Kral Burak Yılmaz Bu Senede Gol Kralı Olurmu?

Açık ara Türkiyenin en iyi golcüsü Beşiktaşa 70 metre depar atipta attığı gol muazzamdı sizce Yılmaz Kral Burak bu senede gol kralı olurmu?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük adaylarından Kral Yılmaz Burak. Adamın ligde 12 golü var 3-4 maç kaçırdı rahat 15 olurdu şuanda ama olsun buda fena rakam değil. 11-12 sezonunda 33 golle gol kralı oldu 12-1 sezonunda grup aşamasında 6 gol atarak bu anlamda en çok atan Türk oyuncu oldu ve UEFA tarafından grup aşamasının en başarılı oyuncusu seçildi. 12-13 sezonunda ligde 23 clde 8 gol attı. Geçen sene 16 golle krallıkta 1 sayı farkla 2. oldu bu sene daha şimdiden 12 gol attı 3-4 haftada kaçırdı şimdi bizmi futbol cahiliyiz Burakı eleştirenlermi? Çok gol kaçırıyomuş kaçırmayanmı var girdiği gol poziziyonuda ortada adamın kişiliğine laf edersin saygı duyarımda futboluna laf etmek cahillik ya da kıskançlıktır yine gol kaçırabilir atabilir ama daha iyisi yok.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla kim ne derse desin hep burağı savundum yok başka yerli golcü kim var şu an listenin tepesinde burak dil uzatanlar çamur atanlar var e madem öyle burak kadar iyi golcü var mı şu statüde varsa çıkarsın karşıma ne olursa olsun burak takımın önemli bir parçası beleşçi bilmem ne diyen futbol cahili 3 5 denyonun agzına bakıp can sıkmaya gerek yok yerli golcüde Burak der susarım gene bu yılda sakatlık falan yaşamazsa gol krallığına adını yazdıracak inşallah

0|1
    0|0
    • Sneijder-Burak ikilisi Türkiyede rakipleri darmadağın eder yeterki Burak forvet Sneijderdr forvet arkası oynasın

• Burak formunu yakalasın boş geçmez sneijder çok iyi bir grafikte form olarak burak da bir iki haftaya kadar yakalar formunu ki o zaman hiç bş maç boş geçmeyeceğini düşünüyorum

• BA ve Fernandao varken burak bu sene zor olur kral.

1|1
    0|1
    • Burak gole daha yatkın bir oyuncu

• bu sene ya BA ya da Fernandao olur gol kralı benim görüşüm bu ikisinin Buraktan eksiği yok

• Çok büyütüyorsunuz arkadaşlar ba falan bence yapmayın çok büyük sempati kazandı ama o kadar büyütmeyin gözünüzde beşiktaşda ondan daha kaliteli Topçular da var

• Olur

0|1
    0|0
  • O kralsa ben eşşeğim mk

1|0
    0|1
  • Herkez ba dan konuşuyo ama adamın girdiği pozisyonla burak ın girdiği pozisyon sayısına bakın ben burak ı sevmem ama son zamanlarda gol atamıyo ama bana sanki iyiye gibi geliyo

0|0
    0|0
    • Son zamanlarda gol atamıyo derken son ki maçta 2 gol 2 asist yaptı adam ondan önce sakattı zaten napsın trübündenmi gol atsın :)

• İyide geçen sene 16 gol atmış 1 gol farkal 2. olmuş bu sene daha şimdiden 12 golle yine 1 sayı farkla 2. sırada tavan 13 zaten ki bu adamın 3-4 maç kaçırması var ve BA kadar penaltı atmıyor BJK de bütün penaltıları BA atıyor. Sakatlık olmasa 15 i rahat vardı yani geçen seneyi geçer golde ama Trabzondaki döneminde 33 gol atmıştı o çok üst bir rakam üstte yorumum var adamın yaptıkları yazıyor bakabilirsin.

• Bende galatasaraylıyım ama bilmiyorum burak şampiyonlar ligindede kaç golu vardı bu sene vasat sampiyonlar liginde eskiden daha kötüydü vuruşu filan ama dakkada bir pozisyona giriyodu galatasaray en uçta burak vardı atamıyodu hepsini ama simdi nerdeyse gol pozisyonlarını gol yapıyo demek istedim ben siz anlamadınız

• Bence olamaz Demba Ba daha az kaçiriyor. Firsatlari iyi degerlendiriyor.

0|0
    0|0
  • Demba Ba varken zor.

0|1
    0|1
    • DemBaBa Burak kadar iyi oyuncu değil dembabanin gol kralı olması için her maç penaltı olması lazım

• Sneijderi kotulemem kesinlkle ama turkiye mi kucumseme. Cunku turkiye standrtlari ustunde dedign topcuda gs ye gelmeden o standartlarin ustunde 1 sene yedek oturmus adam. Yani bunun orasi burasi yok. Bak geleck hafta otur tum maclari izle ne topcular var bizimkileri saymiyorum bile.

• Sneijder Interde yedek oturmadıki. İnter mali krizden dolayı Sneijder in maaşında indirim istedi Sneijderde kabul etmedi yönetimle kavga etti ve kadro dışı kaldı. Sneijder İnter ve Hollanda Milli takımının lideriydi şu anda ligdeki en iyi oyuncudur

• Olur kesinlikle ölüsü yeter

0|0
    1|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • Emek hırsızı Burak Yılmaz'dan mı bahsediyorsun?

0|0
    0|1
    • Kendi takımında ki emek hırsızlarına bak ilkonce

• Valla aksine bu pozisyona penaltı diyen yorumcu görmedim hergün lig tvdeki futbol gündemi programını seyrederim böyle birşey duymadım aynı pozisyonun daha agiri bizin yasine yapıldı hakem devam dedi ama Galatasaray olunca penaltı olmaz tabi

• Veli mi l*n senin fair play ödülü alacak oyuncun veli mi takımın en düzgün oyuncusu ulan veli kadar çirkef oynayan bir adam daha yok Beşiktaş'ta ben Galatasaray taraftarıyım ama kendimi bildim bileli Beşiktaş'ın bir duruşu olsuguna inandım ve bu duruşa veli ve gökhan uymuyo arkadaşım açık ve net

Yükleniyor...