İp atlarken incinmek?

bir kaç gun nırmal ip atladıktan sonra meraklı bir insanoğlu olarak tek ayak ip atlamayı denedim 2 gunde toplam 5-10 dk falan atlamışımdır sağ ve sol tek ayakla ve alt bacaktaki kaslarımla bileğim arasındaki bir kas bölümü incindi galiba ne oldupunu anlamadım ama mesela ustune oturduğum zaman ayağa kalktığımda yere zor basıyorum oyle bir durum. Bacağıma ne oldu acaba? Ne kadar surede geçer?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ip atladin 20 yasında garip geldi gecmis olsun lif zedelenmesidir 1 haftada gecer gecmis olsun :D

0|0
    0|0
    • niye 30yasındada atlıyor (bkz. sporcular) :)

• Yok bende spor yaparim ip deyince oyun olarak atlanilan sanmam

Erkekler Ne Diyor 2

• Patates yıyınce de yazın şuraya. zıçarken de. Neyse sana gelelım bunu bılemeyız birader ordan bakınca şu para sitesinin salt köleleri olarak ne çare sunsak aklına yatar? bir düşün. ya da dur düşünme sen en ıyısı bir uzmana görün. kıps

0|0
    0|0
  • tek ayakla düzgün atlayabildinmi cok yüksege zıplamıssın gibi geldi atlarken

0|0
    0|0
    • Tam tersine normalden daha az zıplayabildim dışardan goruntum de komikti buyuk ihtimal çunku dik duramıyodum tek ayakla atlarken

• Sorduğun soruda ne merak ettiğini pek anlamadım ama vucudum gayet iyi 6 senedir duzenli olarak gunde en az 1 km bayır inip çıkıyorum ve toplam 5 km falan yuruyorum ve bacak kaslarım baya gelişmiş ve kaslı bundan memnun değilim ama oyle zaten ipi dw daha duzgun gozuksunler diye atlıyorum

• yani alçaktanda atlamısın nasıl olmus genelde yüksekten atlayanların ayagı agrıyor

Yükleniyor...