Liverpool 1 -0 Beşiktaş?

Bir sonraki maç için öngörüleriniz neler?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Motta nin bireysel rezil oyunuyla yenildik. Ama umudumuz çok yüksek olimpiyatta full dolu stad guzel maç olacak.

1|0
    0|0
  • anfieldda kopu susturan taraftarın desteğiyle evimizde alırız turu

1|0
    0|0
  • Liverppol ikili maç olduğu için kontrollü oynadı gol yemek istemedi ve iyi bir sonuç aldı çok sakat skor 1 gol atsalar Beşiktaşa 3 gol gerekecek. Bu arada Motta o nasıl topa giriş çok basit bir penlatı yaptırdı olmayacak dakikada.

0|0
    0|0
  • sonucu mottaya yıkmak olmaz. yakaladın mı atacaksın dünyaları kaçırdık bu gece veli demba ba felan. biz rakipleri hep yeniyoruz sorun yok. bilicin hakemlere savunma yapması lazım onlara hiç önlem alamıyoruz.

0|0
    0|0
  • En iyi dönemimde kendi stadımızda 2-1 yendik onlari. İnşallah rövanşta yenecegiz.

0|0
    0|0
    • İnşallah.2-1 yetmiyo yalnız. onlar 1 gol bile atsa bjk'nin 3 atması lazım.

• Onu ben bilmeyecem de kim bilecek. Biliyorum tabi.2-0 alip isi cozeriz insallah

• 1-1 biter

0|0
    0|0
  • Ortada gidiyor maç pozisyon yok diğer maçta böyle gider beşiktaşın diğer maç gol atıp maçı uzatması lazım bence senaryo böyle olacak

0|0
    0|0
  • Futbol yoktu ortada.. İki tarafta kötü oynadı.. Kazanan Liverpool oldu..

0|1
    0|1
  • Turu gecmesi için 2 farkla yenmesi lazım futboldan anlayan bir insan olarak bunun olacağınıda düşunmuyorum. penanltı yaktı Beşiktaşı

0|0
    0|0
  • Finally balo diyorum

0|1
    0|1
  • hayırlısı artık yapacak bişey yok..

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 7 tane eksik gol yedi başarılı sayılır.:D

1|1
    1|1
  • Öğrenilmiş çaresizlik... Benzer bir durum olacak

0|1
    1|0
  • Allah belasını versin böyle şansın kaderin ya.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş böyle sağlam oynarsa İstanbul'da turu rahatlıkla geçer. Gs ile Fenere de ders olsun. Futbol nasıl oynanırmış görsünler.

Bu arada aynı soruyu senden önce sormama rağmen daha çok cevap almissin sırrın nedir :D

0|0
    0|0
  • Hayirlisi olsun

0|0
    0|0
  • Liverpool bir üst tura yükseldi diyebiliriz

0|0
    0|0
  • 7-0 alırlar. 8 olmalı sonuçta

0|1
    0|1
  • Değişen bir şey olmaz. Ama Beşiktaş kendi evinde Affetmez.

0|0
    0|0
    • Bence de kendi evinde çok daha farklı oynayabilir.

• Tolga olsaydı o golü de yemezdi.

• Fark etmez'di Kaleci'ler penaltı sırasında bir köşe ye uçarlar sadece belki de haklisin profesyonellik sezgiler :)

• Abi olcayi severim ama kerim frei oyjna girince gorduk at gibi etrafi dagitiyo ilk yari kerim frei

0|0
    0|0
  • Show bitti Beşiktaş a geçmiş olsun Olimpiyat da geliyor 5, 6, 7 / 8 ler

0|0
    1|0
  • avrupa:bizımle degilsiniz beşiktaş

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zor. Eksik çok.

0|0
    0|0
  • Maç berbattı

0|0
    0|0
  • Ayy kriz gecirdim izlerken
    Motta yakti bizi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 8'den 1'e indirdi gol sayısını gelişme var

0|0
    1|0
  • Inşallah İstanbul'da tur atliycaz

0|0
    0|0
  • Tüh ya.

0|0
    0|0
  • Balotelli <3

0|0
    0|0
    • Dikkat en, 30 cm.

• Fark etmez zaten hayranım ona istese hemen yaparım benim değil mi istediğime veririm. Gizlilikten çıkmamak lazım :)

Maça gelirsek Liverpool kendi evinde doğru düzgün oynamadı çok basit pas hataları yaptı. Balotelli girince oyun hareketlendi. Sterlig girmeside cabası oldu. Sonra ki maçta Gerrard oynar mı bilemem ama oynarsa Liverpool avantajlı olur. Balotelli çok iyi oynadı 1 kez top kaptırdı onun dışında hatası yoktu çok güzel pozisyona soktu takım arkadaşlarını. Hatta dünyanın en iyi penaltıcısıdır. Kaçırsaydı sürpriz olurdu. Dünya rekoru var elinde :)

• Çok güzel anlatmışsın eline sağlık :)

Yükleniyor...