Fitness sıkıcı mı oluyor gençler?

Hep şevkle bbaşlayıp bırakılıyor gibi çok sıkıcı diyen arkadaşlarim var öyle mi cidden?
Nasıl daha devamli hale getirilebilir siz neler yapıyorsunuz mesela ek olarak plates , spinning vs..

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar 5 kiloluk 2 dambılla 3 ayda ronni Coleman olacağını zannediyor yalan yanlış spor yapıyor çoğu o acılara katlanamıyor beslenmede zor tavuk yumurta et böyle doğal gılarla beslenmekte zor geliyor kas yavaş gelişir aceleci insanların başaracağı birşey değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence sıkıcı değil zaman zaman düşüşler oluyor belki ama sonra özlemeye başlıyorum.

0|1
    0|0
  • Horon oyna hem eğlenirsin hem kilo verirsin 😏

0|0
    0|0
  • önce bir dene o arkadaşlarının bir b*k bildiği yok aynadaki değişimi gördükçe hep daha çoğunu istiyiceksin spordan kaytarmak yerine salona gitmem için şu kadar saat kaldı diye saymaya başlayacaksın :)

0|0
    0|0
  • Evde sadece dambıl ile çalışıyorum. Kasların geliştiğini görünce daha da çalışasım geliyor sıkıcı değil.

0|0
    0|0
  • Fitnessa neden başladığını düşün o sıkıldığında direk akklina o sebep. gelsin

0|0
    0|0
  • fitness hayattır hayat :)

0|1
    0|0
  • Partner olursa iyi geçiyor yoksa bende sıkılıyorum

0|0
    0|0
  • Tak kulaklığı başla :33

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç bitmemesi için can atıyorum 2 saat fitness yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Müzik eşliğinde yaparsan sıkıcı gelmez. Veyahutta bir tanıdığın ile yaparsan sıkılmazsın elbet

0|0
    0|0
  • Sacmalaam ya. Bir sene oldu gideli. Ondabegkendigim kadar hiçbirşey de eglenmiyoruum

0|0
    0|0
  • Ben çabuk sıkılan bir insanım. Pilatese gittim 3 ay kadar. Ilk ay bir hevesle gidiyordum falan sonradan sıkıldım , bıraktım.

Fazla bir kilom yok. Kafama estikçe yapıyorum. Bir koşudan sıkılmadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...