Eski fotoğraflarınızı sever misiniz yoksa garip mi gelir ?

örnek benim profil resmi bugün gördüm kareli gömlek hareket eden hırka intahar sebebi amk siz eski fotoğraflara bakınca ne düşünürsünüz ?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• hayr sevmıyrm bugün 2 ilkokul arkadaşım geldi bana eski albümleri karıştırdık beraber olduğumuz fotolra baktık kız sen küçükken çok tatlıymışsın keşke öyle mi kalsaydın acaba ddı :D sen kendine bak kızım dedım bnde :D çok alındım yakacam o albümleri :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• severim bazılarını

0|0
    0|0
  • Hiçbi' fotografımı sevmem.

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • bazıları çok ttalı bazılarnda da Alalhım annem nerden bulmus bu papuçları bu yeleği diyom hele ön disimin olmadığı 2. snftan bi fotom var yrtmak istyrm ama annem ilerde gülüceksn diyor keske yrtmasaydm dersn diyor :P

0|0
    0|0
  • Ben eski fotoğrafları daha çok severim. Özelliklede kendimin küçüklük fotoğraflarımı. (:

0|0
    0|0
  • bugün denk gelmiştim 5 yaşımdaki fotoğraflarımdan birine. ( oturmuş anaokulu karnemi inceliyordum da. neden böyle şeyler yaparım bilmem. ) ürkek bakışlarım ve kepçe kulaklarım bi harikaydı.

0|0
    0|0
  • annem beni zamaninda nasil giyindirmis diyorum :)). Birde saclarimi hep cok kisa kestirirdi annem bana yakisyormus diye bende uyuz olurdum

0|0
    0|0
  • eski fotograflar güzeldir. nostalji hesabı. :))

0|0
    0|0
  • Çocukluğum kavga gürültü içinde geçti buyüzden çocukluk fotoğraflarıma bakmayı sevmem.

0|0
    0|0
  • Seviyorum komikler :D

0|0
    0|0
  • Severim yaa :)

0|0
    0|0
  • ne kadar mutluymuşum la ne oldu sonra bana böyle diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çocukken daha güzel giyiniyormuşum diyorum

0|0
    0|0
  • En eskiler duruyo ama yeni eskileri bi türlü elimde tutamıyorum.Bundan sonra daha dikkatli olacam artık.

Çocukluk anıları işte,görünce o günlere gidiyor derin bi iç geçirme yaşıyorum,ahh ahh...

0|0
    0|0
  • Çok severim ufacık hallerimi tatlı buluyorum,o günlere dönüp kendimi tokatlayasım geliyor sen ne tatlısın diye.şimdi çirkin ördek yavrusu gibi oldum.

0|0
    0|0
  • mükemmelim bence :)

0|0
    0|0
  • ben severim hemde çok.. çünkü senin gibi PKK lı fotoğraflarındaki gibi arka fon kırmız degil :D

0|0
    0|0
  • Eski yeni, fotoğraflarımın hiç birisi sevmem. Toplasan 10 tane fotoğrafım yoktur zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...