En yakın arkadaşınız size ihanet etse ne yapardınız?

en yakın arkadaşınızla herşeyi yaptınız her yere gittiniz ,yediniz içtiniz yıllarca...Ama o bir gün arkanızdan bıçakladı...Hem sevdiğinize yan gözle baktı,hem de arkanızdan dedikodunuzu ve daha nice kötülükler yaptı.Bunu öğrendiğinizde ne yapardınız?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• benim böyle arkadaşım yok...birdaha seni karşımda görürsem ağzını burnunu kafanı ayağını kırarım..şimdi bas git lan...derim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sende mi brütüs derdim ve hemen irtibatı koparırdım.

0|0
    0|1
  • birdaha selma verme bence bidaha sırtından bıcaklayamaz hiç diilse

0|0
    0|0
  • konuşmam

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle yazık...Nasıl arkadaşmış o ona tek lafım şu olurdu ne halın varsa gör

0|0
    0|0
  • fail-i meçhul.

0|0
    0|0
  • Keserim cezayı.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Büyük konusmak ıstemıyorum ama asla affetmezdim bitmiştir artık eger öyle umursamadığım biri yapıpta pişman olsa belki affederdim ama en yakın arkadaşımı affetmem sonucta güvenmişim adı üstünde en yakın arkadaşım demişim olmaz artık

0|0
    0|0
    • pişman olcağını sanmıyorum olsa bile güvenim hiç kalmadı ya

• Evett iyi yaptın allah'a havale etmek en iyisi ne ekersen onu biçersin onunda yaptıgı çıkar bi yerden elbet

• kesinlikle çıkıcak

• süründürürüm yüzüne balgam atarım

0|0
    0|0
  • Alışkınız böyle durumlara. Gitmiştim dedikodu yaptığı kıza tek tek doğruları anlatmıştım. Kendi eştiği kuyuya kendi düşmüştü. Hiç gelemem böyle şeylere. Hayatta en çok zoruma giden şey insanların beni yanlış tanıması.

0|0
    0|0
  • Gel derim götürürm tenhaya agzını burnunu kırarım bi daha da yüzüne bakmam.

0|0
    0|0
  • yüzls onnla içindekileri söle snrada bi dha yüzüne bakma

0|0
    0|0
  • geçtiği yola bomba döşetirim

0|0
    0|0
  • Vur tekmeyi.

0|0
    0|0
  • hain planlar yapardım. intikam planları... hihahashah

0|0
    0|0
  • Gider yüzüne tükürürdüm

0|0
    0|0
  • aynısı başıma geldi sevdiğime yan gözle bakmadı ama bakan biriyle en yakın arkadaş oldu bni sattı arkadan neler neler dedi siktrettm gitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...