Hiç sevmediğin biriyle çıktının mı ?

Biriyle çıkıyorsun ama sevmiyorsun ama mecbursun çıkmaya. Neden mecbur oldunu boşver. Sen diyemiyorsun ayrılmak istediğini. Ne yapar da ayrılırsın.

0|0
89

En İyi Erkek Görüşü

• Sebebini bilemiyoruz bu birlikteliğin gizli kullanıcı halinle bile paylaşamayadığına göre çok garip bir durum sanırım. Ayrılmak istiyorsun şimdi birde ayrıldıktan sonra onu arar olurmuşsun dünya hali bu ne olacağı hiç belli olmaz. :) Hayırlısı olur inşallah.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• arayıp sormayı bırak... aradığında işim var de... niye böyle yapıyosrun diye soracaktır elbet işte o zaman hiç saklama söyle "olmuyor yapamıyorum, sevemedim..." diye açıkla... ama mutlaka o an açıkla, eğer o an açıklamazsan öyle bir bağlanır ki öyle bir ümitlenir ki bir daha asla ayrıalmazsın...

0|0
    0|0
  • çıkmadım ama ona dersinki şimdiye kadar seninle iyi vakit geçirdik ama ben senden elektrik alamadım falan dersin biter...

0|0
    0|0
  • Hiç ilgi gösterme,arama sorma cevap verme..

0|0
    0|0
  • Mecburiyetten değil de belki severim diye çıktım. Olmadı, elektrik alamadım dedim. Allah' tan kız fiş falan takmaya kalkmadı.

0|0
    0|1
  • karaktersiz değilim şükür ki.

0|0
    0|0
  • kişiliksizce bir davranış olur

0|0
    0|0
  • çıkmam

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendime öyle işkenceler yapmam sevmediğim bir adamın değil yüzünü görmeye sesini duymaya bile tahammül edemem .

0|0
    0|0
  • çok kötü davran gereksiz yere trp at alınganlık yap en yakın arkdslryla görsmesini istemediğini söle kızlrla konusmasını yasakla o kdr çekilmez ol ki terketsin seni

0|0
    0|0
  • o durum o durum o kadar kötüdürki... ayrılamazsın ama seni seviyorum derken için acır. en kestirmesi sevmiyorum demektir ama bunu yapmak çok zordur.

0|0
    0|0
    • yapılmıyor bacım ya

• yapılmıyor ama sabrın taşınca yapıcaksın. geç olmadan yapmak en dogrusu.

• Hiç sevmediğim birisiyle oldum.

Bul bir bahane işte.

0|0
    0|0
  • olmuyo boyle de bırak.yada bikac gun dikkat et kızıcak bi bahane bulursun

0|0
    0|0
  • hayır katlanamam.. dürüst olup ayrılırım

0|0
    0|0
  • çok karışık ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • Mecburiyet diye bişey olmaz. Ayrıl gitsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...