Metroseksüel erkek mi klasik erkek mi? Evet kızlar?

Kızlar Bacak kıllarını alan erkekler, küpe takan erkekler sizce çekici mi ? Bu anlattığımdan top gibi anlamayın. Sadece kendine bakan erkek olarak anlayın. Davranışları erkek gibi vücut çalışan erkekler flan var bu şekilde. Bunlar hakkında ne düşünüyosunuz ? Ya da bütün erkekler böyle mi olmalı ?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• bakımlı olmanın suyunu çıkarmamak lazım, eğer spor yapıyorsa filan alıyorlar bacaklarını ama onun dışında ne gerek var.

küpe takmasının bir sakıncası yok yakışana yakışıyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kendine bakan erkek daima öndedir.. küpe takması faln iydir iyi. ama kıllı erkekler daima iticidir. :)) parfüm sıkan erkek falan iyidir yani. kenedene bakması tırnaklna falan.:)

0|0
    0|0
  • bence hersey yerinde güzel. abartmamak lazım. klasik erkek iyidir. temiz bakımlı yurdum erkeği işte:D öyle avrupalı gibi ne kıl almalar falan aaa:D

0|0
    0|0
  • kesnlkle çekici..bi insan kendıne bakıcak bayan yada erkek fark etmez.

0|0
    0|0
  • tüysüz ve kaslı erkek iyi bnce ama top gbide davranmsn

0|0
    0|0
  • Elbette klasik biri..

0|0
    0|0
  • bakımlı klasik erkek.

0|0
    0|0
  • Fark etmez yeterki temiz olsun..

0|0
    0|0
  • kafasına göre takılsın işte. ne düşüneceğim.

0|0
    0|0
  • klasik erkek...

erkek metro veya tramwaylaştığı zaman erkeklikten çıkar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ne demek klasiklik nedir kızlar sizce küpe takıyorum kendime bakıyorum ve kıl olayıda bakteri ve pislikten başka bişey değil yani şimdi biz bunları yapınca erkekliktenmi çıkıyoruz madem öyle neden kadınlar daha çok bizim peşimizde yazdıgınızla yaşadıgınızda çelişki var. bakımın hijyenin erkekliği kadını yok. buda insandan bişey kaybettirmez bu insanın kendine olan saygısıyla alakalı kendine saygı duymadan bir erkekten saygı beklerseniz daha çok avuç yalarsınız

0|0
    0|0
  • Klasiğim kafam rahat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...