Kapat

Fitness sıkıcı mı oluyor gençler?

Hep şevkle bbaşlayıp bırakılıyor gibi çok sıkıcı diyen arkadaşlarim var öyle mi cidden?
Nasıl daha devamli hale getirilebilir siz neler yapıyorsunuz mesela ek olarak plates , spinning vs..

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar 5 kiloluk 2 dambılla 3 ayda ronni Coleman olacağını zannediyor yalan yanlış spor yapıyor çoğu o acılara katlanamıyor beslenmede zor tavuk yumurta et böyle doğal gılarla beslenmekte zor geliyor kas yavaş gelişir aceleci insanların başaracağı birşey değil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• bence sıkıcı değil zaman zaman düşüşler oluyor belki ama sonra özlemeye başlıyorum.

0|1
    0|0
  • Horon oyna hem eğlenirsin hem kilo verirsin 😏

0|0
    0|0
  • önce bir dene o arkadaşlarının bir b*k bildiği yok aynadaki değişimi gördükçe hep daha çoğunu istiyiceksin spordan kaytarmak yerine salona gitmem için şu kadar saat kaldı diye saymaya başlayacaksın :)

0|0
    0|0
  • Evde sadece dambıl ile çalışıyorum. Kasların geliştiğini görünce daha da çalışasım geliyor sıkıcı değil.

0|0
    0|0
  • Fitnessa neden başladığını düşün o sıkıldığında direk akklina o sebep. gelsin

0|0
    0|0
  • fitness hayattır hayat :)

0|1
    0|0
  • Partner olursa iyi geçiyor yoksa bende sıkılıyorum

0|0
    0|0
  • Tak kulaklığı başla :33

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç bitmemesi için can atıyorum 2 saat fitness yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Müzik eşliğinde yaparsan sıkıcı gelmez. Veyahutta bir tanıdığın ile yaparsan sıkılmazsın elbet

0|0
    0|0
  • Sacmalaam ya. Bir sene oldu gideli. Ondabegkendigim kadar hiçbirşey de eglenmiyoruum

0|0
    0|0
  • Ben çabuk sıkılan bir insanım. Pilatese gittim 3 ay kadar. Ilk ay bir hevesle gidiyordum falan sonradan sıkıldım , bıraktım.

Fazla bir kilom yok. Kafama estikçe yapıyorum. Bir koşudan sıkılmadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...