Galatasaray bir tarih daha yazar mı?

Arkadaşlar

Ben dünden önceki gün galatasarayın maçını izledim.İyi oynadıklarını düşünüyorum ama şampiyonlar ligine adapte olmaları ne kadar sürer. İngilizce çünkü cok cabuk oynuyorlardı.Velenciyadan tutun nanıye kadar cok cabuk ve kolay gelebılıklerını gordum.Galatasarayın bu tempoya alışması ve gol kaçırmasıda sankı bıraz panık havası yarattı macta..Sizce gruptan kaçıncı olarak çıkabılırız? Veya çıkarsak nereye kadar geliirz?Galatasaray ceyrek fınal oynarmı veya yarı fınal...:):) Ve en onemlısı galatasaray eskı gunlerıne gerı donup bır tarıh daha yazarmı?

0|0
8|41

En İyi Erkek Görüşü

• Gönül isterki bir değil birçok tarih daha yazsın ama birçok şey ortada eğri oturup doğru konuşmak lazım şampiyonlar ligi temposuna alışmamız çok zaman almasa bile bizi baya zorlayacak bunu ilk maçın ilk 15 dakikasında gördük sonra maç ortada gibi gözüksede zaman zaman üstün olsak da rakip de gol kaçırma rekoru kırdı. ama galatasarayımız bu guruptan en kötü ikinci olur.olması lazım ! gurup dan çıkarsak eğer gelecek takım bize denk sürpriz bir takım olursa bir tur daha atlayıp çeyrek finali görürüz bu senelik daha ilerisini beklemek olmaz.ama evet futbol bu çeyrek finalde olur guruptan üçüncü olup avrupa liginede gidebiliriz. sonuncu olup elenebiliriz de.gönlümüz Galatasaray la.

Bir de şu diğer takım taraftarları nın amacı nedir anlayabilmiş değiliz herkes kendi takımına baksın yok fransız takımı yok "manchester"ımıza başarılar hiç yakışmıyor.Daha futbol da bile birlik olamıyoruz yabancılara karşı..!

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 40

• Eski günler geride kaldı artık çünkü aradan 10 sene geçti şimdi futbol farklı bir sistemle oynanıyor eskiden 10 numara diye birşey vardı(Galatasarayda Hagi Fenerde Alex)gibi ve kimin 10 numarası daha iyiyse o sezon şampiyon olurdu takımlar beninm 10 numaram daha iyi olsun diye çırpınıp dururlardı ancak şimdi o sistem kalktı herkes şimdi takım oyuncusu alıyor Galatasarayımız şu anda iyi gidiyor ama sabırlı olmamız lazım 6 senedir Şampiyonlar ligine gidemiyorduk bu sene gittik herkes Galatasaraydan final beklemeye başladı öncelikle Glatasarayın şampiyonlar ligine gitmeyi alışkanlık haline getirmesi lazım bu sene çeyrek final oynarız seneye yarı final oynarız ondan sonra final oynarız yeterki sabırlı olalım ama en önemlisi şu an YENİLSE BİLE ALKIŞLANAN BİR TAKIM İZLİYORUZ ve bu çok önemli.

0|0
    0|0
  • tarih yazamayız bu sene

en iyi ihtimal 2. olup bir sonraki maçta eleniriz

3. olup uefaya gidersek belki bi yarı final falan olabilir

bizim takım yeni bir takım ve hala eksikliklerimiz var

sol bekimiz neredeyse hiç yok

herşeyden önce ebouenin sol bek versiyonnu bulup almamız şart

sene sonuna kadar hamitten iş çıkmayacağı anlaşılırsa sağ açıkta lazım

ve son olarak cris in yerine süper bir defans alınmalı

bunlardan sonra bir de jardel gibin harika bitirici ama azcık koşan birini bulmamıs şart

işin özeti 4 nokta transfer yapılır ondan sonra bu takım ahanda oldu deriz

özellikle sol bek acil lazım

0|0
    0|0
  • Teşbihte hata olmaz derler; ben ülkem ile Avrup futbol takımlarının seviyesini, gücünü askeri gücümüzdeki farklılıklara benzetiyorum. 1.ci ve 2.ci dünya savaşlarında ordular arasında teknolojik farklılıklar yoktu genel anlamda. Olay savaşan askerin beden ve inanç gücüne dayalıydı. Ama şu an her şey silahın kendi gücünde ve teknolojik anlamda üstün silahlara sahip ülkelerin orduları güçlü. Futbol kalitemiz de bunun gibi; artık futbol endüstrisi büyük kulüplerle kora-kor oynamak ya da karşılarında başarı sağlamak hayal gibi. Ben Galatasarayımızın bu gurupan çıkacağına, hatta çeyrek final oynayacağına inanıyorum. Ama sonrası çok zor, çünkü dev kulüpler çıkacak artık karşımıza. İnşallah yanılırım ve Ş.Liginde ilk kez bir Türk takımı yarı final, final, hatta kupayı görür.

0|0
    0|0
  • Gruptan çıkar kesin ama sonrası biraz da kuraya bağlı.

0|0
    0|0
  • tarih yazmak kupa almaksa çok zor bu

0|0
    0|0
    • yanı ıllakı kupa degılde sadece olabılecegı en ıyı yere gelmek..dıyelım..

• gönül isterki en tepede görelim ama benim tahminim bu grubu 2. bitirir sonra elenir

• gs içeride oynuyacğı cluj ve braga maçlarını kesnlkle 6 puan almalı sonra gideceği deplasmanlardan 4 puan içeridede manudan 1 puan gsyi 2.tura çıkarır..

0|0
    0|0
    • dedigin puanla grup birincisi oluruz arkadas. 9 puanla bile cıkarız bence. iç saha da iki macı alsak digerleri de berabere kalsak cıkarız ıns.

• 1.cilik için manu hepsini kazancğı için onu telefüz etmeye gerek yok..

• tarih yazması çok zor çnkü bu kadro daha yeni yeni bir araya geldi ama gruptan çıkar bence çünkü o maçta umudumuz yoktu ve bi penalımız verilmedi bunlar oynun seyrini temamen değiştirdi o yüzden sen sıkma canını bundan sonraki umutlu maçı izle ve gol şowa katıl :)

0|0
    0|0
  • manchester ile deplasmanda basabas oynadık. kendimizi buyutmemek lazım ama daha takımda bircok oyuncu tam performans ile oynamıyo hala. ben bu gruptan cıkacagımıza inanıyorum, sonrası Allah Kerim.

0|0
    0|0
  • Yazarsada şike soruşturmasına borçlu, yoksa en az 5 sene daha ligde en fazla 2. olurdu şampiyonlar ligine direk giremezdi. aldığı oyuncuların çoğunu sittim sene alamazdı. Fatih Terim isteyipte alamadığı oyuncu yok, hatta istediğinden öetesini aldı. Zaten harman savurma meşhur bu GS'de nasıl olsa şampiyonlar liginden para geliyor önüne geleni al gitsin. Zaten bu düşünceyle parasız kaldı.

0|0
    0|0
  • gerçekten zor bir maçtı ve çok pozisyon harcadık hem heyecan hemde rakibin tecrübesi üstüste binince yenilmemize rağmen zevkli bir maç oldu bence aynı oyunu daha heyecansız olarak devam ettirirsek gruptan garanti çıkarızda nereye kadar gideriz bilemem.

0|0
    0|0
  • öyle bir tarih yazacakki çağ atlayacaz :) torunlarımıza işde istanbulun fethi yok kavimler göcu falan filan derken en sonda galatasaray diyecekler bakda gör :d

0|1
    0|0
  • yazar.hem de 6 kasım 2002 yazar :))

0|2
    0|0
  • Zor yazar birdaha bence. Bir maçla degerlendirmemek lazım. M.Unıted maçının motıvasyonu farklıdır ondan böyle oldu

0|0
    0|0
    • bellı olmaz gene.. dıyorum ben.. uefadada oyle demıslerdı..

• ama o zamanda emın ol ruya gormeyın demıslerdı...

• yook ben çok ıyı hatırlıyorum alacagını degıl ama fınal oynayacagını tahmın ettım.ama bu sene birşey olmaz. Ligi bile 3. bitirecek gör bak bu yazımı da unutma

• sadece manchester united in yenmesi gerektiği için galatasaray yenildi hiçbir zaman şans yanımızda olmaz ki zaten

0|0
    0|0
  • bence gs adapte olma sorunu yaşamıyor,son yılların en iyi türk takımını kurdu bile:) gruptan rahat bi şekilde çıkıcaz,daha sonrasını bilmiyorum..

0|0
    0|1
  • tarihmi onu zaten biz icad ettik olmadı yenisini icad ederiz :) sanırsım samp lig.de bi çeyrek final yaparız

0|0
    0|0
  • Bu sene türkiye liginde şampiyonda olur fakat bence galatasaray şampiyonlar ligi grubunu 3. bitirirse bir uefa şampiyonlugu gelme ihtimali çok yüksek.(bir fenerli)

0|0
    0|1
    • guzel.. fenerlıden duymak ayrı bır guzel.. tesekkurler.. sızede basarılar dılıyoruz.. kekse marsılya macı 2 0 bıtseydı.. nasıp...

• Biterdi geçensene galatasaray karşındada 2-0 öne geçmiştik defans yapmaya başlayınca aykut kocan 2-2 olmuştu geçen günde aynı şey oldu şaka gibi

• galatasarayın ne yapacağını bilemem ama ben sana yazıyorum :)

0|0
    0|0
  • Yazamaz galatasaraylıyım ama yazamaz şimdiki o ruh nerdee bence 2.ci olarak bitiririz inş tabi gruptan cıkarız yani reali barcelanoyu yenmek çok zor.

0|0
    0|0
  • sen nedıyon tarıh bızı ızlesın sadce :D

1|0
    0|0
  • Galatasaray Hiç Bir şey yazamaz (ABLA)

0|1
    0|1
  • kesin likle yazar böle bi soru olmaması lazm :)

0|0
    0|0
  • Gerçekleri tarih yazar tarihide Galatasaray!

1|0
    0|0
  • insallah en büyük temennimiz

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • iddaa da oynuyorsan süpersin :) bu arada gruptan çıkar ama finalleri görmez kadro yeterli değil gibi

0|0
    0|0
    • fınal deılde hıc deılse yarı fınal falan:.. guzel oynuyorz neyımız eksıkkı dıgerlerınden manchesterıda gorduk..

• gs güzel oynadı canım ama e daha lig var tr kupası var, manchesterın oynadığı maça aldanma manchester o ya manchester

• ne zaman tarih yazdiki

0|0
    0|1
  • cok zor be canım bu kadroyla cok zorr ancak hayall bence

0|0
    0|0
  • onların yazdığı anca fransız tarihi olur. o tarihle de işimiz olmaz

0|1
    1|2
    • aaa neden .. uefa aldıgında tum ulusca sevındık gs klubu turklere aıttır.. bunu unutmayın...

• Allah ıma binlerce hamd-ü senalar olsun ki fenerliyim. onlar bize ne yapabilir ki ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar:)

• Kadıköy'de kupa almamızı hala sindiremeyen fenerlilerden biri :) " ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar:)" mış.Cehennem olduk Kadıköy'ü yaktık :)

• olum bu kız çok tatlı lan :)) yerim bunu ben oyş :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 8

• o değil de babam böle pasta yapmayı nerden öğrendi?

0|0
    0|0
  • gs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gsgs gs gs<3 yazar nie yazmasn

0|0
    0|1
  • Yarı fınal oynar gecebılecegını sanmıyorum. Bızım en buyuk sorunumuz orta saha, en son macta bunu gordum. Bır de ekıp oyuncular sahane ama aralarındakı oyun anlayısı kopuk. Yarı fınale cıkmak bıle benı mutlu edecektır.

0|0
    0|0
  • tabikide. :) HERKESE VE HERŞEYE RAGMEN GALATASARAY. <3 :)

0|0
    0|1
  • Yazıcaz tabikii ben İnan'ıyorum :)

0|0
    0|0
  • yazar

0|0
    0|0
  • umarım yazar <3

0|0
    0|0
  • Güzel oynuyor ama pek zannetmiyorum.