Futbolun hayatinizdaki yeri ve önemi nedir? Futbolun cezbediciligi nereden kaynaklaniyor? Ne kadar fanatiksiniz , takiminiz icin neler yaptiniz? ⚽️?

Futbolun hayatinizdaki yeri ve önemi nedir? Futbolun cezbediciligi nereden kaynaklaniyor? Ne kadar fanatiksiniz , takiminiz icin neler yaptiniz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben koyu Beşiktaş'lıyım.

Futbolu severim ve takip ederim

Beşiktaş için yağmurlu havada 6 saat bekledim.

Beşiktaş için sırf besiktasa laf atıldığı için 30 kişinin arasına daldım

Beşiktaş için hasta halimle ayağa kalkıp maçına gittim.

Senden başka hiç bir aşk heyecanlandirmiyor beni seveceğim besiktasim her saniyede seni bir sen oldun hayatımda dogdugum günden beri laylayalakallaala

1|0
    0|0
    • Ben yurtdisindayim gecen sene bjk macina bilet ayarladik , ucaktan inip maca gidecektik , havaalaninda cok kisiye satilmis size 800 euro verelin yarin ucun dediler , baskasina teklif edin ben bu ucakta ucacagim dedim ve uctuk havaalanindan direkt maca gitmistik :))

• Kardeş bu gün beşiktaş yenilecek

• En iyi görüş için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 12

• Oo modum superlenmissin hayirli ugurlu olsun :) benim icin futbolda hayatimin yeri bol oyunlar oynarim ama oyle fanatik diilim

0|0
    0|0
  • Futbolun hayatinizdaki yeri ve önemi nedir?
    pes fifa oynarım yazın halı sahaya giderim arkadaşlarla, birde chelsea nin her maç özetini izlerim.
    Futbolun cezbediciligi nereden kaynaklaniyor?
    bir nevi savaş çünkü, ve her gün savaş görmek nasip olmuyor o yüzden izleyesimiz geliyor.
    Ne kadar fanatiksiniz , takiminiz icin neler yaptiniz?
    hiç bir şey yapmadım, ama sıkı bir chelsea fantiğiyim.

0|0
    0|0
  • 22 yasina kadar deplasmanlara kadar giderdik destek icin yine fenerium magazalarindan alis veris vs ama baktim ki biz birseyler icin yirtindikca degisen birsey yok insanin akli basina geliyor ben ramazan orucumu stadlarda acan biriydim katigimi ekmek arasi yapip polis kiontrolunde icerigine baktiran biri simdi dusunuyorum da gereksizmis ya biz boyle cirpinirken futbolcular dragosta bilmem nerelerde kisin sicak havuz keyfi yapiyor adaletmi sence

0|0
    0|0
  • Eskiden çok severdim, paf takımı maçlarını bile izlerdim, yenildiğinde çok üzülürdüm ama şimdi umrumda değil, hevesim kaçtı.
    Futbolculara milyonlarca tl yatırıp avrupa liglerinde yarı finale bile çıkamıyorlar, futbolcular sadece parasına bakıyo.
    Şimdi futbolu sadece iddaadan para kazanmak olarak görüyorum. Kim yenmiş kim yenilmiş umdurmda değil.

0|0
    0|0
  • Pek fanatik değilim. Saçma geliyor ama tuttuğum takımın önemli maçlarını izlerim.

0|0
    0|0
  • Her sene orjinal firma alırım uygun olursa maça giderim beşiktaşk :)

0|0
    0|0
  • Ölümüne fanatik değilim ama Fenerbahçeliyim maçlarını izlerim gelişmelerini takip ederim

0|0
    0|0
  • hiç alakam yoktur futbolla

0|0
    0|0
  • Geçen pazar maçta belimden sakatlandım...3-4 ay oynamayacağım...

0|0
    0|0
  • hayatımın bir parçası.

0|0
    0|0
  • Futbol sevmeyen bir adam :)

0|0
    0|0
  • dar ağacın da olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yıl 1991 aylardan kasım anneciğimm beni dünyaya getirmiş babacığımdaa beni ilk gördüğünde önce Galatasaray bayragına sarmış ve sonra kucağına almışş 😌 ilk gördüğüm hissettiğim renklerdir Sarı Kırmızı. O günden beri Galatasaraylıyım. Her zaman her yerde sonuç ne olursa olsun konum ne olursa olsun takımımın yanında oldum. Asla kötü söylemedim söylettirmedim. Patronumla tartıştm işten çıktım sevgilimle tartıştım terkettim. Otobüste tanımadığım salağın tekiyle tartıştım. Evden kaçıp maçlara gittim vs vs. Aşk işte. Allah Galatasarayımızı korusun. TÜRKİYE'dir GALATASARAY ! 💛❤️

0|0
    0|0
  • Takımımın hiçbir maçını kaçırmam. En büyük aşkımdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...