Hayalimdeki kadın sizce nasıl?

Hergün işten gelınce leğende ayaklarımı yıkayacak hergün 1 saat masaj yapacak bir sözümden cıkmayacak hayalımde bole bir kadın var sizce cıkarmı bole biri

Güncellemeler:
ayrıca yıkatırken 24 saat ayakkabı gıyıcem çorabıda o cıkarcak yıkayacak :)

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Köylere bi bak dicem de artık köyde de yok öylesi. (Aşağılamak amaçlı yazmadım.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• tüm bunları bir kadın ancak severse yapar ;)

0|0
    0|0
  • sen bu zihniyetle anca bir kadının kabusu olursun,hayalindeki o kadın portresine bile acıdım...

işin zor dostum..hatta mümkün ise ,es kaza sen hiç evlenmeye yeltenme,hayallerin ile avun.hayal kurmak güzeldir..

1|0
    0|0
  • bi yırtık condom daha :D

2|0
    0|0
  • he bide işten gelip ayaklarını yıkıcak ee sen napıcaksın evde nargile mi içeceksin?

0|0
    0|0
  • Hayal kurmak güzeldir ama bu kadar uçma.

0|0
    0|0
  • senin gibiler oldugu sürece kadınlar ezilmeye mahkum..

0|0
    0|0
  • git bi geyşa bul kendine gerçi o bile bu kadarını yapmaz ama...

0|0
    0|0
  • GÜNCELLEME SONRASI:

sende wc den sonra kıçını silicen mi onun ?

0|0
    0|0
    • sende ne sert cıktım ah ulan elimde olucaktın !

• esas sen benim ayağımın altında olucaktın o vakit! şanslısın dua etmelisin...

• bundan 50 sene önce dünyaya gelmis olsaydin bulabilrdin belki simdi zor

0|0
    0|0
  • evde kal inş

0|0
    0|0
  • Hizmetçi İlanlari ver çıkar !

0|0
    0|0
  • baga da yollasana arada :D

0|0
    0|0
  • rüyalarda buluşursunuz artık

0|0
    0|0
  • Sen köle arıyorsun kadın değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim sevgilim yabancı.2 yıldır beraberiz.bazı zamanlar uzak kalıyoruz.hayatta tek aldatmadığım kadın o.sanırım hakediyor.benimde zaten içimden gelmiyor başka biriyle beraber olmak..(belkide kemale eriyorum) onunla yaptığım herşeyden büyük keyf alıyorum.güzel bir ikili olduk sanırım.bazen birşeyler anlatır bana heycanlı heycanlı ve ben onu seyrederken kendimden geçerim.gözlerine baktığımda aklımı kaybederim.bana verdiği değeri ve sevgiyi gösteren bir kadın.aynı şekilde bende onun bir dediğini iki ettirmem.zaten benden de şu zamana kadar bir şey istemedi.o istemeden ben içimden geldiği için yaptım ve aldım.sanırım ben bu kadını çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • akilli mantikli yaklasim. deger vermek kadar onemli bir sey yom hocam.

• değer görürsen verirsin..aslında bu işin başlangıcı kadınlar olmalı diye düşünüyorum.yani en azından adamı bu yönde ateşleyen.sonrası gelir diye düşünüyorum dostum.

• hayaline gurban, link

0|0
    0|0
    • klavis ah bu olcaktı varya :)

• Şimdiki kızlar yemek bile yapamam ev temizlmem diyor sen ayak yıkamadan bahsediyosn

0|0
    0|0
  • Umarım çıkmaz. Umarım senle kimse evlenmez seni öküz seni. Yıl 2012 hala senin gibiler var yuh be. Sonra neden türkiye çok cahil ve aptal işte senin yüzünden intihar et lan.

1|0
    0|0
  • çok beklersin.

0|0
    0|0
  • Hayallerindeki kadının ilanını vermişsin de var mı gerçek dünyada böyle bi pozisyon arayan biri,bence yok.

0|0
    0|0
  • şans ya işte senin gibi bir mal gider böyle bir kızcağız bulur evlenir ve onun hayatını mahveder. inşallah evde kalırsın, evlenemezsin de nesliniz tükenir, takla atmış bedford kılıklı herif.

0|0
    0|0
  • çıkar niye çıkmasın her sığırın bir çobanı olur

0|0
    0|0
  • sayısal oyna 6 tutturma ihtimalin daha yüksek

0|0
    0|0
Yükleniyor...