Neden kızlarla konuştu benleyken ?

internetten birini takılmak için ekledim aramızda bi bağ oluşmaya başladı 4 5 aydır tanışıyoruz ve birbirimizi dokunmadan görmeden hissedebiliyoruz ne yaptı ne etti saçma dediğim işe benide bulaştırdı ama seviyoruz işte yani galiba ama aklıma bi soru takıldı benden gizli bi site kullandığını öğrendim ask.fm yoluyla kızlara tatlısın gibi şeyler söylemiş kızlarla takılmış numarasını istemiş ben öğrendiğimde haklısın diyip ağlamaktan başka bi şey yapamadı bende konuşma dediği erkeklerle konuştum ama sadece cevap verdim sorularına onun gibi erkeklerin numarasını almadım veya güzel sözler söylemedim annesiyle kız kardeşiylede konuştum bana yakınlar bende onları seviyorum annemle ablamda biliyo ablam polis olduğu için hakkında araştırma yaptı bi şey çıkmadı ablamlada konuşuyo buketi seviyorum diye ama neden böyle bi gereksinim duydu neden kızlarla konuşuğ iltifat etti anlamıyorum ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle konuştuğun kişinin bir sürü kızla konuşmasının tek sebebi ; tamamen egosunu tatmin etmek...çok var öyle insan ama açıkça söylemek gerekirse o tip insanlara güven konusunda aklında sürekli soru işareti kalır ve sürekli öyle mi yapıyor böyle mi yapıyor diye kendi kendine kurar durursen ve mutsuz olursun... yani mesela hocam diye bi site var... milletin ordaki tanışma amacının ne kadar pislikçe olduğu belli... sitenin sloganı ''Bazıları sosyal sever'' düşün yani... hatta millet burda tanıştığı kızları , face ine falan ekleyip (ki kızlar niye kabul ediyor , gerçekten aklım almıyor) , yazılmaya ordan devam ediyor... yani bunları dikkatli ol , sonrasında üzülme diye söylüyorum... yani tamam görüşmediği için aldatmış gibi olmaz ama bu tip şeyler mide bulandırıcı geliyor bana... neyse işin özü tamamen ego tatmini...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kusura bakma ona değer verdiğini biliyorum ama sen dengesiz birine denk gelmişsin olan bu aşağıdaki yorumları okudum üzüleyim mi güleyim mi anlamadım. Biz kadınları anlaşılmaz bulurken asıl anlaşılmazlar biz erkeklermişiz bunu da sizden öğrendim :) Sonuçta yanlış bir kişi olduğunu seninle ciddi düşünmediğini anlamışsın geriye bu ilişkiye bir nokta koymak kalıyor eğer üzülmek istemiyorsan.

1|0
    0|0
    • öyle bi şey anladığım yok sadece kafam karışık ne düşündüğünü ne hissettiğini anlamak için sordum

• Sen aşkın "a" sını bile yaşamamışsın.

O yüzden konuyla ilgili yorum yazmaya bile değer bulmuyorum yazdıklarını.

1|0
    1|0
    • ön yargılı davranma bence bu ilk ilişkim değil ben kere aşık oldum sadece şimdi ise sadece hissediyorum seviyorum sevmek için görmek dokunmak ellemek gerekmiyo

• tamam susalım en iyisi bana flanda aşık olursun sonra yazıyoş ya internetten ondan dedim hadi byby :D

• saçmalıyosun byby

• hacı hacıyı mekkede i.bne i.bneyi dakkada bulurmuş o başka kızlarla konuşuyo sen erkekler takılmışsın bu nasıl iş yaw

0|0
    0|0
    • ismi hacı :) yorumunu pek beğenmedim ama neyse açıklıyım hemenn ben erkeklerle muhabbet etmiyorum kuzenlerim yada yakın arkadaşlarım soru sorduklarında cevaplıyorum ve tanımadığm insanların tel numaralarını istemiyorum ve tatlım canım cicim demiyorum

• isim konusu tam isabet olmuş resmen:))kuzeninle yeğeninlede konuşamıycakmısın yaa çok saçma böyle bir kısıtlama getiriyosa ayrıca onun yaptığıda resmen zamparalık

• işte bu yüzden utanıyo yaptığından suçluluk duyuyo umarım aynı hataya düşmez çünkü benim daha affedicek gücüm kalmaz

• sen abayı yakmışsın. İnternette ister istemez birileri ile konuşuyorsun. Bende bir kızla samimi oldum ama arada başka kızlarla da konuşuyorum. Ama diğerleri onun kadar samimi gelmeyince sıkılıp cevap vermiyorum. Eğer ciddi ise diğerleri sadece merak olur. Çokta sıkma internettekilerin çoğu yalan zaten.

0|0
    0|0
    • bende internetten tanıştım ama

• Artık internetten tanışmak değil ciddiyetini sorgulamak önemli. Ciddi ise fazla uzatma . zaman geçikçe heyecan azalabiliyor. Yüz yüze konuşmaya bak

• öyle yapıcam farklı şehirlerdeyiz arasıra görüşücez hayırlısı ya

• Yedek te dursun hangisi Benim Ligimde birinci olursa ona şampiyonluk olarak kendimi veririm

İnsanlar bazen karşı tarafta aradığı özelliklerin yüzde 10 u gördümü dikkatleri o yöne kayar yüzde çoğaldıkça diğerine yönelik yüzdesi az olanı bekleme konumunda devam ederler ilgi daha az olur

0|0
    0|0
    • Bunu Yaparsanda o ilişkiyi yaşamanın anlamı kalmaz insan hata yapabilir affetmek büyüklüktür ama böyle bi davranışla o ilişki yürümez zannımca sadece aklında dursun yeterli dir görüşüm

• tamam arada vururum o zaman :)

• cook ilginc bu cocuk yaa seni cook seviyorr ya da tehlikeli biriiiii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yaa kızım bu tip erkekler internet klavyesinin başından kalkmayan hayatta amacı kızlarla beraber olmak olan aptal saptal tipler .

cek kendini. cek biraz.

yüz verme.

eminim anlıcak değerni

1|0
    0|0
    • bende öyle biliyorum ama genel olarak söylüyosun yüz vermiyorum şuanda ama bilmiyorum gerçekten ne hissettiğini hayırlısı bakalım.. ne olursa olsun hiçbir erkek için üzülmeye inan değmez

• değmez tabi yavrum daha gençsin.

neler cıkarr karşınaa bırak o koşsun. ugrasma bile

• erkek doymaz

0|0
    0|0
  • erkek işte ya. ne denirki..

0|0
    0|0
  • daha kac gü olmus aile muhabbetini anlayamaıdm.cok sacma ailelerin araya girmesi

0|0
    0|0
    • bence saçma değil her ilişkimde ailemin haberi olmuştur gizli flörtler bana göre değil

• ailenin haberi olsun ama onla tanısması cok sacma..

• annemin ve ablamın görüştüğüm kişiyle tanışmasının bi saçmalığı yok bence ama senin fikrin saygı duyarım tabiki :)

• Gözü doymamıştır. Bende anlamıyorum öylelerini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...