Erkekler her bayanla yakınlaşmak ister mi?

erkekler ilgi duydukları beğendikleri arzuladıklrı kızları mı öpmek yaknlaşmak isterler, yoksa her kızla mı? 2. sorumilk buluşmamızda birbirimizi öpmeye ellrmizi tutrk gözgöze bakark yakınlştık birbirimizi öptük dudklrıma geliyordu hhafif çekince durdu. yani ilk buluşmada yaptgm yanlş mıydı? sonra beni aldattı ve ayrıldım şmdilerde ise yanıma gelmk için bahaneler arıyor sebebi nedir

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Cinselliğini ön plana çıkaran bayanlar, erkeklerin her zaman dikkatini çeker. Eğer bunu yapan bayan güzelse, erkek için tek gecelik bir arzu haline gelir. Cİnselliğini ön plana çıkaran bayan çirkinse, erkeğin gözünde aptal itici kız olur. Alay konusu olur. Erkeklerin gerçek anlamda dikkatini çeken, aşık olunacak kız tipi; kendine güvenen, cinselliğini değil güzelliğini ön plana çıkaran, bakımlı, ağır başlı, erişilmesi güç fakat burnu havada olmayan, sempatik kız tipidir. En azından benim için böyle :) Cinsellik konusunda kızların aceleci ve baskın davranması, belki erkeklerin başta hoşuna gidebilir ama erkeğin gözünde kızın değeri düşer ve o kız, aşık olunacak-evlenilecek kız olmaktan çıkmaya başlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• istemem, çok seçiciyim. tutturmuşlar nefes alıyorsa yeter mıncık yapayım.

1|0
    0|0
  • Erkek DNA sının cinsel bölümü tamamiyle kadına aşılanmış olsaydı,kadın DNA sı ile birleşince ortaya akıl almaz bir cinsel patlama çatlama ve hatta kadınlardan kaçan erkekler oluşurdu.İdda ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Erkekler hoşlandıkları kendilerine yakın kızlara yakınlaşmak vs.isterler.Öpüşmek sevişmenin başlangıcıdır devamında sevişme gelirdi,daha ilerisi malum.Hata yapmamışsın.Erkek arkadaşın sende bişeyler bulmş ki aranızda yakınlaşmalar olmuş.Seni aldatmış sayılmaz.Arkadşın seni gerçekten seviyor.

0|0
    0|0
  • çok kötü yapmış seni öpmekten bıkmış başkasnını seçmiş sebebi kızdan ayrılmıştır şimdide seni istyordun

0|0
    0|0
    • şmdi biz farklı şehirlerdeydik tanıştgmzda ben şehir dışındydm 2 ay öyle telde görüştük. snra üni btnce geldm ve ilk bulşmada masum ynaktn öpücüklermz oldu

• abazaysa evet

2|0
    0|0
  • seninle daha ileri gitmek istiyor.

0|0
    0|0
  • yarım kalan herşey insanın arzusunu arttırır.kız erkekfark etmez

0|0
    0|0
  • cinsel ve duygusal olarak farklı kızlara yönelebilirler , genelde de öyle olur

0|0
    0|0
  • nefesci miyiz biz.

0|0
    0|0
  • nefes alıyorsa no problem

0|0
    0|0
  • Erkekler her bayanla yakınlaşmak istemez.

0|0
    0|0
  • Ergenlik Dönemindeki Bir Kişide Yolda Gördüğü Her Kızda Genellikle Olur...

0|0
    0|0
  • her kızla düşünmem mesela

0|0
    0|0
  • valla ben çekici bulduğum her kıza inceden yazarım

0|0
    0|0
  • NO

0|0
    0|0
  • soru başlığını çok genel aşırı genel sormuşun... yani o kısım erkekten erkeğe değişir... ama ilk buluşmadan öpmeye çalışan erkek de pek normal olmaz diyeceğim de , zaten aldatmış bi de üstüne... daha da mı anlamadın karşındakinin nasıl biri olduğunu...

0|0
    0|0
    • şmdi biz farklı şehirlerdeydik tanıştgmzda ben şehir dışındydm 2 ay öyle telde görüştük. snra üni btnce geldm ve ilk bulşmada masum ynaktn öpücüklermz oldu

• hmmm doğru mu anladım bilmiyorum ama ilk buluşmada zaten birbirinizi baya bi tanıyormuşunuz , yani 2 ay kadar olsa da... yani tamam belki yanaktan masumane falan ama dudaklarıma geliyordu demişin... yani izin versen hayır olmaz demeyecek... yani sence de biraz hızlı gitmemiş mi? ne kadar masum da olsa... üstüne aldatma kısmına hiç değinmiyorum , o kısmı affedip affetmemek aldatmanın boyutuna ve sana kalmış...

• yüzüne bakılacak her canlı insan dişi organizma bizim için yakınlaşmaya değer

not: abazayız

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler tabı begendıgı kızlarla yakınlasmak ısterler tabı bunun ıcınde ask varmı yok mu orasını kendılerı tespıt ederler. bence ılk bulusmadan opusmek olmaz.. bana yapılsa sahsen ben erkek ıcın farklı seyler dusunurum demek cınsellık ıcın sadece dokunmak ıcın benımle cıkmıs dıye dusunurum..oda olucak ama sonra .. senı sevdıgını gostermeden yakınlasmanızda erkektekı cınsel durtulerı tetıklemıs sadece bu yalnıs bıseydı yaptıgı..

1|0
    0|0

• hm anladım.. ama aldatması flan .. baglanmadıgını gosterır sankı..

• erkekler her güzel olan ve çekici olan kızları öpmek ister canım. bu bi gerçek. onların dogası geregi bu.:) ama senin yaptıgın çok dogru değil. genelde erkeklerde kötü izlenim kalır ilk gün öpüşen kızlar..

0|0
    0|0

• hımm anladım. ozaman farklı. :)

• erkeğe ve midesine göre değişir

2|0
    0|0
  • Hayır istemez.

0|0
    0|0
  • çokk fena kullanılmşsın tatlımm :D günaydın

0|0
    0|0
Yükleniyor...