Erkekler bakımlı bir kadın derken neyi kastediyorsunuz?

bir kız olarak biliyorum bakımın ne olduğunu tabii şimdi yanlış anlaşılmasın :) bir örnek vermek istiyorum. benim çok bakımlı buldugum bir tanıdıgım var. elleri, ayakları, saçları, cildi tertemizdir, yani her yerine ayrı bir krem sürdüğünü vs. biliyorum. bakım krem sürmek demek değildir sadece bunu da biliyorum ancak bu bahsettiğim ablam çok sade giyinir, o kadar bakıma rağmen makyaj yapmaz pek. geçen gün hakkında aile üyelerimizin genc erkeklerinin konustugunu duydum. (kadın aileden değil) çok bakımsız diyorlar. şimdi kadını bilmesem şaşırmazdım ama bakım illa ki daha gösterişli giyinip makyajlı olmak mı demek?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için bakım makyaj değildir. Hiç makyaj yapmasa da olur. Ama kendine saygısı olan her insan kişisel temizliğine özen gösterir. En önemlisi kişisel temizlik bence. En basitinden tırnak altında kir olmamalı, aşırı derecede ter kokmamalı..

8|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• gereksiz kılı,tüy,yün olmasın.(kaşlar simetrik alınmış,yüzü pürüzsüz,ağdası zamanında yapılmış,koltuk altı ve bikini bölgeside buna dahil artı göbekte gögüs arasında sırtta falan ıyyy ) saçlar ahenkle dans etsin.makyaj çok sırıtmasın özellikle ruj rengi ve kullanımı abartı olmasın.hafif bir fondoten bile yeter.teni güzel koksun kendine yakışan bir farfüm kullansın.deodorant değil.sinek ilacı gibi kokuyor o zaman.elleri ve ayakların manikürü yapılmış olsun.kıyafette kadının kendine has bir tarzı olmalı.giydiğini yakıştırmalı.

5|0
    0|0
  • erkeğin bakım anlayışı bacakların pürüssüz olması ve saçların dalgalı yada fönlü olmasıdır...dudaklarda hoş bir ruj olucak..bacaklar temiz kollarda kıl tüğ yok öyle olucak o zaman bak göre mini etekle ten çorap giydimi erkekler off bakımlı hatun derler:-)

1|0
    1|0
  • Makyaj gösteriş malzemesidir.Yanakların daha belirgin,gözlerin dudakların fark edilmesi için yapılıyor.Bakımlı kadın cildini koruyan kremler kullanır,tırnaklarına,dişlerine,saç bakımına kısacası temizliğine özen gösterir.Bu erkek/kadın hepsi için geçerlidir.Giyinmek yada makyaj yapmak bakım değil gösteriş ile ilgili bir kavramdır.Her iyi giyinen yada her makyaj yapan kişi bakımlı değildir..

5|0
    0|0
  • temiz olabilirmi düşündünmüüü bunu :)))

1|0
    1|0
    • sanırım sadece soruyu okuyup cevap yazıyorsunuz. alttaki açıklamayı okumuyorsunuz. temizlik mi? hmmm hiç düşünmemiştim yaaa, vay arkadas ben bunu nasıl akıl edemedim.

• bıyıksız

2|0
    1|1
  • siz bayanlar erkekler için bakımlı olmalı derken neyi kastediyorsanız biz erkeklerde bayanlar için aynı düşünce kavramlarına sahibiz.kişiler aynanın karşısına geçtiğine geçtiği zaman kendini güzel görmezse ve başkaları tarafından beğenilmezse mutlu olmaz .aslında bu kişiye görede değişir.mesela hipi tipler, rackçılar hiç çekici geliyorlarmı vb tipler?

0|0
    0|0
  • benim için bakımlı kadın bakım açıma giren kadındır. ablan da doğru yolda :)

1|0
    0|0
  • Elbette hayır. Zaten yazmışsın.Bir kilo boya sürmek parfüm sürmek değil.

Olabildiğince doğal güzelliği bozmadan, aşırıya kaçmadan yapacağı aksesuardır kadının.

Bana göre hafif makyajlı bir yüz ve kendine yakışır bir giyim tarzlı bayan bakımlıdır.Makyajla ne kadar gizlerseniz sizin asıl doğal halinizi merak etmiyor değiliz. :)

0|0
    0|0
  • kişisel temizliği kastediyoruz

1|0
    0|0
  • Kıllarını alması kafi :)

1|0
    0|0
  • temiz olmalı ve yakıştığı gerektiği kadar makyaj. Doğal güzelliği varsa hafif makyaj yeterli

0|0
    0|0
  • çekici olmak için ne gerekiyorsa yapması bakımlı olmasını sağlar.çamura mı yatar ne yapar bilemem...

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter boşver bakımı :D..

0|0
    2|0
  • bakımlı kadın kendini önemsiyorsa, ailesi, kocası ve yakınları için güzel görülmek istiyorsa tamamdır .

1|0
    0|0
  • nefes alsın yeter panpa :D

0|0
    0|0
  • Pis kokmayan, banyosunu düzenli olarak yapan. Koltuk altlarını alan, makyajın dibine vurmayan , saçma sapan kremler sürerek , güneş ışınlarının karşısında pehlivanlar gibi parlamayan herkese selam

5|0
    0|0
  • Elleri, ayakları, cildi güzel olsun işte. Temiz olsun. Çok bir şey beklenmiyor kadınlardan. Ben yapıyorsam o da yapsın yani...

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakımlı bir erkek gibi düşün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...