Mario BALOTELLİ vs Demba BA?

Bildiğiniz üzere akşam Liverpool - Beşiktaşımız ın maçı var
Forvetler Dünyaca ünlü BALOTELLİ ve bir tık altı olan Demba BA mız...

Ama Demba BA ile Balotelli yi kıyaslarken geçmişiyle değil şu an ki performansa bakarak değerlendirmenizi istiyorum...

Evet uzun lafın kısası Şu anki performansa göre BALOTELLİ mi BA mı?

Son olarakta maç kaç kaç biter ve maçın sonucu + hangi futbolcu daha iyi performans ile oynarsa bilene eig vereceğim ;) :)

• Mario BALOTELLİ
    83% (5)25% (5)38% (10)Oy Ver
  • Demba BA
    17% (1)75% (15)62% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Zoruma giden PENALTI ile yenilmek... :S

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki Demba BA. Üstelik bunu bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum. Balotelli'nin 2-3 gol attığı şu sezona değilde geçmiş sezonlarına baktığımızda da öyle istikrarlı tablolar göremiyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 15

• sezonluk olarak Demba Ba ancak Balotelli'de yabana atılacak bir topçu değil. Balotelli pozisyona girmekte zorlansada son maçlarda yakaladığını atmaya başladı. maç için skor tahminim 1-0 ya da 2-0 Beşiktaş olarak alırız maçı. Tabii ki bu da Liverpool'un eksikleri. Orta sahasında ki en önemli oyuncusu yok. Lucas takımın beyni olarak oynuyor ve alternatifi yok. Üstüne Lazar Markovic ve Gerrard olmaması orta saha üstünlüğünün bizim olacağını gösteriyor. Son maçlarda 3'lü defansa dönen Liverpool karşısında Demba Ba yoksa 4 defans 6 orta saha ile oynarsak önce baya baskı yapabiliriz. Kaldı ki Demba Ba oynayacaktır. 3 lü defans'a 4-2-3-1 de 3 lü orta sahanın kanatları iş tapacaktır. Çünkü Demba Ba 1 kişiyle savunacaklar ve geri kalan 2 defans kanatları tutarken ortadan gelecek Sosa, Veli , Atiba da iş yapacaktır.
    Ancak onlarında hücüm güçleri olacaktır. Sterling ve Sturridge hızları ile Motta ve Serdarı zora sokacaklardır. ancak burada avantajımız bu iki arkadaşın bitiricilik özellikleri çok iyi değil. Ancak Arsenal'den toplamda 1 gol yiyen takım gibi oynarsak fazla gol yiyeceğimizi sanmıyorum. Hayırlısı olsun. skor tahmınım 1-2 Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Balotelli oynamasını isterim çok beğendiğim seviğim bir oyuncu Liverpoolda çok forma şansı bulamadı ama oynarsa can yakabilir ölüsü ile tehlikelidir BA evet Beşiktaşta iyi sezon geçiriyor sadece bu sezon için BA daha iyi grafikte ama genel anlamda Balotelli çok daha iyi oyuncu.

0|0
    1|0
    • Tam olarak kim ve skor alayım?
      Ona göre eig vereceğim ahbap ;) :)

• Yok canın sağolsun sallamam :)

• Eig vermeyeceğim o halde :S

• Demba BA

1|0
    0|0
  • balotellide takım oyunu yok ama neler yapabildiğini italya dünya kupası finaline çıktığı zaman gördük tek başına çıkardı diyebiliriz attığı goller öyle böyle değildi. şu an form olarak Demba ba ama demba banında büyük maçlarda daha bir icraatını göremedik liverpool ligde yok varını yoğunu uefaya verecek 3-1 liverpool kazanır diyorum

0|0
    0|0
    • Peki... İnşallah eig ü sana vermek zorunda kalmam :S :d

• An itibaren liverpool size çakacak size kardeşim akşam görüşmek üzere :)

• Görüşürüz AN itibariyle ;)
      (nan birde sana eig verirsem oturur ağlarım ha :S :'( ahaha :D )

• Kardeşim dem baba niye dersen adam çok tik hızlı swrt şutları var ama balotelli gol yollarında çok ağır swrt şutu var ama topu ayakta tutamıyor babanın kondisyonu çok daha iyi.
    Skor beraber diyorum çünkü malum kalecimiz yok defansif oynayıp beraberliğe yatarız

0|0
    0|0
  • Maçın yıldızı Gökhan Töre olacak, Skor da bizim lehimizde olsun da gerisi önemli değil.

0|0
    0|0
  • Demba BA

0|0
    0|0
  • Demba BA hertürlü

0|0
    0|0
  • 1-1 biter demba ba candır bu akşam 1 kere secde yapar

0|0
    0|0
  • Demba ba daha formda macinda berabere biteceğini düşünüyorum. Beşiktaşlılar bugün galibiyeti düşünmesin ingiltereden gollü beraberlikle dönmek büyük avantaj beşiktaş için

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli Olarak Demba ba Diyorum
    2-1 Beşiktaş Yener İnşallah :)))

0|0
    0|0
  • tabiki demba ba

0|0
    0|0
  • Balotelli Liver de ne yapmış? BA züker 1-2 maç Kartalımın

0|0
    0|1