Protein tozu kullanımı?

selam gençler birşeyi merak ediyorum boyum 185 cm kilo 96 protein tozu kullanıp karın kası gelişimini hızlandırmak istiyorum ne önerirsiniz işe yararmı

günde 50 mekiik 10 şınav çekiyorum yanı sıra protein tozu da kullanıp kas geliişim sürecini hızlandırmak istiyorum
kullandığınız protein tozu var ise yazın

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• KArdeşim protein tozu alacak durumda isen spor salonunada gidecek durumdasındır. Şimdi karın kası yapman için çok düşük bir yağ oranına sahip olman gerekir.. Boy kiloyu söyledin , e body yapmadığına göre kas olarakta kalıplı değilsin.. Demek ki vücut yağ oranın yüksek.. Şimdi güzel bir vücut istiyorsan ilk iş spor salonuna gideceksin. Ağırlık antremanına gireceksin. Bunun yanında sıkı ve disiplinli bir beslenme programına ihtiyacın var. Sıkı ve disiplinli dediysekte az ye anlamında değil. Doğru besinlerle güzelce besleneceksin.. Bu konuyu çok araştırman lazım.. Kafanda soru işaretleri olursa sorabilirsin burada :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer yeni isen önce kas kütleni arttırıp sonra da güzel bir diyetle karın kaslarını ortaya çıkarabilirsin. bunların hepsi adım adım olur.
    kas kütlen henüz yeterli değilse, önce buna yoğunlaşabilirsin. bir yandan da doğru beslenirken bu amacına uygun doğru sporcu gıdasını seçersin. bunun için supplementler. com u ara , amacını söyle yardımcı olurlar.
    sonra da bodyforumtr. com forumunda her soruna yanıt bulabilirsin. ben de epey zaman harcadım bu işe. durumunu anlat sana yardımcı olur uzmanlar. hatta açılmış konulardan da öğrenirsin zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• weider isole whey protein kullanıyorum ama abi sen anladığım kadarıyla yeni bir sporcusun vg ' alanında karın kasını protein tozuyla yapabilirsin ama 96 kilo biraz fazla kardiyo yani definasyon dehidrasyonla bu olayı yağları %13 12 civarına çek karın kasların belli olur protein ağırlıklı beslenip şekeri yağı tuzu karbonhidratı azaltıcaksın ama bir anda kesme günde her öğününde kesinlikle zeytin yağıyla alakalı birşey olsun örneğin zeytinyğaıyla yapılan bol lorlu omlet gibi

0|0
    0|0
  • tozla falan karın kası belirginleştiremezsin. sıkı diyet sıkı idman. düzenli uyku. internetten makale oku bu konular hakkında. fitness forumlarını falan dolaş. bilgilenmelisin.

0|0
    0|0
  • multi power kullan ve sayıları arttır 30 şınav 100 mekik

0|0
    0|0
    • daha önce kullandınmı herkes böyle bişeyler diyor bana kulakdan duyulan değil kullanan birinin bilgisi lazım

Yükleniyor...