Evet gençler, karşı cinste şok etkisi yaratacak hareket-davranış-söz girişiminiz oldu mu? Olduysa nasıl oldu?

Önceden tanıdığınız ya da tanımadığınız farketmez,hiç karşınızdakini çok şaşırttığınız bir anınız oldu mu?Olduysa eğer.olay neydi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• otobüsde bir kızı şaşkınlıktan dondurmuştum. duruşum şok etkisi direk buz gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ilk motor sürmek icin motora gaz verdigim de debriyaj birden bıraktım ön kaldırarak baya gidip çarpıyordum nerdeyse

1|0
    0|0
  • Benden nefret eden bir kız askere gideceğimi duyunca yarın İstiklal'de benim yanıma da uğra dedi.Hayırdır inşallah şaşırdım açıkçası.

1|0
    0|0
  • Trabzon maçını izliyoduk,Burak Yılmaz golü atıp anneee diye bağırdığında ben de o arada gol sevincinden ne yaptığımı bilmiyodum.Ordaki kızlardan biri hoşuna gitti,gülmekten öldü ,sonra hep bunlardan bahsederken bu günlere kadar geldik.

0|0
    0|0
  • Dershanede bir gevaşe bana aklı sıra laf sokacağını sanıyordu,birden tersine döndü muhabbet ve ilk önce sen o bıyıklarını al dedim ve kız 15 kızın arasında rencide oldu :(

0|0
    0|0
  • hee olmuştu cinsel tacizde bulunmuştum acayip şaşırmıştı:)

0|0
    0|0
  • Böyle birden sorunca insanın aklına gelmiyor ya.

0|0
    0|0
  • karşı cins beni görünce hep şaşırıyor zaten

0|0
    0|0
  • Hayatta pek az şey şaşırtır oldu beni artk ama karşı cinsin beni (şaşırmadım ama diyeyim bari) şaşırtan davranışı oldu evet.

0|0
    0|0
    • Ulan yazımı tekrar okudum. Hangi kafayla yazmışsam bunlar nasıl devrik cümleler ya. O kadar devrikki düzelememiş hala Kendi yazdığımı anlayamadım...

• Anladım,teşekkürler yorum için.

• Ne demek, ne demek...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...