Nedir bu karışık olay? Biri aydınlatsın beni!!

Abi bir çocuk sınıfınızdan bir çocuk size okul açıldığından beri farklı davranıyorsa ( farktan kastım şu: elinizi tutmalar, sevgilin var mı demeler, sataşmalar, yanağınızı okşamalar, yalnız kalmak için bahaneler üretmeler falan) ne anlama gelir?

Güncellemeler:
Kankalar çocuk arkadaşımdı yaptıkları da size yakın bir arkadaşınızın yapacağı şeylerden tamam yanağımı okşadı da sevgili gibi değil yani elini iki kere falan değdirdi o'dur size de vur diyince öldürmeyin :))
sağolun cevaplar için :)

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaman için adam daha ne yapsın :) dur demezsen işin sonu kötü yani

2|1
    0|0
    • yok canım o kadarda değil ama arkadaşım o ya

• bence araya biraz mesafe koy (hoşlanmıyorsan) arkadaş olarak görüyorsa da biraz arkadaşlık ahlakı öğrensin

• hoşlanıyorsa gelsin söylesin ne kafamı karıştıyor değil mi yani :)

Erkekler Ne Diyor 14

• abayı yakmış :D

1|0
    0|0
  • sözle ifade edemediği yakınlık hissini beden diliyle ifade ediyor olabilir...senin yaklaşımın belirleyecektir onun davranışlarını...

1|0
    0|0
  • Bircok anlama gelebilir sen bir bayan olarak butun bunlari yapmasina nasil izin verdin anlamadim bende bayanlara boyle denince cadiri karistiracaklarini dusunurdum

1|0
    0|0
  • Modern nuri alço :D

1|1
    0|0
  • sen bunu anlamadıysan sana yıh :D

1|1
    0|0
  • sence? yani bunu sormakta harbi cahillik :D

2|0
    0|0
    • arkadaşım olum ne bilim ben küçüküm ben hem :D

• :D ne var be safım tabi kişisine göre yani

• Seviyor kız seni o.

1|0
    0|0
  • sevgili ama ismi yok sanırım işin biraz

1|0
    0|0
  • haydar dümene yazılan sorular gibi oldu bu

1|0
    0|0
    • cinselliğe yazardık o zaman ama yazmadım

• ;) seni tuttum artık afferin kibar kızssın gönül almayıda biliyosun tammdır ama diyeyim o denyo bi kzıa nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmiyo

• hadi be öğretmek lazım bak .) eyvallah bu arada :)

• elini tutuyor hadi anlamıyorsun , sataşıyor hadi tamam bu da arkadaşça , sevgilin var mı diye soruyor hadi la buna da tamam fazla meraklı bi arkadaş diyelim olmaz da , yanağını okşamak nedir yaa... ordan da mı anlamadın? çocuk sulu bişi işte... gerçekten seven ya da hoşlanan birinin yapacağı tarzda bişeymiş gibi görünüyor mu sana? Gerçi çocuğu sen görüyorsun ama şu anlattığın kısımdan pek de sağlıklı bişey çıkmaz gibi göründü bana...

0|0
    0|0
    • öyle beni yatağa atacak biri de değil yani.. biliyorum çünkü tarzı değil

• kurban yaklaşıyo ya kesecek seni bakıyo iyimisin diye :/

1|0
    0|0
  • sabahlara kadar ot çekip çılgınca sevişmek istiyor seninle kimsenin yapmaya cesaret edemediği seyleri halk otobüsünde sevişmek sıgara içilmez yazan bi tabelanın altında birer tane sıgara yakmak sokağın ortasında seni kucagına alıp deli gibi öpmek istiyor

0|0
    0|0
  • sonuç ne bir gelişme var mı bence bunun ilerisi sevgili modudur

0|0
    0|0
  • Sen bunlara izin verdin mi yapmasına ?

0|0
    0|0
    • arkadaşım sonuçta başta farklı davrandığını fark etmedm sonradan ayıktım olaya napim

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaşın sevgilin olmasın dikkat et :)

1|0
    0|0
  • hamile kalma olasılığım yüzde olarak nedir diye bekliyordum soru sonunda :( bilinçaltım o lalalala...

1|0
    0|0
  • okeyde sen izn verysan buna sende de var bisele ozmn çıkın allam ya :PP

1|0
    0|0
  • Bu tarz davranıyosa ya çok özgüveni vardır hoslanıyodur yada amacı cinsel ihtiyaç gdermektir

1|0
    0|0
  • senden hoşlanıodr ama bu hoşlanma farklı olabilr. dikkat et sen canm.

1|0
    0|0
    • hmm diyorsun ki sevmiyor da istiyor beni .s o daha kötü

• saol ya :)

• Ne yapmaya çalışıyorsun? Amacın ne? diyebilirsin.

1|0
    0|0
  • hoşlanmıştır oalbilir

1|0
    0|0
  • seni götürmek istiyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...