Kilo vermek istiyorum Cardio mu Agirlik mi Pilates mi sorular sorular sorular?

Herkes farkli birsey söylüyor, beslenmemi degistirdim kilo vermeye basladim ama spor konusunda emin degilim, herseyi deniyorum ama düzene oturtamadim daha...
Spor salonuna verecek param yok, evde Pilates/Yoga/agirlik yapmaya basladim ve bisiklet sürüyorum ama hangisini ne kadar yapmam gerek dogrusu ne bilmiyorum...
Yag yakmak kilo vermek hedefim, agirlik kas yapmadan olmaz diyorlar sadece cardio yaparsan kas kaybedersin diyorlar, ama kas yapip sismekten de korkuyorum :/
Yardim ederseniz sevinirim...

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Agirliktan bukadar korkmayin ya :) hem 1-4 kiloyuda agirlik olarak saymayalim. 35 kilo ile calismisligim var :) evet squat popo yu buyultur. Ama hemen oyle bir iki hafta icinde degil. Eger buyultmek istiyorsan ölesiye spor yapiyorsan bir sene gibi calisman gerekir. Ama sen eger sekil olsun gibisinden yaparsan, pek buyumez. Korkma :)
    Hem kas ile buyumus popo yag ile buyumus popodan daha iyidir :D

1|0
    0|0
    • Sunuda ekliyim: nekadar kasin olursa okadar cok yag yakarsin. Bence biraz agirliga onem ver :)

• Teşekkür ederim cevabın için :) iri yapılı olduğum için yanlış birşey yapıp daha çok şişmekten korktum ama mantıklı söylediklerin doğru :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kas yapip sismeniz icin ek takviyeler almaniz sart o yuzden korkmayiniz eger sıkılaşmak istiyorsaniz pilatesi oneririm kilo vermekse amac cardio ve agirlik antrenmani oneririm evde yapacaksan da youtube kanalimi onerebilirim sana youtube a misscoachg yazman yeterli diyet tarifleri cardio pilates ve fitness videolari mevcut sevgiler :)

1|0
    0|0
  • kas yapıp şişmekten korkuyorsun :) dışardan kas yapmak çok kolay gözüküyo olmalı :) kas öyle kolay kolay olmaz hele kadınsan düşünme bile, en iyi kilo verme yöntemi kardiyodur diğerleri hikaye, senin elindekilerden bisiklet oluyo yani bu, spor salonuna gidemiosan o bisiklette 35-40 dk orta tempoda takıl

1|0
    0|0
    • Haftada 3-4 kere cardio yeter mi? Peki kaslarimi korumak güclendirmek icin bunun yaninda Pilates mi yapsam yoksa agirlik mi calissam? agirlik dedigim de 1kiloyla 4 kilo arasinda agirliklarim var onlarla calissam sismem dimi? squats yapmak da popoyu büyütüyor diyorlar öyle mi?

• 3-4 gün iyidir, kas olayı için ağırlık çalışman lazım şişmezsin korkma, squat da popo ve bacak kaslar için onu da yapabilirsin :)

• Tesekkürler :)

• kardio yap
    3 ayda 15 kilo verdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitness yapıyorum ben tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Herkesin agzinda fitness fitness, spor salonuna giden herkes fitness ypiyorum diyor, tam olarak ne yaptgini söylesen? agirlik mi calisiyorsun? kendi agirligini kullanarak hareketler mi yapiyorsun crunches squats vs?

• sen zaten zayifmissin daha da zayiflamissin :) cok zayiflama böyle kal eski kilon da iyiymis zaten fazlan yok ki senin masallah :)

• Takıntı yapıyorum işte :)

Yükleniyor...