Burak yılmazı beğeniyor musun?

Burak yılmazı her gördüğümde çıldırıyorum, kanser etti bizleri, ah o kaçırdıkları gollere bağırmaktan sesimiz mi kesilmedi, attığı gollerde hep basit goller, hız azim var ama teknik sıfır

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• nefret diyorum hırsızdan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Antipatik.

0|0
    0|0
  • Ts de kalsaydı olabilirdi hain

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Tipini beğeniyordum bir ara ama şu düşme numaraları falan çok sıkınca bıktım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen ya maçları izlemiyosun ya da burdaki futboldan anlamayan kişilere bakıpda soru açıyorsun adamın yaptıkları ortada 3 maç sakattı nasıl futbolumuzu etkilediği ortada direk iyileşti son iki maçta 2 gol 2 asist yaptı takmışsınız Burak Burak başka işinizmi yok? Ama siz eleştirin adam atmaya devam etsin çok basit goller atıyormuş kupadaki golüne asistine bak ligdeki son maçta golüne asistine bak nerde basit? Beşiktaşa 70 metre top sürdü gol attı bumu basit? CL de geçen sene 8 gol attı UEFA tarafından grup aşamasının en iyi oyuncusu seçildi bunlardamı basit? Kişiliğini karakterine eleştirine saygı duyarım futbol olarakd dersin çok kaçırıyo ki kaçırmıyanmı var ama yok bu topçumu yok bu Çıksalında bile oynamaz diyenlere bu lafım direk sanada değil.

0|1
    0|0
  • Benim Galatasaray'da en çok eleştirdigim oyunculardan biridir Burak Yılmaz, fakat Hamza Hoca geldikten sonra Burak ta büyük gelişmeler var eskiden sürekli savunma arkasına koşan ve sürekli ofsayta düşen bir Burak izliyorduk şimdi ise daha teknik oynamaya başladı son maçta attığı golde mükemmel.

0|1
    0|0
  • Adam size kral olarak geldi üstüne bidaha kral oldu ulan ne kadar yüzsüzsünüz :D Bizim zamanımızda inönüye ömmemiz gerekirdi o zaman :D:D:D

0|2
    0|0
  • milan baros u görmüş adamım ben neyini seveyim burak yılmazın

0|0
    0|1
  • Ya futboldan anlamıyorsun ya da Maçları tek gözle izliyorsun. Ulan Burak Yılmaz olmasa bizim durum perişan. Iki üç maç sakattı ilerde top tutamadık. Adam her sene 15 gölden fazla atıyor yine yaranamıyor

0|2
    0|0
  • Türkiye'nin en iyi golcusu bedava veya degil golleri atıyor mu abi kıskananlar catlasin

0|2
    0|0
  • Hamza hoca geldiginden beri kac tanr basit golu var saysana bana
    söyle diyim sana eskiden basit atiyodu dimi emenike niye basit atamiyo veya ba
    yani gol atmak firsatcilik ayri bir yetenektir bu haliyle avrupanin en iyi 5 forvetinden biri hamza hocadan onceki basit gol atan haliyle de avrupanin en iyi 10 forvetinden beri niye bu adamin golu cok da digerlerinin degil haticeye degil neticeye bakin

0|0
    0|0
  • O zaman git sen oyna kanka

0|1
    0|0
  • Haha adam kazma ama olsun , yıldızlaştığı zamanlar da mevcut :Ddd

0|0
    0|0
  • Adam sakattı 2 maç oynamadı ne hallere düştük, beğeniyorum

0|1
    0|0
  • galatasaraylı olduğum halde futbolcu olarak 5 para etmez