Zaman geçmese dursa ve bütün ömrüm böyle bu anda tutuklu kalsa dediğiniz oldu mu?

Bir an gelir bütün hayatının anlamını o anda bulursun ... gözlerine bakıp öylece kalmak istersin hiçbirşey yapmadan sadece o anda takılıp kalmak

elleri ellerinden kayıp gider gözleri gözlerini terkeder dilinde kelimeler kimsesiz kalır

kader dersin içinde yanan ateşi çıplak ellerinle söndürmeye çalışırsın

öyle acırki için dünyadaki bütün okyanusları bassalar ateşine söndüremezler.

ve sen o anda tutuklu kalırsın

belki bütün ömrümü o ana sığdıramadım ama o anı bütün ömrüme sığdırdım...

Güncellemeler:

1|1
53|23

En İyi Kız Görüşü

• Evet. 17.7.2012

Sevgilimin bana acildigi, benim ilk defa elimi tuttugu ve ilk defa öptügü gün.

Benim icin dünyanin en özel aniydi cünkü bu yasima kadar daha hic bir erkegin elini tutmadim öpmedim o ilkdi, 2 senedir konusuyorduk ve birtürlü bana acilamiyordu hastaneye yatti orda nedense bir cesaret geldi buna cikar cikmaz benle bulusmak istedi 3. bulusmada da bu oldu.

Hep onu öpmek istiyordum hep hayal ediyordum gece yatmadan sonra o an yaninda oturuyordum bana yaklasmaya basladigi an benim hafiza gitti yani resmen. tek düsündügüm sey 'inanmiyorum gercekten öpüscem onunla' idi.. yaklasti yaklasti cekinerek öptü beni o an keske dursa hic bitmese dedim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 52

• sevgilimlein yanındayken hep bunu diyorum

2|2
    0|0
  • Ayrılık aman

Ölümden yaman

Geçmiyor zaman geçmiyor

Ne anam, babam

Ne hoş hatıram

Yetmiyor canım yetmiyor

Ben sende tutuklu kaldım

Kendi hayatımdan çaldım

Yedi cihan dolandım

Bana mısın demiyor

1|1
    0|0
  • Evet yeniden yaşamak istediğim duygular var. Aşk , sevgi , tutku , huzur , heyecan.

0|0
    0|0
  • olmustur hemde cok sacma anlarda:)))

0|0
    0|0
  • insanın sevdiği insan öldüğü zaman son kez bakıyor ya sonra yüzünü çarşafla kapatıyor...işte o zaman ömrümün baharını sevdiğim adama baksaydım ve o çarşabı hiç kapatmasaydım...

0|0
    0|0
  • yaşadım öyle bir an.gözlerin onun gözlerine kilitlendiği an dünya evren yok oluyordu zaman gerçekten ama gerçten duruyo herşeyi unutabiliyosun kim olduğunu nerde olduğunu söylediklerini ve söyliceklerini orda kaybolup gdiyosun..ama dönüşü en acısı oluyor tabi :/

0|0
    0|0
  • O an değilde kıymetini sonradan anladığım anlar oldu keşke o ana geri dönebilsem dediğim zamanlar..

1|0
    0|0
  • asılı kalmak değil, zamanın üstünde durduğunda asıl, o anın üzerinde gezebilir, hazzını alabilirsin, üstünde koşabilirsin, statik değil ama yoğunluk, evet.

zamanı içine almak, ya da üstünde gezmek diyorum ben bunlara.

0|1
    0|0
  • son cümlene bayılsam da yalan dostum aşk diye bir şey yok demekten kendimi alamıyorum :)

0|0
    0|0
  • parmaklarımın arasındaki boşluğu doldurduğu anda başlarım dua etmeye 'zaman geçmese dursa ve bütün ömrüm böyle bu anda tutuklu kalsa' diye

1|0
    0|0
  • hıhı :)) çok oldu :)

0|0
    0|0
  • olmadı, olur mu öyle şey ya

0|0
    0|0
  • ahhhhhhhhhhhhhhhhhh içim yanıyor içim keşke zamanı o anlarda durdurabilseydimsevdigim erkegin yanında bir ömur geçirebilseydim

0|0
    0|0
  • bir kere oldu

0|0
    0|0
  • Üniversite sınavında öyle oldum :D Sınav aşkından olsa gerek ~~

0|0
    0|0
  • Oldu..

1|1
    0|0
  • onun kollarında başımı gögsüme her koydugum zaman hep o anı yaşıorum

1|0
    0|0
  • bi kez dedım bunu hayat dursa sadece su an yasasam baska ne guzel ne kötu bı an yasamasam dedım nefesımı utsam dedım gözlerımı kapasam dedım ama olmadı olmuyorda olmasında ben o an ıcın bır ömru harcamaya hazırdım ama o an beni öldurdu galıba

0|0
    0|0
  • Zaman geçmese dursa ve bütün ömrüm böyle bu anda tutuklu kalsa dediğiniz oldu mu? olmadı. dediğim günlerde oldu.

0|0
    0|0
  • olmıcak seylere kafa yormam hacı:D

0|0
    0|0
  • 30 haziranı en hassas yapan aldığım en büyük hediyedir o.

0|1
    0|0
  • Oldu...

3 eylül pazartesi. O gün bitmeseydi keşke.

1|0
    0|0
  • Duygulandım lan ağlıcam :(

0|1
    0|0
  • oldu 30 mart 1 nisan ...

0|0
    0|0
  • olmuştu.

0|0
    0|0
  • yok hayir malasef

0|0
    0|0
  • 25.09.2012 oldu kanks.

0|0
    1|0
  • Evet şu an yaşadığım bu

0|0
    0|0
  • olmadı...

0|0
    0|0
  • çok oldu ...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22

Erkekler Ne Diyor 23

• Evet oldu öyle anım.

bazen istenilen değil de hayatın sna kastı varmışcasına tam tersi olur beklentilerin..

Bu durum sıkıcı olsada sonradan düşündüğünde hayra yoruluyor..

O an o akrmaşıklık içinde hep bir sızı hep bir ukte oluyor..

Eninde sonun her şey unutuluyor fakat izi kalıyor..bunada sanırım mazi deniliyor.

0|0
    0|0
  • Kara delikten gir paradoksa katıl zaman deyimi falan olmaz zaten :D

Ama paran varsa, her gün 2 saat aralıklarla 10'Luk şekilde bonzai sarıp içersen zaman kavramı yine olmaz dostum.Ne kalbin olur ne zaman diye birşey :)

0|0
    0|0
  • İşte ben O anı yaşıyorum. Gözlerine bakınca zaman dursun diyorum Ama onunlayken hemen geçen zaman onsuz geçmek bilmiyor

0|0
    0|0
  • Sığındığım her yer adınla anılır, ben girerim, sokağı devriyeler basar, bir de gülüşün eklenir kimliğime... şimdi faili meçhul diye aranan ortalıkta gezinen bir yüreğim devriyeler baskın yüreğime kelepçeler dilime mapushane gönlüne atsalar da kurtulsam. üstüne birde müebbet deseler... "hiç olmadı beraat etme beni gözlerinden, bırak... bırak da bu anda yaşayayım, yada bırak hemen şuracık da yok olayım.

0|0
    0|0
  • Şurada yaş ortalaması taş çatlasa 20 ama siz sanki 50ymiş gibi bütün hayatın ibaresini her soruya cuk oturtuyorsunuz ya. İşte o an zaman dursa diyorum bir sonraki soruya kalbim dayanmayabilir.

0|0
    0|0
  • oldu..neden zamanı durduramıyoruz? omrumun sonuna kadar bu anı yasayabılırım demıstım ona..ve o an daha da ozel bır hal almıstı..

0|0
    0|0
  • bu konservatif anları hepimiz istiyoruz ama eninde sonunda hayatın dinamizmine alıştırmak zorundayız kendimizi... sevgililer gidecek, sevdiklerimiz ölecek ve eninde sonunda bizi de o kurtların yiyeceği toprağa ineceğiz.

0|0
    0|0
  • Her pompada Moruk bende böle bozuk pilak gibi takılı kalsam. Hiç yorulmasam derim hep

Ama. Olmayınca olmuyor

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • Of offff..

0|0
    0|0
  • Ben yazılanlara takıldım güzelmiş...

0|0
    0|0
  • oldu sürekli gördüğüm kızla gözgöze geldik 2sn baktım sonra kıza yazık aşık etmeyim dedim çektim gözlerimi

0|0
    0|0
  • Zamanda tutuklu kalsan ne mi olur abi bu nasıl edebiyat ya. Şair olacaksınız bu gidişle ya nereden bu laflar çok kitap mı okuyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
  • 17 nisan 2005 ;)

1|0
    0|0
  • evet oldu ama sonra hemen geçip gitti...

0|0
    0|0
  • Bu kadar romantik olamadım hiç bir zaman.

0|1
    0|0
  • olmadı çünki kür için kütle için zaman gerek

0|0
    0|0
  • Süper <3

0|0
    0|0
  • yeassss

0|0
    0|0
  • evet oldu kuzum ama anlatamam haha :)

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|0
    0|0
  • Oldu..

0|0
    0|0
  • osbir çekerken boşalmaya ramak kala ulan hiç boşalmasam sonsuza dek böyle dursam diyorum ama olmuyor işte tutamıyom bi türlü

0|0
    2|1
Yükleniyor...