Kepek sorunu için önerileriniz nelerdir?

Sürekli kullandığım şampuan markasının yeni çıkan bir ürününü aldım saçlarımı dökmeye başladı, bu sefer de kullandığım şampuan markasını değiştirdim saçlarımın dökülmesi azaldı ama kepek yapmaya başladı. Bir öneriniz var mı?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• nizoral.

0|0
    0|0
  • Clear kepekte 1 numara.

0|0
    0|0
  • eczanede bir şampuan var ilaç grubundan.zetion marka.6-7 tl birşey.ilk kullanımdan sonra kepek falan kalmıyor.

0|0
    0|0
  • eczaneden ketoral isimli şampuan al

saçını yıkarken bi 10 ya da 20 dakka köpüklü kalsın sonra durula

hem yumuşacık olur hem kepeklerin gider

0|0
    0|0
  • sıfıra vur kurtul uğraşma .

0|0
    0|0
  • bioxcin yada otacı gerçi erkekler için belki kadınlar içinde üretiliyordur biraz pahalı ama en iyisi

0|0
    0|0
    • Pahalı olması sorun değil kepek olmasın yeter ve de dökmesin.

• kepek önleyici şampuan faydalı olabilir:D

0|0
    0|0
  • iyi böle

0|0
    0|0
  • Şampuanını değiştir.

0|0
    0|0
  • Sürekli kullandığın şampuanın aynısını kullan.

0|0
    0|0
  • Bırak saçına Dove baksın.

0|0
    0|0
  • bende de aynı sorun var ama bu sefer cler man kullanacam bakalım nasıl gelecek

0|0
    0|0
  • çam terebenti satın al kullandıgın şampuanın içine 2 kapa dök çalkala ömür boyu yıka saçlarını bana dua ediceksin.

0|0
    0|0
    • azar azar gözlerini kapat usul usul ellerini uzat ben tutarım, yine ben duyarım seni.

• Sık sık değiştirme şampuan markasını. Ayrıca saçlarını güzelce yıka ve güzel durula. Birde aşırı sıcak suda yıkama saçlarını. Heden şoldurs kullan

0|0
    0|0
    • İlk defa değiştirdim. Neden böyle oldu anlamadım. Eski markama dönersem saçlarımın tekrar dökülmesinden korkuyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• Size bir iki bitkisel bir yöntem önerebilirim.Başlamadan önce bilmeniz gereken stres ve kötü beslenme alışkanlığınız varsa kepekten kurtulmanız biraz zaman alabilir.

1)

Selenyum sülfid ya da salisilik asit içeren bir şampuan kullanın.

2)

Saçınızı yıkadıktan sonra, son durulama suyuna elma sirkesi ekleyin. Saçlarınızın kepekten arındığını ve parlaklaştığını göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • sirkeli suyla saçlarını durula.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...