Doğal davranarak kadın tavlamak.

Türk erkeğinin hayatında yapabilecek en son hatasıdır. Maalesef biz odunlar bir kadını tavlamak için yapmayacağımız iki yüzlülük yoktur. Yapmak zorundayız. Yoksa kadınları unutmak tek çözüm. Doğal davranıştan kastım sevgilinin yanında geğirmek ya da böğürmekten değildir kastım. Karşıdaki bayanın artık çocukça davrandığı, önümüzde onca işimiz gücümüz varken bizi arayıp gelecekteki hayallerinden bahsetmesinden karşıdakinin bizsiz yapamayacağını 50 kere dile getirmesinden artık bıkmış olduğumuzu söylemektir. Toplumumuz hasta bir varlık olduğundan kadınlara gösterilen ilginin de yetersiz kaldığından erkeklerin aşırı egosu da buna bir neden olarak gösterildiğinden doğal davranarak kadın tavlamanın ne kadar zor olduğunu son 1 senede deneyerek anladım.

Güncellemeler:
Ya sizin görüşleriniz nelerdir arkadaşlar ? Özellikle erkekler ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• aksine kadınları tavlamak için yapmayacağı ikiyüzlülük olmayan karakterler yerine doğal davranan,kendi gibi olan adamların artısı daha çoktur kanımca.

0|0
    0|0
    • Yok işte bu ülkedeki kadınlarımız bunu göremeyecek kadar aşktan yoksun. Özellikle gençlerimizden bahsediyorum. Çok yakışıklı olsun gerekirse amacı cinsellik olsun 100 yalan atsın kadın ona inanmayı seçer. Bakın inanır demiyorum inanmak ister. Doğal davranan erkeğin bilinçli olması gerekir ki hayvanlık yapmasın :)) Maalesef bir çok yerde ilişkimiz için mantıklı ve doğal davrandım diye kadınların bundan rahatsız olduğunu gördüm. Dediğim gibi ben yalakalığı beceremiyorum zaten o konularda utangacm

• Bayağı yalnız kalıyorum maalesef :D Erkek arkadaşlarım da ayrı bir tip :)) Egoist biri de değilim nasıl beceriyorum bu yalnız kalmayı anlamadım .)) Bu arada teşekkürler cevabınız için..

• boşver bende senin gibi olduğum için yalnızım salla takılma ;) rica ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• soru neydi?

0|0
    0|0
  • Bence kişiye göre değişir bu yani şöyle deyim ilk zamanlarda genellikle herkes iyi tarafını daha çok gösterir daha çok ilgilenir/iyi davranır cicim aylarından dolayı.Ama kim 4senelik ilişkisi boyunca sırf hatun elinden kaçmasın diye maske takıp hiç doğal davranmaz ki? İlk zamanlarda evet biraz ödün verirsin,taktik yaparsın vb. ama sonrası öyle olmaz kişinin kendi karakteri daha çok ortaya çıkar zaten tam bu kısımda belli olur ilişkinin devam edip etmiyiceği.

0|0
    0|0
    • Güzel. Yaşlarımdan olgunca gözüktüğüm için kadınlar belki içlerinden beni odun olarak görüyor bilemiyorum. Karşıma maalesef düzgün biri çıkmadı. Çok güzelleri çıktı ben de onlara inanmak istedim ama maalesef olmadı. Çabalamayla olmayan birşey harikulade bir bayan bulmak. Tanrı gönderiyor ya sana bir şekilde :))

• Her ilişkinin başında biraz çabalamak gerekiyor bence özellikle erkeklerin.Yani kadının ve erkeğin doğasından gelen birşey,kadın olan sürekli yol versin ama sen hep ısrar et peşinden koş demiyorum ama.İlk anda tanışıp hemen tel numaraların verilmesi muhabbete başlanmasıda hoş değil bence."Acaba olucak mı" diye düşünmek,heyecanlanmak lazım :)

• kızlar gereksiz ilgi istiyolar bu da sana çocukça geliyo doğru mu anlamışım ne demek istediğini

0|0
    0|0
    • Evet. Mesela bu yaşıma rağmen 2 senedir yarım yamalak bir iş hayatım oldu o süreçte de bir kaç tane sevgilim oldu. İşte olduğumu bile bile bana sataşıyor ilgi istiyor. Kadın milleti işte benim çalışan bir birey olduğumu bildiği halde kendisine çok vakit ayıramayacağımı bildiği halde sevgisinin mantığının önüne geçmesine izin veriyor. Görür görmez de aşık olan yok bana zaten.

• kızlar genelde sevdikleri adamı çok merak eder çok sorar soruşturur bu sana değer verdiğini gösterir.işteyken evet onunla uğraşamazsın belki ama en azından akşam bi saatini ayırıp sevildiğini ona hissettirmen lazım.ona da vaktim yok diyosan ilişkye bulaşma derim.

• Nedense çok hassas olanları karşıma çıkıyor :)) Daha sevgilim olmayan bir kız arkadaşım için 3 saatlik yok katettim üstüne sabahın 4 ünde otobanın ortasında kaldım :)) Değer miydi değmezdi mantıklı davrandım ilişkiyi bitirdim tabi acısını da her erkeğin yaşadığı gibi yaşıyorum :))

• yazık ya , delirticez .. az kalmış .. :-/

0|0
    0|0
    • Sosyal fobi hastası oldum dışarı çıkamıyorum sizin yüzünüzden :D

Erkekler Ne Diyor 3

• yazını okuyunca sende bi cevher gördüm ama seçtiğin en iyi cevabı görünce yok dedim bu da tribünlere oynuyor.

0|0
    0|0
  • doğal davranmazsan cıktığın kızı sende sevmezsın kardeşim 1 senen boşuna gitmiş :D

0|0
    0|0
  • 10 saniyede okudum 3 saniyede yazdım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...