp pas atması da cabası. Gökhan Töreyi gördük Robben gibi habire yana çalım yana çalım. Buna tam çalım denmez hızıyla rakip geçmek denir. Skrtel karşısında gördük zaten yokları oynadı.

Liverpoolda Markovic cezalı, Gerrard sakat. Lovren, Balotelli gibi oyuncular sonradan giriyor.

• 1) O maçta Liverpool kendi evinde oynayacak.
      2) City Barcelona ile oynayacağı için epey yorulacaktır.

• üşenmedim buldum bu konuşmayı yalnız şu an tam okuyamıyorum ne yazıyor başlıkta

• beşiktaşlıyım ama maçları takip etmiyorum maç ve futbol sadece insanın farkındaıgını köreltmek için. neden büyük felaketlerin hemen ardına derbiler koyarlar? unutulsun diye son zamanki cınayetleri bir şekilde kapatmaları gerekirdi. bakarsa büyük derbilerden hemen sonra büyük derbiler dostluk macları verılır. algı köreltme ve insanların dertlerını unutturmaya çalışırlar :)

0|0
    0|1
  • Şu ingilizi buradan alın

0|1
    1|0
  • lıverpool 2 tane hata yaptı bızımkıler degerlendıremedı canları saolsun rovansta alırız bana kalırsa

1|1
    0|0
  • Kac tane net golü vardi liverpoolun? Lallananin pozisyonu bizim oyuncularin birbirlerine carpmasindan oldu baska net pozisyon yoktu.

1|1
    0|0
    • Kale önünde ki çok basit pas hatalarından tut Coutinhonun dünyaları harcamasından tut Sturidgenin dünyaları kaçırması daha saymıyım istersen? İstatistikler her şeyi gösteriyor.

• Konuşuyosun ama boş konuşuyosun anti bjklik yapiyosun. Vursaydi kaleyi bulsaydi değseydi saydı seydi ile net pozisyon olmuyor.

• Genel
      Liverpool: %82 isabetli pas
      %64 topa hakim olma
      7 korner
      1 ofsayt
      18 foul
      18 şut 5 tanesi isabetli
      17 orta
      27 dripling denemesinden 20 si başarılı

Beşiktaş: %70 pas isabeti
      %36 topa sahip olma
      4 korner
      4 ofsayt
      17 foul
      9 şuttan 1 tanesi isabetli
      13 orta
      19 dripling girişiminden 11 tanesi başarılı

• Yensede yenilsede Beşiktaş.
    Stadı yakmaya gideceğiz rövanşta.

0|1
    0|0
  • İngiliz krosuna bak forza M. United Ulan:/ ehe:/ Beşiktaşım Oleeeee:/

0|0
    0|0
  • 8 bekliyodum

1|0
    1|1
  • Bursa maçındaki penaltıya her yorumcu penaltı dedi. Ayrıca yenilen senin ülkenin takımı. Senin ülkeni temsil ediyor. Seni temsil ediyor.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın pozisyonu penaltı değildi bence.. Liverpool iyi oynadı ama atamadı.. Turu Beşiktaş geçebilir..

0|1
    0|0
  • İki takım da berbat oynadı.. Basit penaltı dan kazandı Liverpool...

0|1
    0|0
  • Belliydi böyle olacağı zaten

0|0
    0|0
  • Balotelli bu senin dediklerini ne ara yaptı farklı maç mı izledik

0|1
    0|0
    • 2 kişi arasından geçridiği pasları Beşiktaş defansını alt üst ettiğini görmedin herhalde 1 tane top kaptırdı o kadar onun dışında tüm pasları isabetliydi. Bir sürü pas yaptı Sturidgeyi filan habire pozisyona soktu.

• toplasan 10 defa gelmedi top ayağına bırak da o kadarını yapabilsin artık o kalitedeki bir oyuncu

• Yoo 10 dan fazla ayağına geldi sürekli pas dağıttı pozisyona soktu takım arkadaşlarını ama takım arkadaşları pozisyonları heva etti. Hatta bir tane pozisyonda arkada bomboştu ortayı oraya açabilselerdi Balotelli bom boş golü atardı arkada unutturdu kendini çünkü.

• ne oldu güzelim? kanırttık mı :))

0|0
    0|0
  • yazık oldu

0|1
    0|0
  • yanlış söyledin motta 1 beşiktaş 0 olacaktı :)

0|0
    0|0
  • ersan gülümü liverpool yakınlarında kayarken görmüşler duyan gören haber versin diuorum.

0|0
    0|0
  • istanbul'da 2 tane atar mutluluklar dileriz

0|0
    0|0
  • Nedir bu bjk düşmanlığı çekemiyorsan anten tak maçın hakkı beraberlik

0|0
    0|0
  • beşiktaş zenci sever:)

0|1
    1|1
  • sen kesin fenerlisin :)

0|0
    0|0
  • Ex aşkın mı. Balotelli. Güldürme beni.

0|0
    0|0
  • livelpool hakkıydı

0|0
    1|0
  • içimizde ki bursalı seni elersek aynı şekilde konuşmanı bekliyoruz beşiktaş lehinde

0|0
    0|0
  • PTT 1. lig maçları bile daha zevkliydi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynı maçı izlemedik sanırım o pozisyon oyuncuların iletisimsizliginden doğdu. Beşiktaş gayet iyi oynadı penaltı Mottanın bireysel hatasıydı
    Ligde Bursa maçında olan buz gibi penaltıydı sindirin komik oluyorsunuz laf sokacağım derken ;)

1|1
    1|1
    • https://www.youtube.com/watch?v=sDqY_6b-M8s
      Aaa ne ilginç hangi futbolcu top sürerken cam silermiş gibi elini oynatır öyle düşme öncesi tepkisi işte ;)
      Ayrıca hafiften bir temas var o temas ile bir oyuncunun düşmesi imkansız tiyatro yapmadığı sürece ;)

• Omza arkadan abanıyor bildiğin. Düşmekle el tepkisi cidden muhteşem bağlantı tebrikler. Tiyatroyu ligde asıl yapan oyuncular belli kuyruk acısıyla saldırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Ceza sahasında oyuncunun dengesini bozacak her hareket penaltı ki topa değil direk kerime müdahale var amaç belli.

Cenk günündeydi. Beşiktaş iyi oynadı şartlar gayet eşitti tek sıkıntı Mottanın bireysel hatası objektif bakın Ex aşkın mantığı ile değil ;)

• 1) Gözlük tak malum gözlerin bozuk :)
      2) O şekilde darbe yiyen oyuncu o şekilde düşmesi fizik kurallarına aykırı yana doğru sürüklenerek düşerdi.
      3) El ve ayak hareketleri yani beden dili her şeyi ortada. Sen hiç Messi'yi cam siler gibi ceza sahası içinde top sürdüğünü gördün mü böyle pozisyonlarda? ya da sen topu hızlıca sürerken cam mı siliyorsun diğer elinle? :)
      4) Müdahale sert değil. Hafif bir temas var bu durumda düşmesine imkan yok. Eğer dediğin gibi müdahale sert olsaydı oyuncu düz bir şekilde değil yana doğru düşer ve sürüklenirdi.
      5) Oyuncu müdahaleden habersiz olsa elini hemen kapatacak durumda olmazdı. Yani her şeyi önceden planlı tam düşeceği esnada elini indiriyor yere fakat normal şartlarda habersiz yapılsa o foul hem yana doğru düşer ve 1-2 kez sürüklenirdi en az hemde ellerini yere koyacak vakti olmazdı.

Bana bunları açıkla ondan sonra konuşalım taraflı fanboycuk ;)

• Beşiktaşın hakkıydı ama şans işte. Liverpool iyi takım ama Beşiktaş zorladı baya. Azmi skor sonucundan çok daha iyi. Elin yabancısı bile Türk takımını takdir ederken bir Türk olarak senin bu şekilde konuşman hiç hoş olmamış. Yaran ya da bir yerden kompleksin var belliki kıyamam.. 😉😉

0|0
    0|0
  • 26 Şubat'da olimpiyat stadın da derslerini verecegiz onlara..

1|1
    0|0
  • Ba o pozisyonda atacaktı :(

0|1
    0|0
  • 8 golden sonra 1 gol yemişiz demekki Beşiktaş kendini iyi geliştirmiş. Buda bir başarı..

2|1
    0|2
Yükleniyor...