KS'de 18 yaş sınırı neden var ?

Böyle bir sınır niçin var ? 16 yaşında bir gencin kız arkadaşı yok mu ? Asıl onların yardıma ihtiyacı var aslında. Bu yüzden de 16 yaşındakiler 18 yaşından büyüğüm diye giriyorlar bu sefer sordukları sorunun yönü değişiyor. 20 yaşındaki birine vereceğiniz tavsiye ile 16 yaşındaki birine vereceğiniz tavsiye farklı. Bu konuda yorumlarınız ?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• cinsellik kategoris var o yuzden.

1|1
    0|0
    • nice and true

• Peki, o zaman 18 yaşının altında işaretleyenlere Cinsellik bölümünü kapatırlar :) Ziyaretçilere kapalı, onlara kapatmak çok mu zor :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Gerek yok böyle daha iyi.

0|0
    0|0
  • bnce olmamalı :P çünkü cinsellik konusunu 30 yasndaki adamdnsa 18 yasndaki bi genç daha iyi öğrenmeli cahil kalmamlı

0|0
    0|0
  • öyle olması gerektiği için

0|0
    0|0
  • Kesin vardir ya :)

0|0
    0|0
  • burdaki.. ben senin yerimde olsam camdan atlarım diyenlerin lafını dinler diye=)?=))

0|0
    0|0
  • cinsellik bolumu var

0|0
    0|0
  • Zaten anaokulu gibi site iyice uçalım falan.

0|0
    0|0
  • biri tc ile girelim demişti.koptuğum anlardan biriydi.böyle bir anı geçti başımdan işte ^^

0|0
    0|0
  • çok doğru bi noktaya bastın çek ayağını gardaşım :D

0|0
    0|0
    • haha sende mi onlardansın :D

• ben ortadayım gardaşşş :) sağ soll olaylarına grmem anam kıziyii benmm :):): yiaaaaaaa :)

Erkekler Ne Diyor 9

• bir gün milletvekili olursan, mecliste medeni kanunun fiili ehliyet ile ilgili kısmını 16 diye değiştirirsen, o zaman burada 16 yaşında ki kişilerde üye olabilirler.

0|0
    0|0
  • hani olur da üyenin hakaret içeren bir söylemi aleyhinde delil olarak kullanılabilir, daha reşit olmayan birisini bağlamaz yasalar çocuk demiş geçmiş bu durum yani sitenin ciddi bir site olduğunu görüyoruz.

0|0
    0|0
  • Ben insan yeterli bir olgunluğa gelmeli, zihinsel gelişimini tamamlamalı diye düşünüyorum. 16 yaşında cafede pc oynardık biz.

0|0
    0|0
  • Üyelik sözleşmesini okudun mu? İçerikten yazar sorumludur.Ama -18 biri için bu kural işleyemez.O yüzden yasak.

0|0
    0|0
  • Valla ne ararsan var ama özellikle bunlardan uzak dur,sonra etrafına balonları mıknatıs gibi çekersin,bunları patlatmak da ayrı bi dert :))

0|0
    0|0
  • yürü beeeeeee

0|0
    0|0
  • He evet kreşe çevirelim burayı.

0|0
    0|0
  • 18 yaş sınırı var da sanki hep 18 yaş üstü mü var sitede. Alayı 18in altında ergen tipler zaten.

0|0
    0|0
  • Reşit olmadığından ve henüz ailesine bağlı olduğundan dolayı. Yasal yükümlülük ailesinde yani. Yoksa benim için dert değil 3 yaşında da girebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...