Yavru kuş nasıl beslenir?

Arkadaşlar acil bakarmısınız ? Az önce kumru yavrusu buldum yolda daha çok ufak bir el büyüklüğünde.Kedi yakalamıştı kedinin ağzından aldım bir... Daha Fazla

Güncellemeler:
ilk gün çok iyiydi şırıngayla ekmeği ıslatıp yediriyoduk. 2. gün öğlen hiç anlamadım nolduğunu birden öldü çok üzüldüm yanlış birşeyde yapmamıstım sıcaktı yeride çok yazık oldu keşke yaşasaydı

En İyi Erkek Görüşü

• buğday tanelerini ez öyle ver yer.. (çok yakın arkadaşız dost kanka da denilebilir.. yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. onun annesiyle benim annem çocukluk arkadaşı belki ondan birbirimize bu kadar yakınız tam bilemiyorum. ama bn ondan ara ara çok hoşlandığım oldu. karakter olarak birbirimize çok uygunuz. sürekli beraber gezdiğimiz için etrafımızdakiler siz çıkıyor musunuz diye kaç defa gelip sordular. bn ona bu durumdan rahatsız oluyorsan ona göre hareket edelim dedim. o da benim için bir sorun yok biz kendimizi biliyoruz gibisinden şeyler söyledi. birbirmize çok bağlıyız.. arkadaş olduğumuz dönemde farklı kişilerle çıktık ayrıldık.. ikimiz de mutsuz olduk... neyse şimdi o başka bir ile taşındı hala telefonda görüşüyoruz ve birbirimizi çok özlediğimizi sürekli dile getiriyoruz n yapmalıyım onu kaybetmekten korkuyorum... lütfen yardımcı olur musun)

• sen bu iişi sökmüşşün :D

• hacı sen çok yanlış gelmişsin şimdi burdan dön baya bi sayfa git :) şaka şaka bence sen bu kızı seviyorsun o da seni seviyor ama mesele sadece dile getirip söylemek ben de benzer bir durum yaşadım ama biraz daha farklı ve olmayacak bi işti sizin bir engeliniz yok konuşmanı tavsiye ederim