Sevgilime yumruk attım

Malum gündemimizde fenerbahçe var sevgilim de hasta fenerlidir. morali çok bozuktu bütün gün surat astı oraya gidelim yok şunu yapalım yok sonra arkadaşı aradı maç varmış onu izlicekmiş gidicem dedi çok canımı sıktı elimde de yüzük var şöyle sokağın ortasında sağlam bi yumruk indirdim mideye ohh çok mutluyum rahatlamış senelerimin hırsını almıştım yarasınnn

Güncellemeler:
İtiraftı sadece :)
4 senedir beraberiz onuda söyliyimde :)
Herkes şiddete çok karşı anladık ben zaten iyi bişey yaptığımı söylemedim itiraf ettim.Siz hiç mi kavga etmediniz birine vurmadınız sanki

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• tıhh tıhh kınadım senı hemde çokk...

O çocugun zor gununde yanında olmayan ıyı gununde hıc yanında olmasın...

0|1
    0|0
    • 4 sene degıl 40 sene olsa bıle o cocugun yanındayım ben.. affedılmez bır hata yapmışsın..

• O benim gönlümü aldı sorun yok anında hallettik gücümün farkına varmalıydı...

• fifa gıbısın anladım canım :)

Erkekler Ne Diyor 11

• sen bu adamla çıkarken bılmıyomuydub hasta fenerlı oldugunu. fenerbahçeyi sevmem ceza da haksızlarsa alsınlar. ama bır adamın futbol konusunda ateşli bir taraftar olması onun özeli . iyi yapmamışşsın beğenmıyorsan ayrılırsın ama fenerlı dıye yumruk atmak. senınde onun ıcın gıcık olan bırseyı vardır oda sana atısın bakalım yada sacını kessın ıyı olurmu ?

0|0
    0|0
    • Fenerli diye değilki bütün gün snirimi bozdu surat astı sürekli feneri anlattı can buda yani dayanamadı bıktı onun için o kadar hazırlanmışım kalkıp maç izlemeye gıdıcem deyınce öyle bi anda oldu

• Sen bunu yaptım demişsin bazı arkadaşlarda onaylamış.. Bence tartıştığınız konu zaten saçma olmakla beraber (erkeğin tavrı aptalca) senin yaptığın harekette hiç hoş değil..

0|0
    0|0
  • iyi yapmışın boşver milleti sen adam sevdiği insanı öyle bırakıp gider mi lannnnn

0|0
    0|0
  • iyi yapmışın bakkk gerçekden

0|0
    0|0
  • Çokmu iyi bir şey yaptıgını sanıyosun arkadaşım ?

0|0
    0|0
    • Zor zamanı nedir ya bunun ailesine mi bişey olmuş ölümcül hastalığımı var iflas mı ettiler.Bu kadar abartmamak lazım

• ya sadece birgünlük bir bencillik yapmış sevgilisi.bu ne vurmak için sebep ne fulbolu bu kadar abartmak için sebep.ikisine de gerek yok yani.böyle bir bencillik yapacak kadar fanatikse bu adam yeni olmadı ya bu kız 4 yıldır böyle olduğu halde birlikte zaten.alışmış olmalıydı.4 yıl uzun zaman.

• Biz ne yapabiliriz acaba gecmis olsuna mi gidelim?

1|1
    0|0
  • ya tamam şakadan yanağına hafif tokat at ( at ama sen bruce lee çıktın yani :D)

he dikkat et de çocuğa birşey olmasın sonra yalnız kalırsın, terk eder amanın :D

0|0
    0|0
  • erkekler yapınca

bütün kadınlar hep bir ağızdan bağırmayın..

erkeklerinde rahatlamaya ihtiyacının olabileceğini düşünerek hak verin...

0|0
    0|0
  • dövecek kadar sevmişsin, iyi..

1|0
    0|0
  • iyi ettin lakin şık bir şey değil :DDD

0|0
    0|0
  • Valla bi daha bir dediğini iki etmez artık akıllanmıştır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Konun Flört kategorisinde, bir kaç gün sonra Ayrılık kategorisinde olacaksın gibi bir his var içimde :)

1|0
    0|0
  • Yuhh.

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın canım hak etmiş bencede.

0|0
    0|0
  • bence hoş değil.yüzgöz olursunuz.ki sen olmuşsun.yumruk yemen yakındır.

0|0
    0|0
  • Bende hep midesine patlatıyorum bitane geçende koluna şaappp hakediyolar boşveeerr :D

0|0
    0|0
  • Bir dahakine kasıklara çalış

0|2
    0|0
  • benimki de hasta fenerli ben acısına saygı gösteriyorum..:)) zaten bitik durumda bi de darp edilmek ölmesine sebep olur heralde..:))

0|0
    0|0
    • Sorun fener değildi yanımdayken bütün gün surat astığı yetmezmiş gibi bide arkadaslarmla buluscam demesiydi bende saygı gösteriyorum ama bi yere kadar :)

• adamı unut bence artık:)helal olsun dıcem dıyemıyorum ne yaptın sen dıcem dıyemıyorum:)tek dıyebılcegım bu adamı harbıden unut

0|0
    0|0
  • hahahhahaahha.:=)) çok tatlısınız aynı dert bendede var fener yüzünden huzur kalmadı..:=)

1|0
    0|0
  • ayıp gercekten ben olsam bir daha konusmazdım insan nasıl sevdigine vurabilir ki?

0|0
    0|0
  • Yanlış yoldasın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...