Sporun yararları nelerdir?

Fazla kilom ve ailemde genetik şeker hastalığı var. Spora nasıl baslayabilirim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• oncelikle bir beslenme uzmaniyla gorus derim sana neler yiyip neler yememen gerektigini soylemeli. sonra fitnessa yazilmalisin ne kadar fazlan varsa yag olarak onlari kasa cevir en iyisini yaparsin. yediklerinide dikkat etmen lazim ama. sporu hayatindan cikarma surekli bir hareket halinde ol

0|0
    0|0
    • Su yaglari kasa cevirme konusunda bana da yardimci olur musunuz acaba

• tabiki bana mesaj atarsan eger ordan yardimci olurum istedigin zaman yazabilirsin. agirlik calismalisin. bigun karin bigun kol bacak hepsine birden yuklenmemen lazim. evde mesela gece yatmadan once mekik cekebilirsin. ben sirf mekik cekerek karin kasi yapmistim. ve gece yememen cok onemli yani

• yag kasa cevirme diye birsey yoktur sadece calisarak kas liflerin yirtilir sonra proteinle beslenir ve lif sayisi arttikca kaslarin büyür.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sporun yararları saymakla bitmez. İlk başta kendine olan özgüven artar, sağlık sorunu yaşamazsın, psikoljikmen kendini iyi hissedersin. Bunları kafanda canlandır ve başla SPORa 😉💪

0|0
    0|0
    • Illa spor salonuna yazılmak mı gerekli? Eve kondisyon bisikleti aldım

• bilinclendikten sonra salon sart

• kilon ne durumda bilmediğim için bişey diyemem fazla kilon varsa yeni başlıyorsan salon en başların için şart. Biraz bilinclendikten sonra evde açık havada yaparsın

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor zorla yapıldığında pek birşey ifade etmez yaşam felsefesi haline getirmen lazım faydaları çok.

0|0
    0|0
  • en basit yararı görüntü

0|0
    0|0
  • Git bir spor salonuyla görüş

0|0
    0|0
  • Spor a baslamak icin hemen karar vermen gerekiyo yani pazartesi baslarim veya yarin baslarim diye bisey yok. şu an basladim diyceksin hemen basliycaksin

0|0
    0|0
    • Peki illa spor salonuna mı yazilmam gerekli

Yükleniyor...