Spor hareketleri hakkinda bilgi?

merhaba squat hareketi yapan var mı detaylı bilgi verebilir mi hareket kac hafta yaparsak popo belirginlesir değişim gorebiliriz detayli olarak yazar misiniz popo belirginlesmesi icin baska hareket varsa yazarsaniz iyi olur

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar youtube kanalimda squat programinin bulundugu bir video mevcut programa profilimden ulasabilirsiniz 30 gunluk bir program ve farki goreceksiniz sevgiler :) youtube a misscoachg yazmaniz yeterli

0|0
    0|0
    • bu agrilar gecici dun aksam yaptim sadece bacaklarimda agri var

• Onlar kas agriları gercekten calistiginizin gostergesi gecicidir hamliktan kaynaklanir her seferinde aci hissedeceksiniz aci yoksa gelisme yok :) ama artik daha az hisseder olacaksniz eger hic hissetmiyorsaniz yeterince calismamissiniz demektir

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben squat yapıyorum. haftanın 3 günü salona gidiyorum sadece pazartesi ve cuma günleri squat çalışıyorum eğer popo belirginleşmesi istiyosan yüksek ağırlıklarla çalışıcaksın 8 tekrar yap mesela 2 3 set halinde onun dışında bacakta çalış leg press vs vs deadliftde popoya vuruyo ben öyle biliyorum başka sormak istediğin bişey olursa yorum bırakırsın yardımcı olmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Youtube a yazarsan videoları çıkar..

0|0
    0|0
  • Tüfeksiz hareketleri yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...