Fenerbahçe taraftarı Galatasaray ceza almadığı için federasyona oldukça kızgın, haksız değiller mi?

Fenerbahçe bu sene haksızlığa uğradığını düşüyor. şike yaptılar yapmadılar o ayrı bir mezvu.

Birçok fenerli arkadaşım galatasarayın bu sene neredeyse küme düşme hattına kadar inmesinden dolayı şike olayı varsa bile ispatlamamasına gıcık oluyor.

Cimbomlular da Fenerlilerin üzerine gidiyor ama yapabilecekleri bir savunma yok. Hele uefa kararından sonra. Sizin fikirleriniz nedir ?

Güncellemeler:
Admine teşekkür ediyorum gereksiz laf atışmalarını sildiği için.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dün her statın açılışına başbakanla ben gitmedim. AKP böyle.

Önce canım ciğer kuzu sarma sonra kanlı bıçaklı düşman.

Dün canım cicim kaddafi, bugün tü kaka kaddafi.

Dün canım cicim esat, bugün tü kaka esat.

Dün kimi kullandılarsa, bugün onların ipini çekiyorlar...

Taraftar demişsin de. Fenerbahçe taraftarı kaç kişi şu ülkede? AKP ye oy vermezsiniz gelecek seçimde, sorunlar biter. Ha bu hükümet başındayken ses çıkartmayan taraftar, başına geleceklere de ses çıkartamaz...

Galatasaray demişsin de... Başbakanı kendi statlarının açılışında ıslıklamıştır. Taktir ettim. En azından zulme karşı dik duruyordu taraftarı. Ama yalakanın biri de kamera kayıtlarından ıslıklayanları tek tek tespit etmeye kalkmıştı... O başkan hala o koltukta turduğuna göre GS taraftarından da pek hayır beklemiyorum ben.

GS - FB. Düşmanlık. Benim takımım en iyi senin takımın kötü. Ne farkı var birinin ötekinden? İşte siz birbirinize gıcık oluk düşmanlık beslerken birileri ülkenin altını oyuyor, gözünüz görmüyor...

Oyun milleti maç futbol şike ücgeninde salak edip ülkeyi soymak, suriye ile savaşa sokmak amerikanın uşaklığını yapmak...

Fenerliler birleşip bir ayaklansa "nerede bu ülkede adalet" diye, bak ertesi gün tüm davalar nasıl sonuçlanıp fenerbahçe aynı gün UEFA ya gidiyor. Hiç çekiliş yapıldı, daha olmaz demeyin. AKP arkasındaki emperyalist güçler FİFA nın da UEFAnın da yöneticisi. Ayaklanma bastırılsın diye UEFA şampiyonu bile yaparlar feneri... Şaşar kalırsınız. Ama etkisiz tepkisiz koyun sürüsünü gütmek kolay... Onun için FBliler haksız kardeşim. Müstehaktır.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• yahu keşke bızımkıler bır an önce kara verseydı de boyle karman çorman bır durm olmasaydıı...

aynen bıze 3. dunya ulkesı muamelsı yaptırdılar..

Fenerbahceye yapılan haksızlık tabıı kı yakaladık bır bu vardı demek tum dıger takımları temıze çıkarmaz kı..

1|1
    1|0
  • galatasaray icerdeki basari oraniyla avrupadaki basari orani hemen hemn ayni ama fener icerde yakiyor avrupada sifir bu mantikli gelmiyor bana ve kessinlikle fenerin sike yaptigini dusunyorum

1|2
    1|0
  • ooff! benim de kafam karıştı şike mselesiyle ilgili. galatasarayı bilemem ama fener yaptı diye hissediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gülme komşuna gelir başına, diye bir atasözü var. Fenerliler bizlerle dalga geçiyordu Cimbom kümeye diye. Şimdi kendileri gerçekten düşüyor. ilahi adalet! Daha başka ne denebilir ki. :)

Cimbomun şikeyle arasında 180'derecelik fark vardır, Fener'in 360 derece. :P

Çamur atmak ne kadar kolay, belgelerle konuşun derim ben. Federasyonun kapısından giren çuval çuval belgeler kim için?

0|0
    1|0
  • milan şike yapıyor -8 puanla lige başlıyor o sezon da devler ligine gidip şampiyon oluyor... porto da aynı şekilde ... ülkemiz içinde birbirimizle dalga da geçeriz önemli değil .. ama uefanın fenerbahçeyi şampiyonlar liginden atması tüm ülkeyi ilgilendirir.. iş türk takımı olunca hukuksuzluğa başlıyorlar hemen daha karar verilmemiş bir davanın hükmünü veriyorlar...

1|1
    1|0
    • Uefa şaibeli takım istemiyor, hepsi bu.

• siz benim yazdığımı okumamışsınız aklınızdaki yorumu yazmışsınız.. milan ve porto şike yaptı ve bu kanıtlandı buna rağmen o sezon şampiyonlar ligine alındı.. daha bizde kanıtlanmış bişey yok ortada... hani şaibeli takım istemiyordu? boş yorum yapmayın ...

• Pardon birader, birazda uyku mahmurluğuyla olsa gerek. Ama birde şu benzetme var ki; Hukuk örümcek ağı gibidir. Eşek arıları deler geçer, bal arıları takılıp kalır. Sanırım doğru o zaman. Fener takıldı kaldı.

Yükleniyor...