Otobüste nasıl dikkatini çekerim?

bi çocuk var bizim lisede oda 12. sınıf böyle ben ona bakmaya başladım onun sınıfında arkadaşım var sınıfına gittim oda bana bakmış durakta beklerken falan da arkasını dönüp bakıyor ama otobüste dikkatini fazla çekemedim 2 kere falan anca baktı otobüste nasıl dikkatini çekeceğim ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• otobüs kalabalık oluyorsa poponu ona yasla. ona güvendiğine inansın. çok ciddiyim. hatta bir örnek vereyim.

bir arkadaşımında böyle bir derdi vardı. yıl 2008, 500T otobüsüne bindi. orada bir çocuk dikkatini çekiyordu hep. ama çocuk yüz vermiyordu ona. (500T istikamet; tuzla - cevizlibağ. yolculuk süresi: 1 saatten fazla)

her neyse. her gün bakıyordu falan ama çocukta tık yok. mayısın ortalarında bana anlattı durumu. bende dedim gün geçtikçe daha yakınına git. en sonunda dikkat çekeceksindir.

sonra aradan 4 gün geçiyor, kız yanında duruyor ama çocuk yine farketmiyor. dedim poponu yasla, iş at vs. bu da gitmiş otobüs tıklım tıklımken poposunu yaslamış. çocuk da şaşırmış falan. sonra çocuk kızın ineceği durağa gelmeden "bu durakta inelim mi" demiş kıza. inmişler beraber ama arkadalarından 4-5 insan daha inmiş. (bu otobüste genelde sap ve abazan öküzler olur). indikleri durakta küçük bir park var. oraya gitmişler oturmuşlar. sonra otobüsten inen 5 kişinin 4'ü ve kızın poposunu yasladığı çocuk kıza tecavüz etmişler. kızın akli dengesi bozuldu. komaya girdi 16 gün komada kaldı. adamlar serbest bırakıldı. kızın hayatı karardı. ama cidden çok iyi insandı. geçmiş olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana bakmasiyla degil gelip acilmasiyla ilgilen.gunlerce baksa gelip acilmadiktan sonra noolacak.

Dikkat cekici giyin abartma ama kasar tarzida giyinip antipatisini kazanma.derslerinde iyi ol.egerki guzelsen ben hem guzel hem zeki kizlardan cok etkilenirim mesela.sende boyleysen zeki ldugunuda goster sadece o degil tum kkul sana baksin.yalniz sunu unutma bebebgim.sen henuz dogmadin.bu uzden universiteye gitmeden bir iliskiye baslama.lisede yasanan iliskiler ziyan oluyor hep.hatta universitedekilerin bile son seneye yakin baslamayanlarin %90i bitiyor.anlik iliski onlar...

0|0
    0|0
  • O durakta beklerken sana değil, otobüs geliyor mu diye bakmıştır.Otobüste ise başkasına bakmıştır; sen üstüne alınmışındır.

1|0
    0|0
    • otobüs diğer taraftan geliyor bi kere :D

• özellikle erkek arkadaşlaryla konuşurken onun dikkatini çekmeye çalış onunla gözgöze gelmeye çalış. onu kıskanıyor gbi hareketlerde bulun bunu ona azda olsa belli et. :)

0|0
    0|0
  • seviyorsan konuş bence

0|0
    0|0
  • pardon yer verirmisin de çek

0|0
    0|0
  • dekolte giyin bak nasıl bakıyor:))

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • Bırak o koşsun peşinden yüz verme.Kendini düşürme. By angaralı!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Otobüste düş kesin dikkatini çekersin.

0|0
    0|0
  • Valla benim dikkatimi çeken bri olduğunda ya koluna değmeye çalışırım temas haline geçerim yada gözlerinin içine bakarım o baktığında başka tarafa kaçırırım gözlerimi hepte işe yaramıştır :D ben hangi durakta iniyorsam onlarda orda iniyordu

0|0
    0|0
  • otobüs aşkı hıı valla ben bi ara hangi kitabı okuyosun demiştim.))) kitap okuyodu öyle tanıştık ne hikmetse otobüs bozuntusu durağa geldi...otobüs anıları güzel be..hey gidi günler..

0|0
    0|0
  • Okulda dikkatini çekmeye çalış daha kolay olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...