Günümüzde çalışan eş mi yoksa ev hanımı mı evlenmek için ideal ?

Günümüzde çalışan eş mi yoksa ev hanımı mı evlenmek için ideal ?Kendiniz okumuş tahsilli birisi olarak günümüz şartlarıda göz önünde bulundurularak çalışan eş mi olmasını istersiniz yoksa ev hanımı mı ? bayanlar da erkeklerin mesleği caydırı sebep olur mu ( asker polis gibi )

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• benmki evde otursun çocuklara baksın ben çalışırım :))

0|1
    0|0
    • :DD ev kocası

• :)) yaparz karşiimm :) ama taş sevmıyorum ya sözümü dnlycek szn değişinizle brazdaha yumuşak olacak pamuk daha ii bi tabr

Kızlar Ne Diyor 10

• bu devirde ne meslek olursa olsn yeter ki eve para getirsin zihniyeti çogunlukta.. hayatn acı gercegi. ama dedigin gbi polis biriyle evlenmek te dogru olur mu bilinmez malumm polisler de şehit edilio artk...

0|2
    0|0
  • Durumlar iyiyse bayan çalışma taraftarı değilse evinde oturması daha güzel olur.Ciddi birini bulalım önce bi mesleğine göre değerlendirme yaparız.

0|1
    0|0
  • ikinizinde calisiyor olmasi en iyisi. esit durumlarda olursunuz, senin eline bakmak zorunda kalmaz. birlikte ise gider gelirsiniz birseyler icin cabalarsiniz :)

1|0
    0|0
    • mesele eline bakmak konusu değil şimdi benim mesleğim gereği sürekli eş ile birlikte aktivitelere kokteyllere katılmam gerekiyo ve iş arkadaşlarımın genel eş grupları öğretmen ve doktor gibi tahinci grubu ve ilk tanışmada sordukları soru ne iş yapıyosun orda ev hanımıyım demek nasıl bi his olur ?

• bu sebepten dolayi meslegi olan biriyle birlikte ol iste :) seviyeniz ayni olur.

• :) teşekkürler

• Ben evlendikten sonra çalışmak isterim,kendimi sabahtan akşama kadar evde oturup eşimin eve gelmesini beklerken düşünemiyorum.

1|0
    0|0
  • evlendikten sonra çalışmayı dusunmuyorum

0|0
    1|0
  • Evde oturup eşime sarmaktansa çalışmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • günümüz şartları bir yana,eşler çalışıp birbirlerine destek olmalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • gönül isterdi ki çalışmak hiç olmasın.

0|1
    0|0
  • çalışan bayan

0|0
    0|0
  • çalışssın çalışsın ben karışmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• valla çocuk yoksa çalışsın ama 8-10 yaşından küçük çocuk varsa çalışmasa daha iyi bence... ama çalışabilir de bu konuda açık fikirliyim

1|1
    0|0
  • Valla keşke benim imkanlarım yetsede eşim çalışmasa. Çocuklarda annesinde büyür hem rahat rahat . ama çalışacak gibi görünüyor.

1|0
    0|0
    • herkes çalışmasın ister kardeşim ama şartlar el vermiyo milletvekili felan değilsen türkiye de iyi bi hayat tek maaşla zor

• memurum. benim maaşım yeter ama. standrtlarımızı yükseltebilmemiz için çalışması gerekir.

• kadın isterse çalışmalı istemesse çalışmamalı ve çalışıp çalışmaması hiç önemli değil die düşünenlerdenim

1|0
    0|0
  • Tabikide ev hanımı.

0|0
    1|1
  • benim icin farketmez kendi nasıl isterse

1|0
    0|0
  • Evde oturup pembe dizi izleyen birini isteyeceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • kadında çalışmalı çalışmayan hatun almam valla öğretmen olursa çok güzel olur yada eczacı falan

0|0
    0|0
  • aşk olsunda nasıl denk gelirse bea kızm ;)

0|0
    0|0
  • çalıştıgı işe bağlı sekreterse otursun evde doktorsa gitsin calışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...