Saçlarına nasıl bakım yaparsın? Memnun kaldığın saç bakım ürünleri hangileri?

hadi kızlar, memnun kaldığınız saç bakım ürünleri hangileri? Saçlarına nasıl bakım yaparsın?

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• bioxcin kullanıyorum :) saç dökülmesi için faydası oldu . ayrıca zeytinyağlı ve defne yağlı sabun kullanıyorum. çam terebentin+acı badem yağı+ zeytin yağı ayda bir kez friksiyon şeklinde saç diplerine sürüyorum. tahta tarak kullanıyorum daha organik diye ..canlı ve parlak saçlarım var bunlar sayesinde :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 14

• saclarina kesinlikle fazla kimyasal madde iceren sampuanlar kullanma..ya onlar hepsi hava..cogu sampuanda,kremde silikon ,ve farkli saclara uzun süre zarar verne maddeler var!

en iyisi bebek sampuanlari,bitki sampuanlari ve sac yaglari,saclarini 3 günde bir yikamak,saclarin bu ritme alisinca hemen yaglanmaz ve kendi kafa derinin yagi besleyici oldugu icin saclarin hafif kendiliginden yaglanirsa iyi gelir

sirke sürmekte iyi geliyor,suyun sacda biraktigi kireci cikariyor ve saclari güclendiriyor,sampuanlayip yikadiktan sonra biraz elma sirkesi falan sürebilirsin saclarina

0|0
    0|0
  • saçlarımda asla ekstra bır şekıllendırıcı varken onla uyumuyorum...

0|0
    0|0
  • bi ara şu dalgası yaptırmıştım ki organik boya isteğim üzerine rofle boyası kullanılmış ve saçlarım kurudu yıprandı 1yıl kadar haftada bir kere johns baby le :) yarım saat masaj yapıp bekletip yıkadim ayrıca watsons da saç balsamları var parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor

elidorun besleyici bakım yağınıda önerebilirim özellikle yeşil olanını saçlara canlılık kazandırması için şampuan olarakta kepek sorununuz oluyorsa headnshoulders birebir:)

0|0
    0|0
  • Elidor un sac bakım setini kullanıyorum. Ama hepsi farklı renklerde :D

Sampuan olarak: Pembe olanı

Krem olarak: Turuncu olanı

Dus sonrası, durulanmayan krem olarak: Mavi olanı :)

1|0
    0|0
  • bende şampuan olarak restorex kullanıyorum hemen sonrasında saç yağı onun dışında haftada 1 kez hindistancevizi yağı kullanmaya çalışıyorum şimdi de yılan yağı ve badem yapını da kullanmaya başlamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • mecitefendi saç bakım yağı.mecitefendi bal özlü şampuan.özellikle dfngarlı saç bakım maskesi saçlarımı yumuşacık yapıyor çok güzel kokuyor herkes saçımın kokusunu çok beğeniyor.tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • bende mecitefendi yağı ve bal özlü şampuanını kullanıyorum.. yağı sürücek pek zamanım olmuyo ama şampuanda kurutuyo saçlarım acaip kuru yumuşatması içn almştm değişen bşy yok yağ sürüncede eh işte birazck ymuşuyo gibi.. dfngarlı saç bakım maskesini nerden bulabiliriz

• aktarlarda satılıyor onunda şampuanı falan var.

• camterebentin.kafamda neredeyse saç kalmamıştı 6 ayda mutlu son.ama istikrarlı kullanmalısın.2 kere yıkayıp ama bir işe yaramadı deme...bir şişeyi 750ml şampuana dök.herkullanımında çalkala.ağzını açık bırakma.hem saç uzuyor hem gürleşiyor...turp suyu da öneririrm ama kokusuna dayanacaksın

0|0
    0|0
  • ben kullandigim ürünlerin icinde silikon olmamasina cok dikkat ederim... Allaha sükür kendime göre sampuan ve bakim kremi buldum markasi Rausch... ayrica saclarima SIK SIK zeytin yagi ile badem yagi sürüp bir saat bekletip ardindan ilik su ile yikiyorum... bazen elma sirkesi ile suyu karistirip öyle de duruluyorum... bir de biotin haplari kullaniyorum...

0|0
    0|0
  • Bazen elma sirkesi sürüyorum faydası oluyor gibi

0|0
    0|0
    • çok kokmuyor mu?

• Saçlarımda bırakırmıyım hiç çok titizim o konuda banyoda şampuan ve saç kremiyle yıkıyorum zaten fazlada sürmüyorum

• doğal yoldan 2-3 haftada 1 abartı olmicak miktarda bağdem yağı.. her türlü parlaklık, gürleşme ve sağlık için çok iyi..aksi halde o markadan öbür markaya koşarsın, kremler bitmez, şampuanlar bitmez::)

0|0
    0|0
  • Elidor şampuan kullanıyorum ama değiştiricem bitki özlü doğal içinde kimyasal olmayan şampuan alıcam.

Bağdem ve hint yağı kullanıyorum onun dışında saçlarıma. Banyoya girmeden 1 2 saat önce sürüyorum bekletiyorum.

0|0
    0|0
  • sebamed ve elidorun nao serisini kullanıyorum birde kullandığım bir yağ var saçım için saçlarımı uzatıyor kırılmadan

0|0
    0|0
  • elidor sampuan dısında, arada bir bademyagı ve cam terebentin suruyorum

0|0
    0|0
  • otacıdan memnunum. defne ve zeytinyağlı şampuanı ve 10 bitkili saç kremini kullanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...