Sevgilisinden nasıl ayrıldığını anlattı. Bunu yapan var mı aranızda?

Birisini gördüm daha yeni tanıştığı kişiye annesini babasını sevgilisinden nasıl ayrıldığını falan en ince ayrıntısına kadar neredeyse konuşacak bir şeyler bulamadığı için mi , yakın ilişki kurmak için mi bilmiyorum ama yapan var mı bunu?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• evet bu ben oluyorum. az önce bir üyeye (daha önceden biraz konuşmuşluğumuz vardı) özel hayatıma dair yaşadığım bir olayı anlatmak istedim. neden istediğimi bilmiyorum ama bazen pekte tanımadığınız insana içinizdeki şeyleri dökmek insana iyi gelebiliyor. ardında art niyet aramamak lazım. çünkü yaşadığınız olayı çevrenizdeki herkes biliyordur. alınan cevaplarda hep aynıdır. aynı sesteki insanlardan aynı cevaplar insanı pek tatmin etmiyor. bir nevi seans olarak düşünelim. psikolog'a gittiniz diyelim. tanımazsınız onu ama bütün yaşamınızı anlatırsınız. sonra hafiflersiniz anlam veremeden. onun gibi mesela...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• anlam veremediğim şu an aşağıda yorum yazan üyeler... ya nasıl yani? şimdi sizler bu nickiniz ile bu sitede "şöyle bir şey yaşadım" "sevgilim bunu yaptı" "benimki 20 cm" "erken boşalma yaşıyorum" yazarken her şey çok mantıklı da, aynı nick ile bir üyeye içinizi dökmek mi absürd? neyin kafasıdır bu ve neyin düzenidir? ilginç varlıklarsınız veselam.

0|0
    0|0
  • asla yapmam en yakın arkadaşlarım bile bu kadarını bilmiyor

0|0
    0|0
  • gizlisi saklısı olmyan bir ilişki hedefinde olan biri olabilir.

0|0
    0|0
  • sanal ortam zaten bunun için var.

0|0
    0|0
  • bazılarının ağzı torba değilki büzesin , kendi dedikodusunu yapan modelleri bile var bunların

0|0
    0|0
  • yanlış büyütüldüğü için :)

0|0
    0|0
  • Belki anlatacak insan bulamamıştır hiç ve o da ona anlatmıştır.

0|0
    0|0
  • boşluk doldurmak için tabiki

0|0
    0|0
  • Sorun değil anlatırım.

0|0
    0|0
  • demekki onun için özel şeyler değil bunu büyütmenin alemi yok herkesin kendi hayatı var değil mi?

0|0
    0|0
  • Uzak durmak lazım

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • Dinlerim, sıkılırsam "Hadi ben kaçtım" der giderim. Yaptım mı? Evet yaptım.

0|0
    0|0
  • ne var bende anlatıyım istiyosan burda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yakın bulmuştur seni neden olmasın anlatsın bırak ,içinde kalmasın cık cık cık:)

0|0
    0|0
  • ben yapmadım ama yapmak saçma.. daha dogru dürüst tanımadıgın birine hyat hikayeni anlatmak yanlıs..

0|0
    0|0
  • yapmadım , yeni tanıştığım kişiye özel hayatımı anlatmam.

0|0
    0|0
  • kartlarını açık oynamış.hmm

0|0
    0|0
  • birdaha selam vermem.

0|0
    0|0
  • herseyi anlatmam herkese karşı mesafemi korurum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...