Ygs ve lys'ye 2. kez girenler toplaşın

normalde bi yere giriyodum ama istediğim yere puanım yetmediği için tercih yapmadım, şansımı bi daha denicem. bu yıl dersaneye yazıldım ve yeniden hazırlanmayı düşünüyorum ama bazı sivri zekalı insancıkların tek dediği şey "istediğin kadar hazırlan, eski puanını en fazla 20 puan arttırırsın" hakkaten var mı böyle bir olay yoksa dersanelerin bi oyunu mu bu yahu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Dershanelerin oyunu bu

1|1
    0|0
  • özet olarak (çok yakın arkadaşız dost kanka da denilebilir.. yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. onun annesiyle benim annem çocukluk arkadaşı belki ondan birbirimize bu kadar yakınız tam bilemiyorum. ama bn ondan ara ara çok hoşlandığım oldu. karakter olarak birbirimize çok uygunuz. sürekli beraber gezdiğimiz için etrafımızdakiler siz çıkıyor musunuz diye kaç defa gelip sordular. bn ona bu durumdan rahatsız oluyorsan ona göre hareket edelim dedim. o da benim için bir sorun yok biz kendimizi biliyoruz gibisinden şeyler söyledi. birbirmize çok bağlıyız.. arkadaş olduğumuz dönemde farklı kişilerle çıktık ayrıldık.. ikimiz de mutsuz olduk... neyse şimdi o başka bir ile taşındı hala telefonda görüşüyoruz ve birbirimizi çok özlediğimizi sürekli dile getiriyoruz n yapmalıyım onu kaybetmekten korkuyorum... lütfen yardımcı olur musun)

0|0
    0|0
  • . bir kızın düşüncelerie çok ihtiyacım var özel olark soru sormam için arkadaşlık isteğimi kabul eder misiniz. sonra rahatsız olursanız tekrar silersiniz.

0|0
    0|0
  • doğrudur 2 kez girmiyom hatta bi daha girmicem ama sıralama çok oynamaz

0|0
    0|0
    • eskiye oranla daha fazla çalışsak?

• o kadar aşırı çalışmamıştım da dersanenin deneme sınavları, konulara daha fazla odaklanmak falan da işe yaramazsa sınıftakilerle el ele tutuşup camdan atliym napim daha :D

• ya kendini camdan at :D bişey yapmana gerek yok bu arada son cümle beni baya güldürdü görsn burda şimdi anladım nie kazzanamadıgını :Dajahhahahaahah

• ben 3. defa giricem bu sene

0|0
    0|0
    • şansını her seferinde denemen, hedefin için çabalaman çok iyi. ama sen de fikrini söyleyebilirsin yani. ille de 2. defa girmiş olman gerekmez :D

• bende bu yıl girecem geçen yıl 440 puan aldım. öyle bişey olurmu kardeşim yahu çalışırsan 100 puan bile artırrısın. geçen yıl 82 bin sıralaması olan komşumun oğlu bu yıl türkiye 800. cüsü oldu.

ben kaçar dersteyim kanki kafana takma çalış sen yeter:)

yenilmek ama pes etmemek.. işte zafer budur...

0|0
    0|0
    • 440 puan. nutkum tutuldu yahu. istediğin bölüm için baya bi yardırmış olman gerek olsa gerek. ay ne yazcağımı şaşırdım. neyse, son yazdığın cümleye +1 verdim :D

• yani aslında kesip biçmek güzel bişey:) o yüzden yaparım yani sıkntı yok:)

• onun yerine insanlara yardım etmeyi, onları iyileştirmeyi severim yazaydın ya kardeş, korkuttun ayol.

Kızlar Ne Diyor 1

• yok öyle şeyler diyor herkes ama mezun öğrencileri ne yaptığı ortada 100 kişi yükseltiyorsa 500 kişi yerinde sayıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...