Ciddiyetle cevaplarınızı bekliyorum

beyler sorum size ciddiyet istiyorum lütfen..yıllarca tanıdığınız ve sonunda sevgili olmaya karar verdiğiniz bir kızla çok geçmeden seni daha fazla kırmak istemiyorum diyerek ayrılmanız neyin nesi? ve karşınızdaki kızın ne durumda olacağını adınız gibi biliyorsanız ve o kı size sadece seni Allah a havale ediyorum varsa hakkımı helal etmiyorum yaşattıklarını yaşamadan can vereme dese ne hissedersiniz sonraları düşünceniz ne olur..?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• En başta ; burada bu derece bir ciddiyet ortamını bulman malesef zor... .şuan inan olmadık paradogmalar için olmadık mesajlaşmalar yapıyorum :) :SS bazen ekli arkadaslarımla bile tartısma moduna giriliyo :) neyin nesidir ilginc tabiki...

senin soruna gelelim; çocugun -kıza olan tavırları konusunun NEDENİ GÖRECELİDİR.ve ÇEŞİTLİ OLABİLİR. bu konuda cok uzun yazılır kısaca..nedenelri hakkında.

ancak sonuc olarak kızın bu şekidle çocuğa ilettiği söz ; ayrılmasına gerekçe olan nedenin geçerliliği durumunda etki eder..yani ya üzülür ,yada hiç üzülmez...

ancak misalen nedeni kızıl lehine kurucak olursak ; ve çocukta haksız ise; o söz onu adamlığının derecesine göre rahatsız edicektir.söz ağır bir söz sonucta.ama o sözü duyupta üzülecek pek insan türü kalmadı ülkede :) herkes başıboş, herkes sarman dolay, yüzeysel...

böylesi bir ilişki kime üzüntü verirki ? sevincide yine sevinc olamazdı aynı derecede...

umarım anlatabildim.iyi geceler!

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim fikirlerinizi beyan ettiğiniz için iyi geceler

• önemli degil ...bunlarıda ekliyimd edim :) hiç bir şey üzülmeye değmez. kısaca yaşamana bak.ancak yaşarkende başka yaşamlara didişerek değil; kendinle yaşa,kendinle yaşat,ve kendinle başar ;)

• keşke başarabilsem soylediklerinizi :(

Erkekler Ne Diyor 7

• o günlerden daha kötüsü yoktur...

0|0
    0|0
    • oyle.. uykumdan bile ağlayarak uyanıyorum artık :(

• tamam. görürsem söylerim bebiş ! derim

0|0
    0|0
  • Kendince doğruyu yapmış olabilir. Olayı tam olarak bilmediğim için kesin hüküm vermek doğru olmaz. Ama suçu sadece ona atma belki gerçekten kırmak istemedi ya da başka bi sebebi var kendince...

0|0
    0|0
    • anlatayım oyleyse olay şu biz çok uzun yılla rarkadaştık aşık olduğunu soyledi denemeye değer dedim onu kaybetmek istemiyordum herşey çok yolundaydı bı gün onun yanına gidemedim sebebinide biliyordu bu onu güven meselesi yaptı ne saçma değil mi.. :(

• Eğer dediğin gibiyse çok saçma gerçekten

• ne saçma birşey arkadaş bu ya olrmu böyle şey nasıl bir erkek bu yarı yolda bırakmak yakışırmı cıkmışsınız artık (lafm sana degil o anllatıgın kişiye..)

0|0
    0|0
    • onunla olmak için neleri goze aldığımı biliyor bile bile yaptı bunu :(

• :(( çok iyi anladım merak etmeyin bunları bende düşünüyorum :(

• senden cok cok zor durumda olan bayanlar var onlar napsn intıharmı etsin :S

• çok kötü bişi...

0|0
    0|0
  • soğuma bunu adı bu

0|0
    0|0
    • ama soğuması için hiç bir nedeni yoktu ki bi gün oncesine kadar herşeyçok iyiydi aklım almıyor bi hafta geçti ardan arkadaşken bile bu kadar ayrı duramazdık :((

• pardon?

• of canım çok sıkkın lütfen gidermisin :P

• öyle birşey asla yapmadım yapmam yaparsam da Allah belamı versin ne diym.Onu yapanlarında başına bin kat beterleri gelsin inşallah.

0|0
    0|0
    • demeyin yine oyle :(

• sevdiğini seni sevdiğini bildiği halde yarı yolda bırakıyorsan az bile

• oyle biliyorum bi yanım lanetler okuyor ona ama kıyamıyorum işte :(

Kızlar Ne Diyor 1

• hepsi şerefsiz bunların

1|0
    0|0
Yükleniyor...