İki Türk kızının birbirini çok fazla dikkatlice süzmesinin nedenleri nelerdir?

CERN'deki bilimadamları iki güzel Türk kızının birbirini süzerken açığa çıkan enerjiyi görse, "Atomuna koyim ulan" der, emekliliğini ister!

0|0
2118

En İyi Kız Görüşü

• kadınların çoğu böyledir. sadece türk kızlarına özgü değildir. bizde fazla olması ise özgüven eksikliği. ne kadar güzel olursa olsun bir kız, ortama kendinden daha hoş ayakkabısı olan bir bayan geldiğinde bile kıskanır. kıskanacak hiçbir şeyini bulamasa bile ayakkabısını inceler vs... böyleyiz, özgüvenimiz çabuk yıkılıyor. fıstık gibi bi arkadasımdan örnek verdim. bacak boyu benim boyum kadar. çok güzeldir, bakmaya doyamazsın, akıllı da kızdır ama benim ayakkabımı kıskanmıştı. hahahay hiç unutmuyorum, o gün herkes ayakkabıma bayıldıgı için suratı asılmıştı benle konusmamıştı pek.daha dogrusu yorum bile yapmamıştı. şaşırmayın valla gerçek.ayakkabımdan dolayı oldugunu anlamam uzun sürmüştü.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Karşısındaki kız bir nevi rakiptir ona. O bakışyarın yaşanmaması imkansız sanırım. Yakın arkadaşlarda da ufaktan da olsa, çaktırılmasa da mutlaka mutlaka olur.

Oha kızın karnı dümdüz, saçını nasıl öyle yapmış, o küpeyi nerden almış, hımmm ayakkabıları... hım hım hım' düşünceler topluluğunun sonucu. Ben bile kendime o kadar dikkat etmeye biriyim, ne giydiğini umursamayan rahatına düşkün biriyim ama arada bazı kızları negatif enerji ile süzmeden geçemiyorum hani. Kanımızda var olan bin şey demek ki.

0|1
    0|0
  • Hiç uğraşamam... Neyse ki öyle saçma huylarım yok...

0|0
    0|0
  • nası bi enerjiden söz ediorz?

0|0
    0|0
  • Sadece turklere özgü bir eylem değil, turk, rus vs. her kadın birbirinde ki eksikliği, fazlalığı analiz etmeye calısır, aa orasında şu var, burasında şu var der içinden. İnsanız engel olamadığımız bir his, kadınlarda erkeklere nazaran bir tık daha fazladır bu his.

1|0
    0|0
  • O bakışmalar fenadır iki tarafta gözlerini alamaz sonra kötü kötü bakışmaya döner sonra öburunun yanında arkadası varsa ona bişiler söler yıne bakarlar sende bakarsın küplere binersın aslında birşeye benzemıyor yosma kibilir hakkımda neler dedi üstündekine bak :D hahahah :D

0|0
    0|0
  • Hımmm ne giymiş o bak ya o elbisenin altına o topuklu gider mi hiç yuhh !

1|0
    0|0
  • ben hep söylüyorum kızlar birbirini hiç bir ortamda asla birbirini çekemez...

0|1
    0|0
  • Güzelligini inceliyooo heraldee o mu güzel ben mi diye..

0|0
    0|0
  • ortalarında bir erkek vardır..

1|0
    0|0
  • kıskançlık kıskançlık kıskançlık! :)

0|0
    0|0
  • çünkü aa ne kadar tatlı kız diye seviyoruz :p şaka ya şaka deli gibi kıskanıyoruz çatlıyoruz orta yerimizden umarım rahatlamışsınızdır.

0|0
    0|0
  • Bakıyorum. Ne giydiklerine veya düşüncelerini giydiği kıyafet renkleriyle yorumlamaya çalışıyorum kendimce :)

Bakmamın sebebi bana göre çok ama anlamsız.

0|0
    0|0
  • Ben kadin benden guzelse cok pis bakarim digerlerini bilmem

1|0
    0|0
  • Yine türk kızı sorusu türk kızı kadar başınıza taş...

0|0
    0|0
  • kiyafet :)

0|0
    0|0
  • Hollanda özentisi olabilir mi? :D

0|0
    0|0
  • Scanner diyelim onlara bundan sonra.

0|0
    0|0
  • kıskançlık

0|0
    0|0
  • bazı kızlar çok tahrik edebiliyo bakmadan edemiyorum :)))))

0|0
    1|0
  • benmi daha güzelim yoksa senmi acaba diye bakıyolardır herhalde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Türk kızlarında değil ki sadece,erkeklerdede bu böyledir. Türk kızları birbirleriyle yarışır. Erkekler o kadar fazla değil,ama erkeklerde de var o yarış. erkekler daha çok tipleriyle değil, durusuyla,hani şu mevzu felan yapıyorlar ya,ortam çevre o işlerle daha çok anılmak isterler. Türkiyenin hali açık ve net. Hepimiz kardeşiz felan diyoruz ama sadece söylenen o. Biz bu yüzden kaybediyoruz her konuda. hiç tanımadığınız bir mahalleye girin, 9 10 kişi olsun orda. onlar size kardeş olarak bakmaz mesela. dövelim de gönderelim felan ayaklarında. Geçen yolda adama bir adres sordum. Adam dövecekti lan. kıza sordum sonra , kız da git başımdan salak dedi . Nedir abi bu . Cümleyi toparlıyamadım biraz karışık oldu. Ama anlatmak istediğimi anladınız benim siz.

1|2
    0|0
  • uğruna her gün 15 20 başlığın açıldığı kızlar ahh ah

0|1
    0|0
  • çünkü kızlar sadece başka kızlara güzel görünmek için giyinir de ondan.

0|0
    0|0
  • Aklıma şu karikatür geldi :)))) link

0|0
    0|0
  • Valla düşündüm, düşündüm...mantıklı bir neden bulamadım.

0|1
    0|0
  • söle bi tepeden tınaga en cok ara duraklarda binen yolcularda dikkat ettim bunu ulan erkek öyle bakmıyo be :DD

0|0
    0|0
  • Giyim kuşam kesme

hava civa testi

popo , bacak gözlemi

saç makyaj kritiği

potansiyel rakip olarak değerlendirme

Birbirinden artıları eksileri (öz eleştiri ,örnek alma ) vs..

uzarda gider yani :)

0|0
    0|0
  • Bu sayede yol katediyorlar hacım, Bu tür bir savaş söz konusu olmasa "erkek fatma" dediğimiz tipler dolaşacak nerdeyse..

0|0
    0|0
  • iyi veya kötü kendini onun bedeninden süzgeçliyor. süzme süzgeçler.

0|0
    0|0
  • işte o bakışlar ateşin bulunduğu ilk çağ öncesi devirleri simgeliyor. :) diyorki yakarım kızım seniii benim bölgemde dolaşma

0|0
    0|0
  • kendisinde eksik gördüğü bişey karşısındakinde varsa ondan süzüyordur

0|0
    0|0
  • bir birlerini çekememe en güzeli benim edalarını yaşamak iki kızada çünkü milyon tane erkek çok güzelsin diyor peşlerinden koşanlar var kendilerini karşılaştırmaya başlıyorlar çünkü ikisinin birden dünyayı yaratması imkazsız olur yaratıcı tektir

0|0
    0|0
  • ulan benmı guzelım yoksa bu kızmı benden guzel dıye bakıyolardır ne olacak baska yada bunun kıyafetımı benım kıyafetımmı bunun saçımı benım saçımmı falan fılan ıste

0|0
    0|0
  • lezbiyen olma ihtimalleri de var tabi

0|0
    0|0
  • kıskançlık :)

0|0
    0|0
  • Tek kelime: Ego

0|0
    0|0
  • benimki cerndi