Fıtnes ne kadar süre içerisinde vucut yapmamı sağlar arkadaşlarla şu an 3 ay ancak gidecek durumdayım?

Merhaba arkadaşlar aralık ayında başıma bir kaza geldi bir süre o yüzden yatmak zorunda kaldı derken kilo aldım yanaklarım ve göbeğim çıktı hiç hoş durmuyor o yüzden forma girip vucut yapıp kilo vermek yanaklarımdaki tombişlikten kurtulmak istiyorum sizce 3 aylık süre kas ve vucut yapmaya yeterlimi işe belirli bir noktadan sonra yürüme gidiyorm günlük yaklaşık 50 merdiven çıkıyorum günlük 100 merdiven öğle yemeği yemiyorum sabahta çok hafif yiyorum iş dönüşüde az yiyorum tüm gün ayaktayım sürekli konuşup hareket halindeyim sanki biraz hafifledim :) vucut yapma konusunda 3 ay ancak gitme imkanım var sizce toparlar mı vucudum 3 ayda:)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• düzenli yapınca fark ediyor. ben sürekli bırakıyorum :( beraber gidelim mi :(

0|0
    0|0
    • ahaa vucuda ihtiyacın olduğun konusunda eminmsin sende hoş durmaz kaslı kız mi olur :D

• Burdan yazmicam.

• mesaj attım bak ordan yaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 6 ayda anlarsin foto çek her hafta sonra değişimi izle

0|0
    0|0
  • vallahi kardeşim herkesin vücut yapısı farklıdır 3 ayda cok yol kat edebilirsinde az bir yolda kat edebilirsin gerçekten inanıp hırsla gayretle yapman lazım

0|0
    0|0
    • Kafama koydum bu konuyu cidden gideceğim mutlaka mutkala

• Uc ay gelisimin basladigi ilk zamandir, uc aydan sonra baslar, alti ayda toplar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...