Yarın sınavım var ve ben onu düşünüyorum.

yarın dil sınavım var bu benim için çok önemli bir sınav ve ben 2 sene çıktıktan sonra benden 2 hafta önce ayrılan sevgilimi düşünüyorum yarın 8 de kalkmam lazım 10 da sınavım var ve saat 4 hala düşünmekten uyuyamadım beni sevdiğine eminim hala şu an arasam mı diye düşünüyorum çünkü onunla konuşmadan uyuyamıcam ama bi yandan da kararsızım terkedip gitti beni sonuçta

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• :içindeki bastıramadıgım duygular yüzünden geleceğini erteleme;)

0|0
    0|0
    • 11 den beri yatakta dönüp durdum düşünmekten

• ya nasıl düşünüym su an onu düşünüyorm seviyo mu sevmiyo mu aklında artık başka biri mi var falan

• hmmm yyasadıklarınızı hatırla düşün allaha dua et ve uyu

Kızlar Ne Diyor 6

• ya birak onu dusunmeyi bende boyle bir salaklik yaptim tam 1 senemi kaybettim okulda. pisman olacaksin sonra bende aynisini yapiyordum nolur eger dersini calistiysan hemen uyu cok gec oldu yada biraz calis oyle uyu, ama UYU! birak onu dusunmeyi, o seni dusunsun. o terk etmis sonucta, O KAYBETMIS!

0|0
    0|0
    • terketmesinde biraz benimde suçum vardı ama yinede çözüm aramadan o terkedip gitmeyi seçti

• yarın sınavın var ve sen seni terkeden insanı düşünüosun.. bence bugun arama en azından bugun. eger arayıp istedigin cvbı alamazsan çok üzüleceksn ve yarın ki sınava girceksn.. moralsiz biçimde.. ve inan ki senin gelecegn hç bşeyden önemli değil..

0|0
    0|0
  • Sınavdan çıkınca ararsın.. Moral olur ;)

0|0
    0|0
  • sinav kagidina yaz bu yazdiklarini, degisik bisey olurdu.

0|0
    2|4
  • Aferin bende çalışamadım.

0|0
    0|0
  • saçmalıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım !

1|0
    0|1
  • dostum 2 haftadır aramamışsa sormamışsa kendıne gel pişman olursun bende pişmanım liseyi okumadım noldu ayrıldım sımdı acıktan okuyorum kendıne gel yat uyu bak pişman olma allh aşkına yat uyu yazık etme kendıne kendine değer veriyosan yat uyu yarın sınavına gir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...